Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Według mnie nie tyle agresję, co frustrację całym światem. Dlatego tym bardziej się zdziwiłem, jak zobaczyłem jego "15 rzeczy...".

Nie mnie to oceniać, ale do pewnych rzeczy trzeba się po prostu przyzwyczaić, a nie narzekać, jak to jest nam źle i niedobrze... :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Masz dzieci?

Na pewno nie ma... gdyby miał, to tekst "Twój stary Smuggler" nabrałby zupełnie nowego znaczenia. :D Z resztą wątpię żeby Smuggie się przyznał do tego - on nie chce podawać za dużo informacji personalnych.

W jednym z AR SMG wyrzucał sobie, że rozmowy z pociechą ogranicza do "lekcje odrobione", "co tam w szkole" itp... zapamiętałem, mój ojciec tak samo :/ więc wnioskuję, że ma (Smuggler wybaczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, mialem. Wole 40D i D80, choc jesli D90 stanieje o jakies 1000-1500 zl, to bedzie wtedy niezly zakup.

Ale w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego od 50D i D90... 500D i D5000 są za słabe.

Kup 40D, jest lepszy od obu, choc mniej przebajerowany (moze dlateg0 jest lepszy?).

To nie jest zły pomysł w sumie (tylko ja, kurde, lecę na bajery :D). Mógłbym od razu jakieś dobre szkło kupić. A potem, po kilku latach 7D... ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler nie wiem czy już wróciłeś z tych swoich wakacji (nie byłem na forum dobry miesiąc) dlatego się pytam - jak tam po wakacjach?? :P

No jak, jak... deprecha pourlopowa, normalnie. Tym bardziej ze prawie prosto z Egiptu wskoczylem w 12 godzinny piatek w redakcji a poniedzialek zapowiada sie tez podobnie, Bleh :dry:

^ Mnie też.Może ja napiszę takie 15 rzeczy,które mnie wnerwiają?...

Czy jesteś skłonny,Smg,opowiedzieć jak to się u ciebie zaczynało?(czyt. praca w CDA)

OPowiadalem to juz tyle razy... przyszedlem, zobaczylem, zostalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć legalnie można z tego ściągać tylko filmy i muzykę, bo za oprogramowanie jest więzienie
Kolejna głupota, tak samo jak to - "można ściągać piraty jeśli masz oryginała" czy "plik(piracki) należy usunąć w ciągu 24 h od pobrania (niby do tego czasu jest legal ;P)"

Słyszeliście ze ZUS zamierza ściągać podatek od piratów pobierających kase za ściągane pliki?1. Co o tym sądzisz? Bo to trochę mi pod alfonstwo podpada ;P

2. Jak było na wczasach ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić sobie lustrzankę, mam dość kompaktów, wpadło mi w oko parę modeli:

Canon 1000D, stary ale jary Nikon D60, Sony Alpha 330 i nowy na rynku Nikon D3000 wszystkie w komplecie z obiektywem kitowym.

Jak widać są to lustrzanki dla amatora i taką właśnie potrzebuje , tylko teraz jaką wybrać???

Z tego co wiem to się interesujesz fotografią a więc też lustrzankami;)

co sądzisz o tych lustrzankach, które podałem wyżej??

bardzo poważnie się zastanawiam nad canon-em

Z góry dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

czy czasami musisz pracować w niedziele.

Czasem.

Mam zamiar zakupić sobie lustrzankę, mam dość kompaktów, wpadło mi w oko parę modeli:

Canon 1000D, stary ale jary Nikon D60, Sony Alpha 330 i nowy na rynku Nikon D3000 wszystkie w komplecie z obiektywem kitowym.

Jak widać są to lustrzanki dla amatora i taką właśnie potrzebuje , tylko teraz jaką wybrać???

Z tego co wiem to się interesujesz fotografią a więc też lustrzankami;)

co sądzisz o tych lustrzankach, które podałem wyżej??

bardzo poważnie się zastanawiam nad canon-em

Z góry dzięki za pomoc ;)

To bierz Canona, z nich wszystkich ten jeszcze wygglada najlepiej, jak Alfe to 200/300 a nie 230/330.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...