Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

skoro bundych uwielbiasz to ktory odcinek, odcinki najbardziej przypadły ci do gustu.

-czy jeśli miałbyś zrezygnować z CDA i pisania w AR na rzecz innej pracy (ciężkiej, ba, a nawet hardkorowej roboty) dobrze płatnej przypuśćmy...

56.411zł miesięcznie na rękę(lub o rękę ;P)to czy byś przystał na taki układ?

Jak zakumplowałeś się z Wanią?

nie chcę cię smucić, ale mr. Wania jakby ci to powiedzieć...

o mam!

jest jak św. mikołaj dzieci w niego wierzą, ale on NIE ISTNIEJE!

mówiąc krótko nie ma go z nami.

pytanie.

powiedz, do ktorej podstawówki chodziłeś

Ej gościu Ty do jakiej szkoły specjalnej chodziłeś żeby nieodróżnić sarkazmu od wierzeń powiedzmy w "świętego mikołaja" na siłę chcesz wszystkim powiedzieć że są głupi kiedy to ty masz problem widocznie miałeś problemy w dzieciństwie (do tej pory wierzysz w mikołaja) pomyśl zanim do kogos napiszesz.

Do zobaczenia za 2 tygodnie. W tym czasie przemyśl, dlaczego obrażanie innych jest złe.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak przeczuwam, że AR do nadchodzącego numeru CDA zrobi TYLKO Jedi, bo skoro Smugg na urlopie, to po powrocie z tegoż by nie zdążył ze wszystkim :happy:

Pozwolę sobie uciąć te słodkie domysły: materiał do zilustrowania dostałem dużo wcześniej. Są dopiski zarówno Smugglera, jak i Jedi'ego ;) I sporo "głupich" listów! Bardzo smakowite, klasyczne AR :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze!!

Wczoraj wieczorkiem z nudów poczytalem sobie trochę instrukcję do mojej Sagi Fallout :nuke: ... byłem ciekaw kto tworzył tę grę i zauważyłem, że w tłumaczeniu fanów widnieje Twój nick :D normalnie 20 minut w szoku byłem... powiedz mi, czy to byłeś Ty, czy osoba podszywająca się pod ciebie?? Bardzo proszę o odpiwiedź. Pozdro :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler piszę do ciebie,bo muszę się komuś wyżalić xD

Otóż od 4 lat gram w Counter-Strike 1.6,Zajmuję się tym już można powiedzieć profesjonalnie,gram w porządnej org. e-sportowej(nie powiem kto ja jestem i z jakiej organizacji,bo poleci zara spam w stylu:,,dodaj mnie do frd na steam" itede.I niestety,mimo,iż granie,treningi,ustalanie na nich różnych taktyk,turnieje LAN-owe,jak i przynależność do e-sportowego świata sprawiają mi ogrom radości,coraz częściej myślę o zaprzestaniu gry w CS-a,bo...rodzina.....Niestety,zarówno moja rodzina(rodzice,babcie,dziadki,ciotki itede)Jak i moja dziewczyna kompletnie nie rozumieją mojej pasji...Rodzice uważają,iż od grania(oO,tu chyba klasyczny stereotyp)się głupieje.Dziewczyna też mi za przeproszeniem,,łeb suszy"o to,że przez to,że gram,nie mam dla niej czasu(wracam ze szkoły o 16,lekcje+nauka+obiad to tak do 18 schodzi,no a o 18 trening mam do ok.23,czasami ona do mnie wpadnie)(Tu z nią akurat się raczej zgodzę,bo faktycznie rzadko się z nią ostatnio spotykam,moja wina).O ile mogę się z nią zgodzić,to staruszków już nie rozumiem(do szkoły chodzę-3 klasa technikum,mam powiedzmy stopnie znośne,takie bez szału,ale bez wstydu też xD).Znajomi też jakby tego nie akceptują,że mało wychodzę na imprezy i wgl,ale cóż....Skoro mam szansę coś osiągnąć w e-sporcie,to dlaczego z tego nie skorzystać?Zawsze marzyłem,żeby zostać zawodowym graczem,bo już jako względny gówniarz rwałem nocki w CS-a w ziomkami w cafejce wujasa jednego z nich na osiedlu xD Zawsze to już jakaś super przygoda,poznawanie ludzi(aktualnie mój team ma już na koncie jeden zagraniczny LAN)wyjazdy,może kiedyś sława (;p)i wgl...dla mnie super sprawa uważam...ale moje otoczenie niestety nie traktuje tego w ten sposób.....Cóż,bd już kończył ten,,żalowy"list(xD)bo mnie już palce bolą xD ale pytanie do ciebie na koniec-Co byś zrobił na moim miejscu?Proszę cię nie pisz mi czegoś w stylu to twoje życie,ty musisz wiedzieć czego chcesz,wiem,że muszę wiedzieć,ale chcę poznać twą opinię,bo wiem ile w tym siedzisz i jestem ciekaw,co ty byś wybrał-(być może)wirtualna karierę,czy powrót do rzeczywistości.ku ucieszy rodziny,znajomych,dziewczyny xD czekam na twą odpowiedź,możesz napisać na mój mail achtung12@wp.pl(z achtungiem to kiedyś chyba pijany zakładałem tę skrzynkę xD)albo po prostu odpisz w tym temacie...Dzięki pozdro dla ciebie i dla całej redakcji CDA!!!!;p :ninja::laugh: :laugh: :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, mialem. Wole 40D i D80, choc jesli D90 stanieje o jakies 1000-1500 zl, to bedzie wtedy niezly zakup.

Ale w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego od 50D i D90... 500D i D5000 są za słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, może Cię to zainteresuje (a może nawet już o tym wiesz): komiksy o Garfieldzie bez Garfielda:) Nie, serio. I nawet muszę przyznać, że coś w tym jest. Tylko bardziej skłania do refleksji niż śmiechu. Projekt nazywa się Garfield Minus Garfield, a oto strona http://garfieldminusgarfield.net/ oraz krótki cytat ze stronki celem wyjaśnienia o co chodzi "Garfield Minus Garfield is a site dedicated to removing Garfield from the Garfield comic strips in order to reveal the existential angst of a certain young Mr. Jon Arbuckle". Podoba Ci się ten pomysł?

Edytowano przez Dabrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, mialem. Wole 40D i D80, choc jesli D90 stanieje o jakies 1000-1500 zl, to bedzie wtedy niezly zakup.

Ale w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego od 50D i D90... 500D i D5000 są za słabe.

Kup 40D, jest lepszy od obu, choc mniej przebajerowany (moze dlateg0 jest lepszy?).

Hej Smuggler, może Cię to zainteresuje (a może nawet już o tym wiesz): komiksy o Garfieldzie bez Garfielda:) Nie, serio. I nawet muszę przyznać, że coś w tym jest. Tylko bardziej skłania do refleksji niż śmiechu. Projekt nazywa się Garfield Minus Garfield, a oto strona http://garfieldminusgarfield.net/ oraz krótki cytat ze stronki celem wyjaśnienia o co chodzi "Garfield Minus Garfield is a site dedicated to removing Garfield from the Garfield comic strips in order to reveal the existential angst of a certain young Mr. Jon Arbuckle". Podoba Ci się ten pomysł?

Dziwaczne :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poprosił o odpowiedź na pytanie (chociaż może się powtarzam)- CZY TO PRAWDA, ŻE WRÓCI MR.JEDI ?

Nie wroci ale sie dopisze od czasu do czasu.

Myślisz że God of War 3 będzie hitem? :)

Skad moge wiedziec?

Panie Smugglerze, w naszej szkole ogłoszono konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest wyjazd na warsztaty dziennikarskie. Czy CDA i pan maczało w tym palce?

W zyciu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...