Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, czy jest jakaś szansa na ustosunkowanie się do informacji, jakoby LG wygrało spór z Sony i w związku z tym konsole PS3 zostały zablokowoane w sklepach, ma być zamknięte PSN i gry po sieci? Bo czytam o tym na roznych serwisach, a u Was o tym cicho...

http://m.polygamia.pl/Polygamia/1,109150,9...yStation_3.html

Edytowano przez Winfrid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szykujecie jakieś "wzmocnienia" serwerów na falę użytkowników, która niebawem nadejdzie żądna odgadnięcia pełnych wersji podczas przecieków?

Zobaczymy. :)

Witam, czy jest jakaś szansa na ustosunkowanie się do informacji, jakoby LG wygrało spór z Sony i w związku z tym konsole PS3 zostały zablokowoane w sklepach, ma być zamknięte PSN i gry po sieci? Bo czytam o tym na roznych serwisach, a u Was o tym cicho...

http://m.polygamia.pl/Polygamia/1,109150,9...yStation_3.html

Napisaliśmy o tym, pewnie przeoczyłeś tego newsa. :)

1. Co musze napisać w mailu do

na luzie ze screenem z gry? Jakieś

dane?

2 Orientujesz się czy wyjdzie

demo Wieśka 2?

1. Przede wszystkim jak ma być ten screen podpisany, jeśliby został użyty.

2. Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu pisaliśmy w tym temacie o motocyklach, a Ty wyznałeś, że zakochałeś się swego czasu w Hondzie Goldwing. Tak z ciekawości spytam, (gdyż sezon się zbliża i ja już zaczynam rozgrzewać swoją maszynę;) ) czy poczyniłeś jakieś kroki odnośnie zakupu tej pięknej maszyny czy może na razie w dalszym ciągu jest ona w sferze marzeń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to ty, ''testowałeś'' czy sprawdzałeś z urodzinowego numeru ''itemy'' do Rappelz.Co zrobić by one się pojawiły?Bo na pocztę mi wysłano już kod i nie wiem gdzie go wpisać, czy coś takiego.Może chaotycznie napisałem, ale raczej zrozumiesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć otrzymany kod do przedmiotów za 20 euro?

Należy wejść na stronę gry Rappelz (http://pl.rappelz.gpotato.eu/).

Zalogować się na swoje konto.

Następnie wejść na stronę sklepu Rapplez (http://billing.gpotato.eu/FillUp/FillUpFrm.asp?language=pl).

Wybrać z menu "Voucher gPotato".

I wprowadzić kod.

Chwilę potem w grze pojawią się przedmioty związane z tym kodem.

Brak dyskobola na kwietniowej okładce CDA to żart Prima Aprilisowy ?

Trochę tak i trochę nie. Chodziło bardziej o graficzne dopasowanie loga do obrazka z okładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do ciebie dwa pytania czy w następnym CDA może być jako pełniak gra King Bounty Wojownicza księżniczka ? bo w innym numerze który zresztą mam dawaliście Świetną pierwszą część gry Kings Bounty Legenda.

Moje 2 Pytanie brzmi czy Ktoś Z Redakcji Gra lub Ty w Call Of Juarez więzy krwi bo mam taką propozycję na założenie Klanu o Nazwie <CDA> tak z okazji 15 urodzin CDA i czy dało by się jakiś meczyk zrobić aby uczcić 15 Urodziny CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do ciebie dwa pytania czy w następnym CDA może być jako pełniak gra King Bounty Wojownicza księżniczka ? bo w innym numerze który zresztą mam dawaliście Świetną pierwszą część gry Kings Bounty Legenda.

Moje 2 Pytanie brzmi czy Ktoś Z Redakcji Gra lub Ty w Call Of Juarez więzy krwi bo mam taką propozycję na założenie Klanu o Nazwie <CDA> tak z okazji 15 urodzin CDA i czy dało by się jakiś meczyk zrobić aby uczcić 15 Urodziny CDA.

Na pytania i prośby o pełniaki nie odpowiadamy.

Aktualnie w CoJ nie gra nikt z redakcji.

Jeśli wysłałem list do AR, to zostanę poinformowany o tym, czy go opublikujecie?Czy muszę poczekać i zobaczyć w piśmie?

Nie, z tego co wiem nie jest wysyłana taka informacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę/pytanie; czy nie mógłbyś założyć tematu w "Reklamacjach płyt" dotyczącego gry Bionic Commando? Chodzi mi o problem z "wirusem", co chwilę pojawia się na forum topic o tym, także w temacie o pełnych wersjach, takich pytań/problemów jest sporo. Zdaję sobie sprawę, że i tak to nie załatwi do końca sprawy, ale może choć trochę ten proceder ograniczy, a i łatwiej będzie odesłać taką osobę do odpowiedniego tematu. EDIT: Chyba przesadziłem, pojawiły się raptem dwa takie tematy. Sorry za zawracanie głowy.

Edytowano przez antros22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć. Jak pojawia się karton z pizzą, to momentalnie zjawia się prawie cała redakcja, następuje kotłowanina rodem z kreskówek. Czyli szum, dym, pył i kurz. A jak już opadnie to pudełka z pizzą są puste. Więc w tym rozgardiaszu ciężko określić kto złapał najwięcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty Ghost jako administrator ostatecznie decydujesz o doborze nowego moderatora?

Czy w najlbizszym czasie jest palanowane przyjecie nowych moderatorow ?

Iloma działami zazwyczaj zajmuje sie 1 moderator?:P

Dzieki za odpowiedz:P

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ghost,

Czy te ikonki z "Hello Kitty" ilustrujące rangę użytkownika mogłyby zostać już na stałe? Fajnie to wygląda ;)

Nie wiem czy to pytanie już tutaj padło ale zaryzykuję:

Podoba się Tobie serial "Star Wars Clone Wars"?

W sumie marzy mi się taka produkcja ale z prawdziwymi aktorami (choć nie powiem - obecna forma serialu jest niczego sobie)

Pozdrawiam, may the Force by with You :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem, gdzie umieścić ten post, więc sorki za offtop jak coś.

Prenumeruje Cd-Action od 2004 roku (co można sprawdzić jakby co :), ale ostatnio podczas przeprowadzki pozbyłem się czasopism zostawiając tylko płyty i ostatni 2010 rocznik. Jakoś tak ostatnio tymi płytami zainteresował się mój potomek i instaluje sobie różności. I tak dziś próbował zainstalować PSI-OPS. Gra się instaluje, ale jest zabezpieczona starforcem. I prosi o serial, a ten zapewne był w czasopiśmie. Czy da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...