Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam pytanie co do pełniaków a bardziej, licencji bo na twoim blogu wyczytałem, że takie negocjację o licencję mogą trwać długo i grę można dać w jakimś tam czasie (chyba wiesz o co chodzi:)) więc moje pytanie brzmi: macie już wykupione np. 10 licencji i po prostu wybieracie kiedy jaką grę wstawiacie ?

I czy zdarzyło się, że daliście jednego pełniaka ale był super i nadrabiał brak innych gier ?*( w sensie wysoka nota na różnych serwisach)

*Zwracam uwagę na, to że gra może nie być super dla kogoś innego.

Edytowano przez AdvanTaN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie Syberie wspominam bardzo ciepło, jedne z moich ulubionych przedstawicielek gatunku. Jako, że w kolekcji nie posiadam to tym bardziej się cieszę z dodania ich na Cover. Mam tylko takie pytanko: będzie pełna polska wersja z dubbingiem czy tylko napisy?

Pełny dubbing.

Ostatnio przekopywałem się przez swoją kolekcje gier z CDA i znalazłem Speedball 2, i tak mnie ochota naszła żeby zagrać.

Tylko jest problem , gra potrzebuje klucza którego nie ma na płycie (miał być na stronie ,ale jego tam od dawna nie ma)

jest jakaś szansa na to że mógłbym jeszcze zagrać w Speedballa ?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Nie ma szansy.

Witam, mam pytanie co do pełniaków a bardziej, licencji bo na twoim blogu wyczytałem, że takie negocjację o licencję mogą trwać długo i grę można dać w jakimś tam czasie (chyba wiesz o co chodzi:)) więc moje pytanie brzmi: macie już wykupione np. 10 licencji i po prostu wybieracie kiedy jaką grę wstawiacie ?

I czy zdarzyło się, że daliście jednego pełniaka ale był super i nadrabiał brak innych gier ?*( w sensie wysoka nota na różnych serwisach)

*Zwracam uwagę na, to że gra może nie być super dla kogoś innego.

Nie. Są konkretne terminy na konkretne tytuły. Więc nawet jak kupimy kilka licencji to przy każdym tytule jest podane kiedy najwcześniej można go użyć.

Devil May Cry 4? :)

1.Zauważyłeś, że zegar na stronie śpieszy sięo ok. 1 godzinę ?

2.Jak widzę nie piszesz recenzji/zapowiedzi/publicystyki gier w związku z tym chciałem wiedzieć czy robiłeś to kiedyś ?

1. Nie spieszy się. :)

2. Robiłem, choć niezbyt często i teraz czasem też robię (patrz najnowszy numer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do podstawowego programowania używa się C w różnych odmianach. W grach na ogół jest tak, że z pomocą tego języka tworzy się silnik i odpowiedni edytor do tego. A potem kolejni programiści korzystając z takiego edytora tworzą już samą grę.

Najważniejsza umiejętność przy solidnych projektach to dokumentowanie tego co się robi. Zarówno w formie dokumentacji elektronicznej jak i komentarzy w kodzie. Bardzo się do tego przydaje się znajomość (a czasem jest wręcz konieczna) narzędzi UML. Zwłaszcza przy większych projektach.

Pewnie coś jeszcze, ale o to musiałbyś się zapytać ludzi, którzy w tym lepiej siedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało się wam zdobyć licencje do Mass Effecta? Ja wiem ,że DYSTRYBUTOREM jest CD-PROJEKT ,ale na ekranie startowym pisze : "2008 Electric Arts Inc.Wszystkie prawa zastrzeżone." Jak wiadomo EA nawet jak jest tylko wydawca to sprzeda za grube $$$$ ,więc jak ominęliście ten kruczek? EA dawno kupiło BioWare ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Cały czas piszecie, że EA nie sprzedaje licencji na swoje gry do czasopism. Tymczasem kiedyś przeglądając markolfa, zauważyłem wątki o pełniakach dotyczących zagranicznych czasopism. I tam widziałem, że w niektórych zagranicznych gazetach jako pełne wersje gier na płycie były m.in. Mirror's Edge, Dead Space, Burnout Paradise czy Mercenaries 2 (pewnie było jeszcze kilka, ale teraz już ich nie pamiętam). Wydawcą tych gier jest oczywiście EA. I tutaj moje pytanie: czy EA nie chce sprzedawać licencji WAM? Bo innym czasopismom, jak zauważyłem, sprzedaje. Nęka mnie ta sprawa od kilku tygodni i jeśli nie narusza to żadnej tajemnicy ani niczego innego to prosiłbym o odpowiedź :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA generalnie nie sprzedaje licencji do czasopism. Wyjątkiem są Włochy. I bardzo byśmy chcieli się dowiedzieć dlaczego. :)

Mają sprawniejszą mafię jak podejrzewamy. ;)

Eeee tam, pewnie naoglądali się odcinku Kiepskich z pralnią brudnych pieniędzy ;) I teraz naśladują don Ferdinanda ;)

@Sermaciej

Takie pytanie to zachowaj dla siebie...

BTW, czemu nie dajecie 'urlopu" dla tych, którzy urządzają sobie w niektórych tematach koncert życzeń ("Dajcie mie Asasyna!1111") albo właśnie pytania typu "Kiedy będą przecieki?" ;)?

Edytowano przez Marlboro00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Z twojego ,,fejsa" dowiedziałem się iż lubisz Queena i muzykę elektroniczną. Pewnie dostawałeś setkę takich pytań, ale ja zapytam:

1. Czy...czy tęsknisz za Freddym Mercurym? I byłeś kiedyś na koncercie Queenu?

2. Muzyka elektroniczna - ale jakaś dokładniej? No nie wiem, kouse, trance, drum n bass?

3. Włamałeś się gdzieś kiedyś? (chodzi o wirtualne, no nie wiem, pentagon, NASA)

4. Lubisz ,,Pogromców Mitów" ^^?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór mam taki problem z grą ArmA II dołączonej do waszego czasopisma (192) . Po instalacji gry atakuje... SecuRom . Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić

Sorry, że nie dałem szansy otrzymania odpowiedzi od Ghosta, ale zobaczyłem ArmA i musiałem wejść :) A jak już znam rozwiązanie problemu dotyczącego tej gry to też siłą rzeczy muszę odpisać. ;)

Zainstaluj patch 1.09, znajduje się na płycie z CDAction. Od któregoś tam patcha (nie pamiętam którego) zabezpieczenia zostały zniesione. Patch 1.09 jest chyba najnowszy na chwilę obecną (ale nie sprawdzałem z miesiąc), w dodatku (jak zresztą już pisałem) jego już posiadasz

Edytowano przez skoczny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...