Skocz do zawartości

Polecane posty

DROGI GHOSCIE MAM do ciebie parte pytan:)

1.Czy juz załatwiles(skonczyles) sprawe(prace) zwiazana z płytami do marcowego CDA?

2.Czy przecieki w do marcowego zaczna sie tak jak zawsze wwe wtorek czy moze w innym terminie jesli ci cos wypadnie albo porostu beda 2 pełniaki i 2 przecieki tak jak dotad?

3.Czy juz na zawsze utrzyma sie system 2pełniakowy czy po prostu tak wyszło przez przypadek ze w kazdym jak dotad nr sa 2 pełaniaki?

Mam dodatkowe pytanie:Czy mozesz wskazac mi link doarchiwum na forum actionum gdzie znajduja sie stare tematy?ZA POMOC DZIEKUJE:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem w trakcie wypalania próbnego mastera. Potem czeka mnie jeszcze jego testowanie, kolejne sprawdzanie programami antywirusowymi i jeśli wszystko będzie ok, zapakowanie i wysłanie do tłoczni.

2. Raczej we wtorek.

3. Tak wyszło, a przekonacie się tym już w marcowym numerze. :)

Jak zerkniesz na główną stronę forum i potem zjedziesz na dół to zobaczysz taki dział, jak Archiwum. Tam znajdziesz to czego szukasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Ultimate. Hmm, a po co Ci taka rozbudowana wersja?

Potrzebna.

Do domu Home w zupełności wystarczy.

Home omijam szerokim łukiem miałem wystarczająco dużo problemów z wersjo XP Home , więc serdecznie podziękuje tej wersji i nie zamierzam instalować tym bardziej 7 czy Visty w wersji Home :smile:

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz komiksy Marvela/DC ?? Czytałeś komiksy Sin City ??

Liczę na szybką odpowiedź bo zaraz wychodzę do szkoły i będę myślał o tym że nie odpowiedziałeś, przestanę chłonąć wiedzę i nie zdam..... Chcesz żebym nie zdał....?

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy? Hmmm. Nie wiem. Nie sprawdzałem swojej kolekcji pod tym kątem. Pewnie jakiś Tytus, a może Koziołek Matołek? A może jeszcze coś innego? Sam nie wiem, trochę tego mam. :)

Ulubionej nie mam. Lubię Spidermana w przeróżnych odmianach. Z serii komiksowych jakie ostatnio kupuję bardzo lubię "Żywe trupy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy mniej więcej nowa strona cdaction.pl zostanie zaktualizowana, czy może będzie to taka sama niespodzianka, jak po zmianie na obecną wersję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy duzo czasu poswiecasz na zrobienie przecieku.Ile ci to tak zwykle zajmuje?Z 2 godziny?Poł dnia?:)Przeszukujesz cały internet w poszukiwaniu jakiegos pomysłu czy masz inny sposob?:)

Na te pytania odpowiadałem już kilka razy. Poszukaj.

Wiadomo, kiedy mniej więcej nowa strona cdaction.pl zostanie zaktualizowana, czy może będzie to taka sama niespodzianka, jak po zmianie na obecną wersję?

Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Przecież strona cdaction.pl miała w grudniu odsłonę nowej wersji. A Ty chcesz żeby ją znowu zmieniać? Nie za szybko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, chodziło mi raczej o fakt dopracowania strony po jej ostatniej zmianie. Obiecaliście przy okazji noworocznych postanowień, że m.in. lepiej wypromujecie polecane blogi (chodzi o miejsce, w którym się znajdują - na samym dole, to tak, jakby były najmniej ważne) itp. Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się jasno. :)

A poza tym, miały wrócić ]Wwwekendowe konkursy. I wrócą, czy niepotrzebnie sobie nadzieję robimy? A zresztą, najlepiej: jak zacytuję:

Doprowadzimy do końca odświeżanie strony cdaction.pl - zebraliśmy wasze uwagi, mamy swoje obserwacje i już od stycznia ruszą dalsze prace, które ukształtują nasz serwis zgodnie z waszymi oczekiwaniami (a przynajmniej z większością ich). Lepiej wyeksponujemy blogi (by np. tak dobra praca się nie gubiła), poprawimy czytelność newsów, itd. Mieliśmy zrobić to już wcześniej, ale logistyka i pewne nieoczekiwane problemy trochę nas przerosły. Mamy jednak nadzieję, że bardzo szybko dopracujemy serwis, bo wiemy, że jeszcze trzeba przy nim trochę popracować.
Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań dot. książek. Czy lubisz twórczość Lema? Która z jego książek (poza felietonami i esejami) przypadła ci do gustu?

Co mógłbyś polecić z sci-fi powstałego w I poł. XX w.? Później i wcześniej mniej więcej znam, tylko jakoś ten okres wydaje mi się małą dziurą, nie licząc antyutopii Orwella i Huxleya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, chodziło mi raczej o fakt dopracowania strony po jej ostatniej zmianie. Obiecaliście przy okazji noworocznych postanowień, że m.in. lepiej wypromujecie polecane blogi (chodzi o miejsce, w którym się znajdują - na samym dole, to tak, jakby były najmniej ważne) itp. Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się jasno. :)

A poza tym, miały wrócić ]Wwwekendowe konkursy. I wrócą, czy niepotrzebnie sobie nadzieję robimy? A zresztą, najlepiej: jak zacytuję:

Doprowadzimy do końca odświeżanie strony cdaction.pl - zebraliśmy wasze uwagi, mamy swoje obserwacje i już od stycznia ruszą dalsze prace, które ukształtują nasz serwis zgodnie z waszymi oczekiwaniami (a przynajmniej z większością ich). Lepiej wyeksponujemy blogi (by np. tak dobra praca się nie gubiła), poprawimy czytelność newsów, itd. Mieliśmy zrobić to już wcześniej, ale logistyka i pewne nieoczekiwane problemy trochę nas przerosły. Mamy jednak nadzieję, że bardzo szybko dopracujemy serwis, bo wiemy, że jeszcze trzeba przy nim trochę popracować.

To raczej pytanie do Huta, gdyż on więcej działa w temacie głównej strony.

W najbliższym nie, w trochę dalszym tak.
Będą to jakieś poważniejsze zmiany (jak np. update forum do nowej wersji), czy raczej drobna kosmetyka?

Przymierzam się raczej do poważniejszych zmian.

Ja mam kilka pytań dot. książek. Czy lubisz twórczość Lema? Która z jego książek (poza felietonami i esejami) przypadła ci do gustu?

Co mógłbyś polecić z sci-fi powstałego w I poł. XX w.? Później i wcześniej mniej więcej znam, tylko jakoś ten okres wydaje mi się małą dziurą, nie licząc antyutopii Orwella i Huxleya.

Jest kilka książek, które lubię, ale są też pewne tytuły Lema gdzie jak dla mnie za dużo filozofowania. Lubię Pilota Pirxa, Dzienniki gwiazdowe, Cyberiadę, Kongres futurologiczny.

Wojnę światów i Wehikuł czasu Wellsa, Księżniczkę Marsa Burroughs'a, oczywiście powieści Juliusza Verne. Takie tytuły przyszły mi na myśl po przeczytaniu pytania. Pewnie jakbym w tym momencie mógł popatrzeć na swoją biblioteczkę to pewnie coś jeszcze bym dorzucił. :) Ale po te książki warto sięgnąć. Oczywiście należy wziąć dużą poprawkę na stan wiedzy jaki mieli ludzie w tamtych czasach, ale poza tym są to całkiem fajne czytadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie i bardzo prosze o odpowiedz:

Kiedy zamierzasz robic przecieki:rano,po południu czy przed wieczorem(pytam sie bo chce rozpalnowac sobie czas i nie wiem o ktorej porze dnia mam na to poswiecic czas(oczywiscie wiem ze niemozliwe jest dla ciebie wskazanie konkretnej godziny ale prosze tylko o pore dnia:)

Dziekuje za odpowiedz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Witam.

W reklamacjach napisałeś, że na nowszych Okienkach trylogię Thiefa trzeba zainstalować w katalogach C:\Tytuł_gry. Czyli nie w domyślnej ścieżce C:\Program Files\Gra? Aha. I czy informacje tam zawarte dotyczą też 64-bitowych Windowsów? Wybacz, że Cię tak wypytuję, ale po prostu wolę się upewnić...

I jeszcze jedno... Czy natrafiłeś na problemy z rozdzielczością, tak jak było to w przypadku DMC3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie w Program Files. Windows Vista i 7 zabezpieczają mocno te właśnie katalogi, co przy starszych grach potrafi zablokować save czy choćby zapisanie konfiguracji gry, nie mówiąc już o możliwości dodania jakiegoś modu do gry.

Używam do testowania właśnie Windows 7 64 bitowego i na nim pojawiły się problemy, których rozwiązanie opisałem.

Nie, rozdzielczości dawały się zmieniać bez kłopotu. Dodatkowo na płycie jest mod pozwalający zastosować rozdzielczości wyższe niż przewidzieli twórcy, a nawet panoramiczne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...