Skocz do zawartości

Polecane posty

A jeśli znasz IP danej osoby i jej maila, to jest całkiem sporo narzędzi pozwalających wyśledzić taką osobę. Poszukaj w sieci, użyj ich i sam się przekonasz, że anonimowość internetu jest mocno przereklamowana.

A możesz konkretnie podać nazwę tych narzędzi/programów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z googli i poszukaj programów korzystając z takich haseł jak:

trace route - programy lub usługi pokazujące jaką drogą idą pakiety sieciowe do danego IP (czasem pozwala to zlokalizować gdzie się komp z danym IP znajduje)

whois ripe - (np. http://www.ripe.net/db/whois.html) wpisując jakieś IP można się dowiedzieć kto jest właścicielem danego IP lub puli numerków IP do której poszukiwany należy (często jest to dostawca internetu dla danego komputera lub firma, szkoła gdzie dany komputer działa w sieci)

Natomiast adresu email najprościej szukać w samych googlach lub innych wyszukiwarkach, ewentualnie posłużyć się programami typu email trace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pan PS3?

Nie posiadam na razie żadnej konsoli.

No niestety Ghost nic to nie dało. Dalej nie wiem jak się ten koleś nazywa :/

Słabo szukasz. Jak masz jego email to dobrze kombinując z samymi googlami da się odszukać więcej informacji o danej osobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Ghost nic to nie dało. Dalej nie wiem jak się ten koleś nazywa :/

Słabo szukasz. Jak masz jego email to dobrze kombinując z samymi googlami da się odszukać więcej informacji o danej osobie.

No znalazłem linka do jego blogu którego już nie ma, ale nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy powtarzany problem. Gwarantuję cię, że wszyscy widzą twój nowy awatar. Spróbuj odświeżyć stronę za pomocą Ctrl+F5. Jak nie podziała możesz albo chyba można też spróbować z wyczyszczeniem pamięci podręcznej np. w Firefoxie narzędzia>wyczyść historię przeglądania i w szczegółach zaznaczasz pamięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz bardziej skradanki czy takie gry w otwartej walce?

Generalnie wolę otwartą naparzankę. Wyjątkiem są gry lub misje snajperskie, które bardzo lubię.

A ja mam pytanie dlaczego nie chce mi się zmienić avatar zmieniałem go dzisiaj w południe i do teraz nawet w profilu mam ten stary?

Cache serwera i przeglądarki nie aktualizuje się od razu a dopiero po pewnym czasie. Warto użyć CTRL+F5 w przeglądarce lub cierpliwie poczekać aż w końcu ujrzymy aktualny obrazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań min.

co sądzisz o grach internetowych?

wolisz splinter cela czy hitmana?

jaki radzisz obejrzeć film?

lubisz gry sf?

według ciebie fajne są gry surival horror?

jak zmienić hasło w swojim koncie na cd-action?

czy interesuje cie jeszcze coś oprócz gier samochony na przykład?

jaka część GTa jest dla ciebie najlepsza?

wolisz Gothica 3 cz Risena?

podasz dziesięć gierek w które najczęście grasz?

:icon_smile::icon_wink::icon_smile::icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja mogłaby, do [CIACH] pana, wstawić rok 2010 do blogów?

1. Na Forum Actionum promujemy kulturę wypowiedzi, więc bluzganie tutaj jest surowo wzbronione (tym bardziej w tematach redaktorskich...), a jeśli ktoś bluzga musi liczyć się z dość szybkim wylotem.

2. Problem jest znany i zostanie poprawiony. Jakbyś nie zauważył jesteśmy właśnie w trakcie weekendu. Admin też człowiek i akurat w czasie wolnym niekoniecznie może mieć czas na poprawianie forum. Problem zostanie rozwiązany (miejmy nadzieję) w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań min.

co sądzisz o grach internetowych?

Gram lub grałem w kilka różnych. Uważam je za dobry pomysł.

wolisz splinter cela czy hitmana?

Hmmm, chyba bardziej Splinter Cell.

jaki radzisz obejrzeć film?

Byłem w sobotę na Avatarze i choć fabuła jest mocno przewidywalna i chwilami ckliwa, to film ogląda się bardzo dobrze, zwłaszcza w 3D.

lubisz gry sf?

Tak.

według ciebie fajne są gry surival horror?

Tak.

jak zmienić hasło w swojim koncie na cd-action?

Na belce u góry jest link o nazwie "Opcje" jak go klikniesz to wejdziesz w ustawienia swojego profilu na forum. Jedna z opcji, która tam znajdziesz nosi nazwę "Zmień hasło".

czy interesuje cie jeszcze coś oprócz gier samochony na przykład?

Samochody chciałeś napisać :)

Tak. Lubię czytać książki i komiksy, chodzę do kina przynajmniej raz w miesiącu, a na ogół częściej.

jaka część GTa jest dla ciebie najlepsza?

Pierwsza.

wolisz Gothica 3 cz Risena?

Nie przepadam za takimi grami.

podasz dziesięć gierek w które najczęście grasz?

Nie mam za dużo czasu żeby grać na tyle ile bym chciał i trochę mi go szkoda na wracanie do gier, skoro tyle nowych (ok. 30) czeka aż w nie zagram pierwszy raz, ale jest kilka tytułów do których zdarzyło mi się wrócić, a są to (kolejność przypadkowa):

Dungeon Siege, Half-Life 1 i 2, Medal of Honor, Enemy Teritory, Diablo z dodatkiem Hellfire, Neverhood, WoW.

Jeszcze nie wiem. A trailery oglądam na ogół w rozdzielczości HD na stronie www.apple.com/trailers

Witam,

mam mały problem z Blogiem na forum. Kiedy dodaję nowy wpis, pokazuje mi datę 02.01.2006 :/ Najnowsza jaką mogę ustawić to 31.12.2009 - co oznacza, że w praktyce nie mogę dodać nowych wpisów. Jak to naprawić?

Błąd skryptu blogowego. Poprawiłem to i już powinno być dobrze.

Czy redakcja mogłaby, do [CIACH] pana, wstawić rok 2010 do blogów?

Redakcja to nie pogotowie. Nie pracujemy 24/7i weź to łaskawie pod uwagę.

Zrobisz coś z tymi hackerami(żeby to znikło)? :huh:

Co znikło?

Czy lubisz(bądź grałeś) stare gry takie jak The Neverhod,Airfix Dogfighter,Hogs of War?

Neverhooda uwielbam. W pozostałe nie miałem okazji zagrać.

Co z tymi kluczami do Sins of the solar empire!!!??? Bo ciągle czekam na swój! Napisałem już do wszystkich ale brak odzewu..... oczy_na.gif

Zaraz poproszę kolegę, który rozsyła klucze, żeby zerknął na maile z prośbami i porozsyłał te zaległe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubi Pan motory?

Krótkie pytanie kilka odpowiedzi.

1. Sporty motorowe - nie.

2. Oglądać ładne motocykle - tak.

3. Chcieć posiadać jakiś - tak.

4. Jako kierowca samochodu - nie.

Dlaczego nagle stałeś się jakby to określić... forumowym "bytem samym w sobie"?

Proszę o rozwinięcie, bo chyba nie podłapałem idei przewodniej tego pytania. :)

Krótko mówiąc - nie rozumiem o co pytasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...