Skocz do zawartości

Polecane posty

Drogi Duchu.

Wczesniej skierowalem swoje pytanie do Smg, a On z kolei skierowal mnie do Ciebie.

Tak sie akurat zlozylo, ze pewien market postanowil wyprzedawac gry komputerowe od ceny 6,99- do gora 15 zł, udalo mi sie nabyc kilka dobrych tytulow w tych cenach ( jak np fajny digipak "Broken sworda" 3 i 4 ), Resident Evil 4, Dreamfall, Trylogie UFO, oraz kilka innych.

Jako ze wygralem u Was kilka konkursow, dostalem nagrody w postaci gier, autografow i czasopism, nasuwa sie moje pytanie:

Czy przyjalbys moze ode mnie te kilka gier ( wysylka na moj koszt )w ramach podziekowania, ale zobowiązywało by Cie to do zrobienia jakiegos konkursu, albo po prost oddania gier biedniejszym.

Gry sa nowe i zafoliowane.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jako że w najnowszym nr CDA będzie DMC 4 to czy jest szansa że w najbliższych może również pojawić się DMC 3???

Nie mogę udzielać informacji na temat pełnych wersji.

Drogi Duchu.

Wczesniej skierowalem swoje pytanie do Smg, a On z kolei skierowal mnie do Ciebie.

Tak sie akurat zlozylo, ze pewien market postanowil wyprzedawac gry komputerowe od ceny 6,99- do gora 15 zł, udalo mi sie nabyc kilka dobrych tytulow w tych cenach ( jak np fajny digipak "Broken sworda" 3 i 4 ), Resident Evil 4, Dreamfall, Trylogie UFO, oraz kilka innych.

Jako ze wygralem u Was kilka konkursow, dostalem nagrody w postaci gier, autografow i czasopism, nasuwa sie moje pytanie:

Czy przyjalbys moze ode mnie te kilka gier ( wysylka na moj koszt )w ramach podziekowania, ale zobowiązywało by Cie to do zrobienia jakiegos konkursu, albo po prost oddania gier biedniejszym.

Gry sa nowe i zafoliowane.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Trudne pytanie. A nie chciałbyś sam zorganizować jakiegoś konkursu?

twoim zadaniem jest tylko praca w AR ?

Do AR napisałem dotąd chyba ze 3 razy więc trudno to nazwać pracą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, i nie.

Tak - bo zabawa w przecieki, choć fajna, wymaga poświęcenia poświęcenia czasu i pracy na ich zorganizowanie, a później wspólne rozwiązywanie, więc w tym sensie odpocząłem.

Nie - bo miałem w tym czasie inne zajęcia, więc czas i siły jakie zaoszczędziłem na przeciekach zabrały mi inne prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wczoraj twoją recenzję Machinarium w najnowszym CDA. Sam osobiście podpisałbym się pod niemal każdym zdaniem, jednak patrząc na dzisiejszy rynek (i dzisiejszych graczy), wydaje mi się, że gra nie osiągnie sukcesu finansowego (jeśli w ogóle twórcy myśleli o jakimś większym zysku...). Dzisiejszy (uogólniając) gracz nie jest zainteresowany taką rozgrywką, za mało w niej akcji, trudno mu pochwycić i zanurzyć się w takim klimacie, a tym bardziej zrozumieć (czy raczej samodzielnie zinterpretować) wizję artystyczną twórców.

Tak przy okazji zapytam, czy słyszałeś kiedyś o grze Downfall, ale tej robionej przez naszego rodaka (samodzielnie, no może + parę osób do pomocy do muzyki itp.). Gra działa na dość oldskulowym silniku (głównie w sferze graficznej :laugh: ), ale potrafi trzymać w napięciu przez całą rozgrywkę, która niestety, jak to często bywa, jest dość krótka. Ale jeśli zdamy sobie sprawę, że tak naprawdę w większości grę opracował jeden człowiek, to zaczyna się odczuwać respekt do tego (co by nie mówić) hobbystycznego dzieła. Może kiedyś zamieścilibyście na łamach CDA jakiś krótki opis, artykuł, a może recenzję (nie wróżę wysokiej noty, zwłaszcza za grafikę, ale mużyka i udźwiękowienie jest powalające)? Albo z innej strony - jakiś mini wywiad (temat np.: tworzenie gry samodzielnie z drobną pomocą przyjaciół), albo demko na coverze w ramach promocji "polskich samozwańczych jednoosobowych deweloperów gier komputerowych" :laugh:. Może nawet byłaby szansa dogadać się i umieścić pełną wersję, wielu "przygodówkowców" by się ucieszyło, młodzież by się "dokształciła" (w sensie poznania gry opartej na dawnym silniku, ale cały czas opensource'owo rozwijanym), a miejsca na płytce wiele by nie skradła.

Edit: Zapomniałem dodać linka do oficjalnej strony:

http://www.harvesterindiegames.com/

Edytowano przez Dreadwock
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty odpowiadasz za dowcipny dopisek w Darkstar One "I niech Szmoc będzie z tobą! To dopisałem ja - Ghost!" czy tylko mi się tak wydaje? :D

Tak. Po wielu godzinach poprawiania tłumaczenia i tworzenia łatki do gry człowieka ogarnia znużenie i czasem głupawka. Efektem głupawki są właśnie tego typu teksty. :)

Przepraszam jesli juz to pytanie padlo.

Przegladajac nowy numer CDA zauwazylem, ze zmienila sie osoba odpowiedzialna za reklamacje plyt dolaczanych do CDAction. Dali Tobie inne obowiazki ?

Nie. Po prostu zmiany organizacyjne.

Co się stanie kiedy będę miał 100% ostrzeżenia ?

Twoje konto ulegnie automatycznemu zablokowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lubisz popykać w jakomś ze starszych gier? :huh: jak tak to podaj przykład dzieki cześć. :smile:

"jakąś" - tak to się pisze. Mam parę starszych gierek, do których mam zamiar powrócić, ale póki co nie mam zbytnio czasu na nowsze. Myślę, że jak trochę zmniejszy mi się liczba pudełek na półce z grami w które powinienem zagrać, to wtedy pewnie wrócę do jakiejś starszej.

Noo dobra.Mam takie pytanie.

Wysłałem z miesiąc temu pytanie do was :

Czy może kiedyś zagracie ze mną?

Ale nikt na nie mi nie odpowiedział,więc czekam aż ktoś odpowie.

W co? Kiedy? Gdzie?

:unsure: Adminie, jakiś komentarz odnośnie zhackowania JoeMonster.org? Czy użytkownicy FA mogą czuć się bezpieczni?

Nie rozumiem po co hackowano znany i lubiany serwis jakim jest JoeMonster.

Działamy już od dłuższego czasu i staramy się aby nasze serwisy były bezpieczne.

Czy gra machinaruim trafi równiż do sklepów , czy będzie sprzedawana tylko w internecie?

Z tego co wiem jak na razie żaden polski dystrybutor nie podjął się sprzedaży tej gry w naszym kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:unsure: Adminie, jakiś komentarz odnośnie zhackowania JoeMonster.org? Czy użytkownicy FA mogą czuć się bezpieczni?

Nie rozumiem po co hackowano znany i lubiany serwis jakim jest JoeMonster.

Działamy już od dłuższego czasu i staramy się aby nasze serwisy były bezpieczne.

Pewnie dlatego zhackowano, ze jest znany i lubiany :-) W koncu "jak krasc, to miliony".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo. Nie piszę zbyt dużo tekstów wiec nie muszą jak inni i dopilnowanie aby były przygotowane nie zajmuje mi duzo czasu, ale z drugiej strony jak normalnie coś nie działa to przychodzi jakaś osoba i mówi: Tomek, to mi nie działa.

Ja mówię OK i na spokojnie szukam co się popsuło.

Jak w deadline coś się popsuje, to kilka sekund później mam nad sobą całe stadko osób przekrzykujących się: Tomek to się zepsuło, zrób to, natychmiast, bo xxx nie może pracować i cała kolejka prac się wali itp. I co 2 minuty się potem dopytują, naprawiłeś?

Jak mam więcej luzu to też coś tam staram się pomóc. Podczytuję wydruki, staram się szukać błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ghost, na początek przepraszam za mój ostatni zły uczynek, trochę mi sie nudziło i wogóle, ale już więcej nie będę tak robił:)

A co do pytań to:

Czy dorabiasz sobie gdzieś na boku, czy jesteś tylko pracownikiem CDA?

i mniej poważnie Gdzie jesteś?!?! my chcemy przecieków! :)

Edytowano przez Wojtasss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem. Na pewnej stronie internetowej jest koleś który znalazł mnie na naszej-klasie a następnie na czacie podał publicznie wszystkim moje nazwisko, bez mojej zgody i wiedzy. Ja jego danych nie znam bo skubaniec mi nie chce ich podać, ale znam jego IP i jego e-maila. Co mogę z tymi danymi zrobić i jak je wykorzystać? Jak znaleźć tą osobę i dowiedzieć się jak się nazywa, bo za złamanie prawa (o ochronie danych osobowych) chce go pozwać do sądu.

Jest jakaś szansa by go odnaleźć i zdemaskować?

UWAGA! Pisze to wszystko jak najbardziej poważnie i proszę wszystkich by nie kpili sobie ze mnie.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem. Na pewnej stronie internetowej jest koleś który znalazł mnie na naszej-klasie a następnie na czacie podał publicznie wszystkim moje nazwisko, bez mojej zgody i wiedzy. Ja jego danych nie znam bo skubaniec mi nie chce ich podać, ale znam jego IP i jego e-maila. Co mogę z tymi danymi zrobić i jak je wykorzystać? Jak znaleźć tą osobę i dowiedzieć się jak się nazywa, bo za złamanie prawa (o ochronie danych osobowych) chce go pozwać do sądu.

Jest jakaś szansa by go odnaleźć i zdemaskować?

UWAGA! Pisze to wszystko jak najbardziej poważnie i proszę wszystkich by nie kpili sobie ze mnie.

Pozdrawiam!

Przyznam, że długo się zastanawiałem co odpisać. Generalnie sytuacja jest dosyć trudna do oceny. Jeśli korzystając z ogólnodostępnych narzędzi da się powiązać Twoją ksywkę z profilem na naszej-klasie, to nic mu nie zrobisz, bo dane na naszej klasie sam podałeś do publicznej informacji. Dane na podstawie których dokonał tego powiązana również, chyba że namiary na "tej stronie internetowej" są ukryte i nie są dostępne dla zwykłego internauty, w takim wypadku oznaczałoby, że nastąpił wyciek poufnych danych i powinieneś pogadać z adminem tego serwisu.

A jeśli znasz IP danej osoby i jej maila, to jest całkiem sporo narzędzi pozwalających wyśledzić taką osobę. Poszukaj w sieci, użyj ich i sam się przekonasz, że anonimowość internetu jest mocno przereklamowana.

Czy dostałeś dużo propozycji wykupienia od Ciebie książki "Piloci purpurowego zmierzchu"?

Żadnej. Teraz jest cenniejsza, bo mam wpis autora. Miała być dedykacja, ale że się zeźlił to jest taki dziwny wpis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...