Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Główny zły, czyli Visari pojawia się w grze 2 razy, a gra jest zmarnowanym potencjałem bo to uniwersum zasługuje na dłuższą kampanię i lepsze multi. Bohaterowie wyraziści? no proszę Was, niektórzy nawet nie pamiętają ich imion. Lokacje też na dobrą sprawę są takie same - w dodatku ta gra jest takim "codem w przyszłości" Spodziewałem się trochę bardziej spokojniejszego fps-a a nie co chwilę wybuchy, skrypty itp.

I tak jak napisałem - na trójkę czekam, bo wydaje mi się, że GG przez te 2 lata olało technologię i zajeło się tym co w grze od początku kulało - każdy kto widział story trailer przyzna mi chyba rację, że postaci jak i sama fabuła będzie znacznie lepiej nakreślona, w dodatku nowe lokacje - zaśnieżone tereny i dżungla - a osoby które testowy bete multi twierdzą w większości, że jest więcej niż dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niż gdy zabraknie mi kilku tysięcznych do złota w Gran Turismo 5

Mam tak samo. Już kilka razy mi się zdarzyło, że po kilkunastu próbach zabrakło mi 0.002 do złotego trofea. Rage niesamowity.

@GT5 - kupiłem sobie bolid Formula Gran Turismo. Ze zrozumiałych względów nie mam pojęcia jak prowadzi się bolid F1, ale mam wrażenie, że pasuje on do tej gry jak piernik do wiatraka. Żadnego wyzwania. Prowadzi się jak gokart i w każdy zakręt wchodzę z prędkością 3x większą niż zalecana w samochodach seryjnych. Z drugiej strony pozwoliło mi to wygrać kilka wyścigów, z którymi się męczyłem, więc rachunek wychodzi na zero.

@LBP - odwiedziłem PSStore i kupiłem sobie ciuszki Kratosa (7zł - drogooo). Pobiegałem i prawdopodobnie do gry już nie wrócę. Jest jednak jeden plus (?). W tej chwili do konsoli usiadła dziewczyna i zapomniała o bożym świecie. Kolacji nie będzie... Na plus na pewno kooperacja.

@Demon's Souls - Po czwartej śmierci podczas próby przebiegnięcia mostu (ten smok jest upierdliwy strasznie) olałem grę magiem i rozpocząłem przygodę klasą Soldier. Super easy, noob friendly i w ogóle. Kombinacja długa włócznia + tarcza miażdży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF Versus XIII :

Daję gdyby ktoś przypadkiem zapomniał o tej produkcji/nie wierzył że kiedykolwiek wyjdzie ;).

Fajnie wygląda, za FF nigdy nie przepadałem, wyjątkiem był Crisis Core na PSP czyli... slasher. I właśnie Versus bardzo mi tą produkcję przypomina. Ciekawe czy wyjdzie jeszcze w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Demon's Souls - Po czwartej śmierci podczas próby przebiegnięcia mostu (ten smok jest upierdliwy strasznie) olałem grę magiem i rozpocząłem przygodę klasą Soldier. Super easy, noob friendly i w ogóle. Kombinacja długa włócznia + tarcza miażdży.

Ja zabiłem pierwszego demona (Phalanx bodajże) i jakieś 2-3 godziny później dałem sobie spokój. Nie widzę sensu w poświęcaniu czasu grze, która robi wszystko, żebym ją znienawidził, nie dając mi w zamian niemal nic. Nie ma to jak stracić wszystkie dusze przez przypadkową śmierć od jednego ciosu przeciwnika atakującego od tyłu, z zaskoczenia. Rozumiem, że niektórych może taka mordęga kręcić, ale ja włączam konsolę, żeby się rozerwać, a nie zniszczyć psychicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CormaC - Rzecz w tym, że gra jest niesamowicie uzależniająca, zwłaszcza w online mode. Po n-tej śmierci trzeba po prostu wyłączyć konsolę na jakiś czas. ;p Zabijanie kolejnych demonów jest niezwykle satysfakcjonujące, a po wczorajszym odkryciu magii trybu kooperacji nie byłem w stanie odejść od konsoli i jestem już po trzecim demonie (mniejsza o to, że czwarty - Flamelurker - ściągnął mnie i mojego znajomego na strzała ^^). Faktem jest, że gra naprawdę daje w kość i zrozumiałym jest to, że niektórzy tego typu rozrywki nie przyjmują. Osoby mniej cierpliwe i bez skłonności masochistycznych wybierają z reguły klasę Royal. Jest to chyba najłatwiejsza postać, bo dysponuje stosunkowo silnym czarem ofensywnym i pierścieniem, który powolutku przywraca manę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead thread is dead.

Bumpuję fantastycznym montażem z LBP2.

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Czy ktoś grę już ma? Pierwsze opinie graczy są bardzo pochlebne. Edytor ma mnóstwo opcji, których niektórym brakowało w pierwszej części. Przyznam się, że po paru godzinach spędzonych przy pierwszym LBP zaczynam się do niego przekonywać. Grałem z dziewczyną w co-opie w community levels i to tam tkwi siła LBP. Tak jak dalej platformówek nie lubię to gra z Sackboyem w roli głównej ma jakiś ukryty czar i przyciąga. Gdy odzyskam konsolę (wymieniłem się dzisiaj na X360+Kinect na 2-3 tygodnie ;p) to z pewnością się w LBP2 zaopatrzę w celu uprzyjemnienia sobie czekania na KZ3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że kiedyś kupię na PS3 ale to jak już spadnie do około 7-8 dych, nie wcześniej.

No i jednak kupiłem to ME2. Fajnie się gra, komiks dobrze zrobiony, tylko mało szczegółowy. Na szczęście grałem w jedynkę na PC, więc przypomniał mi on poprostu fabułę, no i mam wybory których dokonałem. Gra wygląda i działa o wiele lepiej niż demo, silnik z ME3 to bzdury. Z porównania na LoT widać, że gra praktycznie nie różni się od wersji X360. Czasami wygląda lepiej na korzyść konsoli Sony, czasami MS. Nie uświadczyłem framerate dropów, wkurza tylko przy włączaniu gry ''checking downloadable content'' (trwa to z 5-10s i towarzyszy temu spora zmuła konsoli ). Loadingi trwają na oko 15-20s, więc źle nie jest. Steruje się przyjemnie, chociaż na początku ciężko mi było ogarnąć te kółka broni i mocy. Jak macie jakieś pytania o wersję PS3 to piszcie, postaram się odpowiedzieć.

No i (nie)stety zakup ME2 opóźni kupno K3. Miałem brać na premierę, kasę mam ale czasu niestety braknie. Tym bardziej że jeszcze Fallout 3 z DLC, GoW Coll, inFamous (po złej stronie mocy) i LBP leżą niedokończone ( albo nie zaczęte).

ME2, GTA IV z dodatkami ( które choć już przeszedłem 2 razy na PC to dalej mi się nie nudzi ) + jakieś pierdółki z PSN-u i nie potrzeba mi żadnej innej gry na +/- 100h. Cóż, więcej kasy do wydania na bzdury,zamiast na gry ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie właśnie odnośnie ME2 czy poziom języka angielskiego użyty w grze jest wysoki ?? Jestem dobry z angielskiego w grach nie miałem z tym nigdy problemów no ale to jest RPG a tutaj jest dużo dialogów i tekstu.... więc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze parę pytań zadam, bo nie chce kupować w ciemno :P Dodatki są na płycie czy trzeba ściągać ?? Słyszałem że jest jakiś nie miły bug kasujący "sejwy" więc coś z nim zrobiono ?? Komiks mniej więcej oddaje fabułę 1 ?? I czy komiks jest na płycie ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągnąć Cerberus Pack tylko (dodany do nowego egzemplarza lub 55 zł jeśli ktoś kupuje używkę). Reszta jest na płycie. Nie wiem jak to jest z wersją z PSStore (Obi ma ;p). Bug podobno jest. Wyłącz opcję auto save i pamiętaj, żeby zapisywać regularnie i masz większą szansę na uniknięcie usterki. Ja mam ponad 30h rozegrane bez niespodzianek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z PSS ma 12GB instalkę + bodajże 600mb Cerberus Packa.

Komiks jest dosyć mocno uogólniony, jednak dobrze wyjaśnia fabułę ( która w jedynce nie była zbyt skomplikowana ). Jak narazie grałem z godzinkę i zauważyłem że kilka razy podczas rozmów były opcje żeby przypominano Ci o jakiejś osobe/wydarzeniu/organizacji.Ponadtom masz jeszcze Codex który też na pewno będzie pomocny.

Co do buga to gdzieś czytałem ( na 90% było to forum bioware'u ) że patch juz zostal wyslany do SCE i oczekuje na zatwierdzenie. W ME2 obecnie nie gram, głównie dlatego że chcę najpierw nagrać się w K3 betę no i przejść GTAIV oraz Costume Quest które niedawno zaczałem. Mam zamiar podczas przechodzenia ME nie ruszać żadnej gry by jak najlepiej odczuć klimat tej produkcji ^^.

A swoją drogą to b. fajna jest ta beta Killzone'a. Jest kilka bugów,jednak nie ma nic co psułoby rozgrywkę. Obecnie najlepiej gra mi się chyba infiltratorem z tym jego trzecim karabinem. Fajnie jest zobaczyć siebie na cutscene w operacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XBL zazwyczaj są lepsze promocje(i jest ich więcej). Co do gier które wychodzą równoczeście na PSS i XBL to z tego co pamiętam ceny są podobne albo identyczne ( nie mam pojęcia po ile obecnie chodzą MSP, kiedy się tym interesowałem to widziałem 1200 po ~50zł ).

Co do Guitar Hero.

Do World Tour pojedyńcze piosenki kosztują 7zł, paczki 3 piosenek po 20zł ( jest też kilka darmowych paczek ).

Do Warriors of Rock pojedyńcze po 7zł, 3 piosenki 20zł, widziałem też Link Park Pack - 6 piosenek za 36zł, były jakieś paczki 5 piosenek za 26zł oraz January i February Mega Pack ( nie pamiętam ile piosenek, około 10-15 ) za bodajże 65zł.

IMHO świetna sprawa ,że praktycznie nie ma PL PSS ani UK PSS, tylko jest EU PSS. Dostajemy to samo co Anglicy, tylko poprostu niektóre rzeczy są po polsku ( np. Trailery,dema etc. ), sam PSS jest po angielsku a płacimy w złotówkach

Jak chcesz to możesz podać konkretne tytuły gier, powiem Ci jaka jest ich cena i wtedy możesz sobie porównać.

Na chwilę obecną pamiętam jedynie że Costume Quest + DLC Grubbins on Ice ( bundle ) jest za 47zł.

BTW.

Killzone 3 Steelbook z Retro Map Packiem za 239 w ultimie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dużo by tu wymieniać :P No ale te najważniejsze:

-MGS4: Guns of the Patriots- Dla fanów :) I dla największego.... MNIE :laugh:

-InFamous IMO dużo lepsze niż Prototype

-Heavy Rain- coś nowego z bardzo fajną historią.

-God of War 3- Jedna z najlepszych gier jakie istnieją. Grywalność urywa głowę :)

Mnóstwo jRPG exclusive których ja akurat nie lubię no ale są :)

Killzone Świetna "brudna" strzelanina

Resistence może nie świetna ale bardzo dobra postapo strzelanka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS4:GotP-jestem wieeelkim fanem serii i sam niedługo będę je miał :wub: .Grałem w tą część u wujka,jest ŚWIETNA.

God Of War-cała seria,jest Collection na PS3 i GoWIII,który jest po prostu boski(jak sam tytuł wskazuje)

Killzone 2 i 3-nie grałem w nie,ale zrobiłem całą jedynkę na PS2 i czytałem recenzje kontynuacji,na prawdę warto.

Uncharted:Drake`s Fortune i Among Thieves-słyszałem i czytałem,że są świetne.

Heavy Rain-dane mi było w niego grać,bardzo emocjonujący thriller.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5, Killzone 3, God of War Trylogia, Heavy Rain, Uncharted 2, no i jeszcze tytuły, które wyjdą niedługo czyli: Motorstorm Apokalipsa, InFamous, Socom 4 US Neavy/Polskie Siły Specialne, Resistance 3 i Uncharted 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dam spokój tematowi o FF i zadam pytanie tu:

Nie wiem kompletnie co wybrać: Final Fantasy XIII x Resonace of Fate x White Knight Chronicles. Pomożecie ??

Zależy mi na tym żeby gra była długa, miała oczywiście fajny gameplay charakterne postaci i żeby była trudna :) Bo lubię się pomęczyć a to poza tym przedłuża rozgrywkę ;) A więc czekam na odpowiedź :happy:

@down hueh dziękuje za szybką odpowiedź, nadal się zastanawiam ale mam do wymiany 3 gry więc może coś mi się uda wyskrobać z obiema FF i RoF :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie sądzę, by White Knight Chronicles był jakimś dobrym tytułem. Głównie dlatego, że... pierwszy raz o nim słyszę. A ja generalnie wiem o dobrych jRPGach na nasze konsole. :')

Ogólnie to - jak już zresztą mówiłem - osobiście polecam Resonance of Fate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...