Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

No to tak. Jestem świeżo po skończeniu Killzone 2 i jeszcze mną telepie, bo zakończenie, i ogólnie gra jako całość, były GENIALNE, i dlatego, że mało sobie włosów z głowy nie rwałem przy ostatnim etapie bo grałem na Veteranie. xD

No nie da się ukryć, że końcówka gry jest bardzo trudna - na poziomie normalnym męczyłem się z nim długo i dużo złorzeczyłem. W ogóle Killzone 2 i 3 (już widziałem "trójkę") jest mało przyjazny i jest w zasadzie hardkorowym pecetowym FPS-em, w którego trzeba grać na padzie.

grałeś w tą wersje preview z 30-minutowym etapem walki z mechem? Jak sterowanie? Sądzac po Twoim poście nic się nie zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka wygląda raczej standardowo - już wiele takich akcji było w grach(choćby Resistance 2) - pytanie tylko czy to szczyt możliwości panów z GG, czy przygotowali więcej dobrego. Story trailer wygląda niesamowicie, ale może być tak jak z ostatnimi codami - to co najlepsze widziałem już wcześniej na filmikach. Obym się mylił:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem jakiejś bijatyki na PS3 i nie mogę się zdecydować między trzema: Tekken 6, Street Fighter IV (czym się różni od Super Street Fighter IV?) i Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2 (jestem fanem mangi).

Czy wszystkie zawierają trofea?

Jakie są największe wady i zalety tych gier?

Którą byście mi polecili?

Jak z poziomem trudności (jestem nowicjuszem, to będzie moja pierwsza bijatyka, nie licząc Gulity Gear X, w życiu)?

Z tego, co mi wiadome, to żadna z nich nie posiada polskiej wersji językowej, mylę się czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tekkeny już nie kręcą. Ze swpjej strony polecić mogę Fight night round 4, albo poczekać na premierę Fight night champion.

A z mangi to może ten dragon ball, widziałem kiredyś gameplay i wydał mi się niesamowity:O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter167

Ja ze swojej strony radzę Super Street Fighter IV (trochę inne ataki i postacie niż w normalnym) ogólnie gra miła dla nowicjuszy bo jest dość intuicyjna ale akurat w bijatykach łatwo się wyrobić. Tekken jest ok ale tylko i wyłącznie (Według mnie :)) do grania z kumplami, tak to frajdy nie miałem wcale. W Naruto nie grałem bo jestem raczej uczulony na mangę ale mój kumpel się w to zagrywa :P a mi nawet nawet się podobało a to nie mały wyczyn że japońszczyzna mi się spodobała. Więc SSFIV albo Naruto jeżeli chcesz grać i w singla i w multi a Tekkena sobie kup jak gdzieś zagrasz i Ci się naprawdę spodoba bo tak to tylko multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter167

Nie jest to mój gatunek, ale postaram się pomóc. Z tego co wiem to wszystkie mają trofea. Tekken i SFIV to dobre gry zbierające niezłe recenzje wsród fanów gatunku. Co do Naruto to nawet nie wiedziałem, że jest to fighter. Fight Night Round 4 czy zbliżającego się Champion nie tykaj jeśli nie jesteś fanem boksu. Znam sympatyków bijatyk i z reguły odbijali się oni od serii EA. To samo tyczy się różnych UFC czy MMA. Z większych tytułów znam Mortal Kombat vs. DC Universe, coś z Dragonball wymienionego wyżej przez kolegę albo Marvel vs. Capcom 2. Możesz też poczekać na nowego Mortal Kombat albo trzecią część Marvel vs. Capcom. Dla mnie wszystkie pad smashery są takie same, więc kwestię polecania zostawię bardziej obeznanym. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 4 czy zbliżającego się Champion nie tykaj jeśli nie jesteś fanem boksu.

Boks jest mi absolutnie obojętny, a w FNR4 grałem bardzo dużo, bo to po prostu świetnie zrobiona gra. To samo dotyczy Qn'ika, Phnoma i Huta - nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z nich interesował się boksem, a wszyscy oni dużo lub bardzo dużo grali w FNR-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zdarza się i tak. Ja spotkałem się w większości z negatywnymi opiniami o FNR wśród osób, które zwolennikami boksu nie są, więc stąd wyciągam taki wniosek i radzę być wobec tego tytułu ostrożnym. W sumie moja wypowiedź naprawdę wygląda jakbym kategorycznie ten tytuł odradzał. My bad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawiążę jeszcze to trailera K3, nie wydaje się wam, że przywódcy Helghastów, w tej części są tacy... za bardzo ludzcy?

Bo w K2, mieliśmy Visariego, który nie wyglądał jak przeciętny człowiek, blada cera, łysy, w ogóle taki demoniczny tak samo Radec. A z trailera K3 widzimy jakiegoś chudego gościa z siwymi sterczącymi włoskami, czy innego gościa, który wygląda jak Rusek. Grę kupię tak czy siak, ale jakoś mnie to razi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 4 czy zbliżającego się Champion nie tykaj jeśli nie jesteś fanem boksu. Znam sympatyków bijatyk i z reguły odbijali się oni od serii EA. To samo tyczy się różnych UFC czy MMA.

A nie zgodzę się, bo ja dzięki takim tytułom, jak FNR czy UFC polubiłem boks i sztuki walki. Nareszcie prawia mi to niesamowitą frajdę. Powiem więcej - z niecierpliwością czekam na kontynuację FNR 4 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efektowny art. Ja jakoś takimi arcadowymi zabawkami nie jestem zainteresowany, więc jak pozostałe Motorstormy i ten pozostanie dla mnie ciekawostką.

Żeby nie pisać super krótkiego posta. Interesuje się ktoś DC Universe Online? Abonament nie jest straszny, a tematyka wydaje się być całkiem fajna. Jeszcze nie miałem doświadczenia z grami MMO i mam ochotę wielką spróbować. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Motorstorm jest fajny, ale tylko na trailerach ew. na PSP jest bardzo dobry. Na PS3 nie grałem i na razie nie zamierzam, może kiedyś gdy nie będzie nic ciekawego na horyzoncie. :P

Co do DC Universe Online to gra mnie w ogóle nie jara. Nie mój dział. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Amerykanie dostaną tę grę miesiąc po premierze w Europie, haha. I dobrze im tak. Zawsze Sony koncentrowało się na Ameryce pomimo tego, że w Europie PS3 lepiej się sprzedawało. Amerykanie mieli lepsze kolekcjonerki i Uncharted 2 GOTY, a teraz powoli się to odwraca na naszą korzyść :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przeszedłem killzona 2 - w skrócie? zmarnowany potencjał - świetne uniwersum niestety nie doczekało się godnej gry(może trójka spełni oczekiwania?) - gra potrafi nudzić, fabuła nie istnieje, bohaterowi to niejacy goście. Mimo wszystko strzelało mi się bardzo przyjemnie, takie powiedzmy 7/10 - obecnie gra kosztuje grosze, więc mogę polecić.

Ale na trojkę i tak mimo wszystko czekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Miałem identyczne odczucia po ukończeniu dwójki. :P Gra ma niewykorzystany potencjał, jest z deka nudna i ja czasem grałem na siłę, aby tylko skończyć.

Natomiast ja dzisiaj z pomocą znajomego przeszedłem LBP. W końcu. Gosh, ile nerwów mi ta gra odebrała, to masakra jest. Level "The Bunker" to po prostu masakra jakaś pod koniec z tymi kołami. O dziwo dzisiaj ze znajomym, on zginął, a ja dany moment przeszedłem bez zginięcia, FAIL. A sam nie mogłem tego zrobić. :D Na szczęscie potem to już tylko formalność była i jestem bardzo zadowolony, że ukończyłem tą grę. Gra jest czasem hardkorowa, ale to bardziej motywuje do grania. Poziomy stworzone przez graczy to czasami istna poezja jak plansza wzorowana na Mario czy Dead Space. :D Ode mnie leci mocne 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarnowany potencjał

Gra ma niewykorzystany potencjał, jest z deka nudna i ja czasem grałem na siłę, aby tylko skończyć.

Się nie znacie! Dla mnie KZ2 to najlepsza gra tej generacji. ;p

Też się wreszcie zaopatrzyłem w pierwszego LBP i potwierdziło to moje obawy. Platformówki nie są dla mnie. Do edytora i community levels nie zaglądałem jeszcze, ale wiem, ze do tego pierwszego nie będę miał cierpliwości. Jedyne co ratuje grę to konwencja i Sackboy. Oprócz tego zacząłem męczyć Demon's Souls. Gra bezlitosna dla nowicjuszy. Fantastyczny kontrargument na biadolenie co bardziej zatwardziałych PCtowców na poziom trudności w grach stricte konsolowych. Jak kogoś nie zniechęcą litry wylanych łez, a partnerzy lub inni domownicy dobrze znoszą wysokie stężenie wulgaryzmów to polecam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego zacząłem męczyć Demon's Souls. Gra bezlitosna dla nowicjuszy. Fantastyczny kontrargument na biadolenie co bardziej zatwardziałych PCtowców na poziom trudności w grach stricte konsolowych. Jak kogoś nie zniechęcą litry wylanych łez, a partnerzy lub inni domownicy dobrze znoszą wysokie stężenie wulgaryzmów to polecam. ;)

Ehhh, a chciałem sobie nabyć tę gierkę. Ale widzę, że ona odpada - więcej bluzgów, niż gdy zabraknie mi kilku tysięcznych do złota w Gran Turismo 5, to już lekka przesada. Gry powinny odstresowywać ;) ale mówiąc szczerze nie pamiętam żadnej, która by to dobrze robiła. No chyba że GTA gdy się robiło rozwałkę na mieście :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie znacie! Dla mnie KZ2 to najlepsza gra tej generacji. ;p

Dla mnie również. Przede wszystkim graficznie. Fabuła faktycznie nie porywa, ale wszystkie cut-scenki oglądałem z przyjemnością. A postacie, że niby nijakie? IMO wręcz przeciwnie, bardzo fajnie nakreśleni bohaterowie. Szczególnie główny "zły". Najbardziej filmowy FPS w jaki w życiu grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...