Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Zależy mi na tym żeby gra była długa - Wszystkie 3 są, jak przystało na jRPG, bardzo długie

miała oczywiście fajny gameplay - Resonance of Fate (chociaż WKC też jest fajne; FFXIII ma tylko fajną grafikę i Oerbę dia Vanille, imo mało)

charakterne postaci - RESONANCE OF FATE

żeby była trudna - zdecydowanie Resonance of Fate

RoF było ostatnią moją grą na X360 jeszcze przed drugim RROD w kwietniu i byłem nią zachwycony. Jeśli kalendarz się trochę rozluźni to na PS3 grę sobie odświeżę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem 2 gier w przyszłym miesiącu. Pierwszą na pewno będzie GTA 4 complete, ale nie wiem jaką wziąć drugą. Najlepiej jakiś RPG. Zastanawiam się pomiędzy Fallout: New Vegas, a Demon's Souls. Może ktoś posiada jedną z tych gier lub może jakąś inną godną polecenia grę RPG?

Z góry dziękuję za propozycje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeszkodą nie są dla Ciebie bugi, a chcesz zagrać w dobrego RPG z ciekawą fabułą do bierz Fallouta, a jeżeli nie straszny Ci wysoki poziom trudności, ale lubisz klimaty Two Worlds/Gothica to bierz Demon's Souls. Ja z RPG polecałbym Ci Dragon Age'a. :) Chociaż przy Falloucie też się przednio bawiłem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeszkodą nie są dla Ciebie bugi, a chcesz zagrać w dobrego RPG z ciekawą fabułą do bierz Fallouta, a jeżeli nie straszny Ci wysoki poziom trudności, ale lubisz klimaty Two Worlds/Gothica to bierz Demon's Souls. Ja z RPG polecałbym Ci Dragon Age'a. :) Chociaż przy Falloucie też się przednio bawiłem. :P

Dragon Age mam na kompie. Przeszedłem go do połowy i mi się w sumie znudził. Chciałem kupić Dragon Age 2, ale najpierw musiałbym origns i awakening przejść, a nie bardzo chce mi się do tego wracać. Mimo wszystko, dzięki za propozycje. Jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe tytuły to wal :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Dragon Age po połowie Ci się znudził, to boję się, że z Falloutem może być dużo gorzej :)

Jest to gra bardzo specyficzna, dużo czasu spędza się na łażeniu po tunelach kolejowych i szukaniu "stuffu", co może zanudzić.

W ogóle to polecałbym, jeśli już serię Fallout, to najpierw zapoznać się z trójką - jeśli przejdziesz, i będziesz miał ochotę na więcej, wtedy bierz New Vegas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Dragon Age po połowie Ci się znudził, to boję się, że z Falloutem może być dużo gorzej :)

Jest to gra bardzo specyficzna, dużo czasu spędza się na łażeniu po tunelach kolejowych i szukaniu "stuffu", co może zanudzić.

W ogóle to polecałbym, jeśli już serię Fallout, to najpierw zapoznać się z trójką - jeśli przejdziesz, i będziesz miał ochotę na więcej, wtedy bierz New Vegas.

Seria Fallout nie jest mi obca. 1, 2, 3 przeszedłem na komputerze. Jedynke i dwójke po kilka razy nawet. Trójke z DLC, tylko niestety z Mothership Zeta musiałem zrezygnować, bo za bardzo mi cięło. Ogólnie gra mi się podobała, ale nie wiem jak będzie mi się w to grało na padzie. Nie przepadam za bardzo za grami z widokiem FPP na padzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Fallout nie jest mi obca. 1, 2, 3 przeszedłem na komputerze. Jedynke i dwójke po kilka razy nawet. Trójke z DLC, tylko niestety z Mothership Zeta musiałem zrezygnować, bo za bardzo mi cięło. Ogólnie gra mi się podobała, ale nie wiem jak będzie mi się w to grało na padzie. Nie przepadam za bardzo za grami z widokiem FPP na padzie :P

Kupiłem przed świętami Fallouta New Vegas i nie mogłem się przez całe święta od tego cholerstwa oderwać. Denerwuje mnie trochę ilość bugów i to, że często mi się wiesza (raz nawet zdarzyły się okropne lagi we Freeside), ale save'uje dosyć często i nie ma tragedii. Najgorsze jest jednak to granie na padzie. Uniemożliwia to wiele manewrów, które byłbym w stanie wykonać przy pomocy myszki i klawiatury. Wielkość tego świata, ciekawe questy i różnorodność postaci nadrabia braki w grywalności i bugi.

Zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie kupić sobie Fallouta 3 w wersji GOTY po przejściu New Vegas, ale wolę chyba jednak mimo wszystko coś nowego.

Sorki za DP (Double-Pene... Posta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie trochę ilość bugów i to, że często mi się wiesza (raz nawet zdarzyły się okropne lagi we Freeside), ale save'uje dosyć często i nie ma tragedii.

Ja pograłem parę godzin i save szlag mi trafił. :rolleyes: Moja kopia kurzy się i czeka, aż gra zostanie wreszcie załatana.

Czy miał ktoś już kontakt z czwartym SOCOM? Ja miałem okazję wczoraj chwilę pograć w singlu, do tego dorzucam swoje zdanie o demie (becie? -.^) multi sprzed paru tygodni i po świętach oleję Portala 2 i Mortal Kombat i sprawię sobie swojego SOCOM'a. Mam swoją teorię o ocenach, które gra zbiera. Najważniejszy jest fakt, że gra nie jest kolejną kopią CoD i po prostu nie została ona zrozumiana. Ocenianie SOCOM4 jako kolejnego shootera to kompletne kretyństwo. Do tego oceny pomiędzy 6 i 7 są niezłe biorąc pod uwagę, że gra nie dostaje żadnego bonusu z racji loga na pudełku. Dla przykładu Halo: SOCOM4 dostałby 9, a Call of Duty: SOCOM4 coś w okolicach 11. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dives

Wiem o tym i dlatego za każdym razem, gdy tylko mogłem dodałem cyferkę ''4''. Rzecz w tym, że nowy SOCOM nie dostaje masowo bonusów z racji marki (dostał taki m.in. w OPM, gdzie otrzymał bodajże 9). Z drugiej strony takie tytuły jak CoD(praktycznie wszystkie od drugiej części włącznie :rolleyes: ), Halo: Reach czy ostatni Killzone dostały sporego boosta za samą nazwę. Inaczej nie mogę sobie wytłumaczyć ''ósemek'' dla CoD: BO po recenzjach, w których więcej jest narzekań niż rozpływania się. Gra nie jest tak znakomita jak druga część z PS2, ale jest zdecydowanie lepsza od niewypału, którym był Confrontation (fun fact: gra dostawała podobne oceny).

''Szóstki'' i ''siódemki'' to znakomite oceny, ale nie w obecnych realiach gdzie gra dostająca ''ósemkę'' jest już przeciętna, a każda poniżej to ''crap nie warty wydanych pieniędzy''*.

*cytat z jednego z forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak dla mnie przypisywanie każdej znanej grze "plusów" przy wystawianiu przez recenzanta oceny to lekka przesada. Inną sprawą jest hype i reklamy które napędzają sprzedaż słabych tytułów, a nowe i oryginalne produkcje, ale bez odpowiedniego wsparcia reklamowego się nie sprzedają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roxi1997dami

Ja powiem tak według mnie najlepsze są takie gry :laugh: :

Unchurted 2 nie będę pisał skrótów xd

killzone 2/3 :P

Assasin's Creed II

jak lubisz ścigałki to need for sped ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o exclusivy to wymieniam:

God of War 3 - genialna gra, choć w tą część dość mało grałem

Seria Uncharted - jeśli masz PS3 muusisz w to zagrać ^^

Gran Turismo 5 - najlepsza ścigałka na PS3

Killzone 2/3 - świetny FPS. Wizytówka PlayStation

No i to są chyba jedyne gry, których brakuje mi na Xboksie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam wymienione tytuły i zaczęłam się zastanawiać, dla jakich kupiłam PS3. Hmm...

1. SW The Force Unleashed, niedługo po premierze nic nie zapowiadało, że wyjdzie na PC, a na konsoli chyba nawet lepiej się gra

2. Heavenly Sword

3. Folklore

4. kolejne Final Fantasy, z tego samego powodu dokupiłam PS2

5. Genji

6. Untold Legends

Nie jestem pewna, czy te gry to exlusivy dla PS, ale nie widziałam ich nigdzie na inną maszynę.

Nie wymieniam Uncharted, bo akurat ta gra nie wpłynęła jakoś szczególnie na decyzje o kupnie konsoli, z resztą nie ten okres, ale na pewno jest warta polecenia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony miało dziwne pomysły w czasie kilkunastoletniej przygody z konsolami do gier, ale ten IMO jest w czołówce.

http://uk.ps3.ign.com/articles/116/1169843p1.html

W wielkim skrócie. PSP Remastered Series przyniesie kilka tytułów z PSP dostosowanych do możliwości PS3 i wzbogaconych o wsparcie dla DS3, 3D, nową zawartość czy odpowiednią rozdzielczość. Save'y z PSP z gier, w które graliśmy będą działały w wersji na PS3. Usługa startuje w Japonii grą Monster Hunter Portable 3rd. Na razie nie ma informacji o Europie i Ameryce Północnej, ale to pewnie kwestia czasu.

Teoretycznie można to nazwać kolejnym wyciąganiem kasy, ale mi się to w sumie podoba. Większy wybór = profit. W dodatku nie wydaje mi się, żeby ceny gier miały odstraszać. Sony już przy HD Classics rzuciło całkiem fajną cenę (ostatnio kupiłem Sly Collection za 99zł, co daje 33 zł za grę, czego chcieć więcej?). Pomimo tego, że w większość topowych produkcji na PSP grałem to Chains of Olympus i Ghost of Sparta na silniku trójki i z trofeami byłyby mile widziane. To samo tyczy się m.in MGS: Peace Walker czy Final Fantasy VII: Crisis Core.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, też o tym czytałem i w sumie to jak dla mnie nie taki zły pomysł ;)

Słyszałem wiele dobrego o "małych" GoWach, ale mimo wszystko jeden tytuł na pewno kupię jeżeli ofc będzie dostępny: MGS: Peace Walker :)

Szczerze - zastanawiałem się czy nie kupić PSP dla tego tytułu, a teraz będę może miał szanse go nabyć na PS3... Miodzio.

Liczę tylko że cena nie będzie wzięta z kosmosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter? W Japonii na pewno nie bedzie problemow ze sprzedaza. Choc ja i tak raczej wolalbym kupic PSP z tymi grami. Ale przynajmniej bedzimy niezalezni od baterii, ktora jest duza wada kieszonsolki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny aspekt, w którym Black Ops jest lepsze od KZ2 to ilość graczy w multi. Pomimo tego graczy w KZ2 dalej można znaleźć. Zresztą jeśli zamierzasz kupić PS3 (lub już to zrobiłeś) to powinieneś zagrać w drugiego Killzone. Gra kosztuje niewiele i jest fenomenalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki. PS3 kupuje dopiero za ok. 2 miesiące, ale kupuje killzone 2, z killzone 3 (w zestawie z PS3) przejdę dopiero po przejściu 2.

Polecałbym ci jednak w miarę zróżnicowane gry kupić, żeby ci się za szybko nie znudziły i żebyś miał kilka różnych typów gier. Granie non-stop w strzelanki jest na dłuższą metę nudne. Taka jest przynajmniej moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dla mnie shooterów nigdy za wiele. oczywiście kupie sobie (ale to już po MAG- u i Black opsie oraz killzonie 2 i 3)... hm. no nie wiem. macie coś godnego polecenia? jak macie jakieś oferty na PC 9tak z innej beczki) to mój nick na gametrade to SuperKuba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...