Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

1. Wersja PC (Director's Cut) będzie miała od razu zintegrowane 2 'zagubione/uszkodzone' segmenty pamięci - czyli zawartość DLC "Bitwa o Forli" (ukazało się wczoraj) i "Stos Próżności". Być może w wersji tej znajdą się także inne bonusy nieobecne w standardowej edycji konsolowej (a np. obecne w którejś z limitowanych edycji).

2. Podobnie jak w wypadku AC2: edycja pecetowa (The Ultimate Sith Edition) posiada wbudowane dodatki, które na konsolach trzeba było dokupić osobno jako DLC - chyba wszystkie, jakie się ukazały, ale nie mam pewności.

Należy przy tym wspomnieć, iż The Ultimate Sith Edition zawitało również na konsole - można kupić grę z dodatkami od razu na płytce, tak jak w edycji PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PS 3 to jedynie Uncharted.
Owszem, przygody Drake'a są, obie, genialnymi grami (a że na GameTrailers wybrali MW2 jako najlepszy tytuł na PS3 roku 2009 to świadczy tylko o ich "zaślepieniu", tak samo jak wyższa nota Halo 3 od Uncharted 2 - zwykła kpina), ale PS3 ma też całą masę innych, fantastycznych tytułów. Że tak wymienię z pamięci to będzie KillZone 2, seria MotorStorm (choć dwójka jest bardziej zróżnicowana), Heavenly Sword (krótka, ale piękna), Heavy Rain, Ratched and Clank, nadchodzące, fotorealistyczne Gran Turismo 5... w każdym razie. Sporo :-]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sam nie wiem. W późniejszym okresie gry, po odpowiednim dopakowaniu mocy rozwalanie przeciwników po obu stronach jest ułatwione choć tutaj łatwo można zginąć. O wiele łatwiej niż w innych grach tego typu... pomijam fakt, że przeciwnicy mają cholerną nadwzroczność ;P Choć, IMHO, jeśli chodzi o efekty to zła strona robi o wiele bardziej widowiskową młóckę. Poza tym... dobre pioruny najczęściej "wiążą" przeciwników a złe czyli czerwone... zabijają.

Czyli zależy to tylko od ciebie... z jakim charakterem się bardziej utożsamiasz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG czuję się maksymalnie zaskoczony. NIKT w tym temacie (oprócz listy najlepiej ocenianych gier stronę wcześniej) nie wymienił Metal Gear Solid 4 jako gry, którą poleca jeśli szuka się powodu dla kupna PS3 :icon_eek: !!!

Dla mnie to gra oferująca rozrywkę na poziomie sztuki jeśli chodzi o gry i której żadna inna produkcja pod tym względem nie dorasta do pięt. Co ważne te wrażenia udzielają się nawet osobom, które wcześniej z serią nie miały kontaktu.

Także - powód do kupna PS3? Metal Gear Solid. I wszystko jasne.

Poza tym FIFA 10, która w wersji konsolowej wymiata, chociaż to nie żaden exclusive, Tekken mimo wszystko, pewnie Uncharted 2, który jednak mnie wcale nie powalił, no i już niedługo Heavy Rain, God of War III, może wreszcie kiedyś Gran Turismo 5, no i rzeczywiście Buzzy itp., które oferują sporo rozrywki w starym, konsolowym stylu. Może nawet Demons Souls jak kogoś stać na nieco zachodu, żeby dostać w swoje łapska świetną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.Jestem fanem parkour'u i free running'u, a także chciałbym pograć w grę, która na to pozwala.I mam taką okazję, lecz mogę pozwolić sobie tylko na jedną grę.A mam upatrzone inFamous, Prototype, Mirror's Edge, Assassin's Creed 1&2.Więc proszę mi pomóc w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór. Najwięcej parkouru samego w sobie jest w Mirror's Edge, ale to nie sandbox. Jeśli nie gustujesz w sandboksach, to zdecydowanie bierz ME. Zwłaszcza, że można wyhaczyć za grosze na popularnym serwisie aukcyjnym.

Jeśli zaś wolisz sandboksy to... z góry skreśl Prototype. Jeśli wolisz moce specjalne nad względny realizm, to inFamous miażdży tę produkcję zdecydowanie. Co do AC - dwójka lepsza, ale jeśli nie grałeś w jedynkę, to lepiej na nią się zdecyduj. Pozdro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...