Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W "Last Days of Humanity" to Twój... głos? Ten utwór jest całkowicie nie w moich klimatach, za to "She Was But a Ghost In My Arms" (trochę za długi tytuł, nie sądzisz?) nawet mi się spodobało :) Nie jest to też muzyka, której słuchałbym sobie codziennie na poprawę humoru, ale umiliła mi kilka minut życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, niezły kawałek. Odzwyczaiłem się od hip-hopu po polsku, ale podkład fajny, rap dobry, generalnie nie mam się do czego przyczepić.

Znacie lub pamiętacie jeszcze o takim ustrojstwie, co to się Otomata zowie? Zrobiłem sobie nią dzisiaj taką EP-kę:

Pobawić się tą zabawką możecie tutaj:

http://www.earslap.com/projectslab/otomata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"War preparations" jest dobre, kojarzy mi się z soundtrackiem Kevina Kinera do Star Wars: The Clone Wars. Którego to soundtracka nawet lubię, ale tylko jeśli nie słucham go jako muzyki z Gwiezdnych wojen... Ale to tak na marginesie, bo Twój utwór jest bardzo fajny. Nawiązuje do jakiegoś uniwersum, tytułu czy też to taki wytwór własnej wyobraźni (uniwersum, nie utwór, bo to przecież wiadome...)?

Skleciłem sobie ostatnio taki eksperymentalny trip hop czy coś w tym stylu, macie:

[media=]

Ot, zainspirowałem się Rikiem Schafferem i jego soundtrackiem do Vampire: The Masquerade - Bloodlines, bo "Santa Monica" i "Chinatown" są mocarne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem krótko zaprosić do odwiedzenia mojego profilu, na nim znajdziecie najnowsze nagrania oraz linki do innych osób z mojego "crew" ;)

https://www.facebook.com/Rabiciak

Z góry wielkie dzięki ;)

A na "zachętę" pierwszy singiel z mixtape'u "Epitafium" ;)

http://youtu.be/MiiOdmjKrbw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Nie jest źle. Brzmisz według mnie specyficznie, co nie jest złe, ale trzeba się przyzwyczaić. Co do Ep'ki, bardzo fajne teksty. To zdecydowanie najbardziej mi się podobało. Instrumentale robione przez jakichś znajomych beatmakerów czy - nazywajmy rzeczy po imieniu - podwędzone? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mój wpis nt. on|music nie spodobał się na wysokościach wink_prosty.gif

W każdym razie Galeria Twórców czeka na wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób tworzą muzykę. Każdy gatunek muzyczny jest ważny, ale najważniejsza jest pasja - bo szukam właśnie Twórców z pasją.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Marcin

on|music

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem co dokladnie zawiera temat (czy to mają być mixy czy cos co sami tworzymy pozagraniem... )

rap kumpla

Jeśli cokolwiek tworzysz związanego z muzyką, jesteś w dobrym miejscu. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jestem pewny jak to leciało.. napisałem to na karteczce na kolanie...

One man dancing in the rain he.. nie szczere sam nie pamiętam. Niech to pozostanie słodką tajemnicą, żeby nie psuć klimatu. Utwór miał być o bezdomnym tańczącym w deszczu... Nie dośpiewałem tego do końca z tego co pamiętam : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...