Skocz do zawartości
Ghost

Fotografia

Polecane posty

Ja zapraszam na moje konto na flickr'u. Na razie tylko kilka fotek, chociaż materiału na dysku jest sporo wiecej, tylko czasu brakuje, żeby wybrać te najlepsze/najciekawsze.

W każdym razie wszelkie opinie komentarze, zarówno tu na forum jak i na samym flickr.com, bardzo mile widziane.

http://www.flickr.com/photos/hrabula/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze zrobie offtop ale jestem ciekaw jak zrobic taki efekt jak na TYM zdjeciu. Tzn jak z pierwszego zdjecia z albumu ( do ktorego podalem link ) mozna zrobic to drugie. Juz probowalem zmieniac kontrast i jasnosc kolorow, ale mi jakos nie wyszlo, czy moze to jakis zwykly template?

P.s. probowalem zmienic za pomoca Photoshop CS4 Lite. Jeszcze raz przepraszam jesli to offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ten sam zarzut - kadry! Ucięty tulipan psuje całe bardzo fajne zdjęcie - świetny efekt ziarna. Wzgórze wykadrowane na środek i wieje nudą. Kaczka i ogród też mi się nie podobają - takie pstryknięte byle było, mogłeś pokombinować. Kaczucha fajnie by wyszła strzelona od dołu IMO. Jeśli byś mógł ocenić moje zdjęcia kilka postów wyżej byłbym wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l1on - Opowiem po kolei, każde zdjęcie opiszę! No może nie każde, ale do dzieła!

W pierwszym kadr wygląda jakoś tak... "Ła, ale tu fajnie, zrobię zdjęcie i pokaże mamie!" Nie czuję w tym artystycznego zamysłu, no i kadr jakby tak za bardzo w prawo Ci uciekł. Znaczy rozumiem, że chciałeś pokazać głębie (przynajmniej tak mi się wydaje), ale wyszło trochę średnio. Moim, laickim, zdaniem.

Odpuszczę sobie zdjęcia wnętrz, jakoś nie bardzo się na nich znam i w zasadzie żadne mi się nie podoba :P

Piąte, czyli rzeźby - podoba mi się, dobrze dobrane kolory, fajnie ujęci 'bohaterowie'. Jestem na tak :)

Szóste jest całkiem fajne, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że czegoś na nim za dużo. Bramę z lewej strony bym wywalił, ale nie wiem, czy to rozwiązuje problem :P

Siódme - super, tylko trochę za bardzo na lewo, jakby to skorygować, to łi, ła, łu! Arcydzieło :P

Pierwsza fontanna, gdyby była odrobinę wyżej, bez ucinania końcówki budynku, to byłoby super.

Druga fontanna - to tryskało tak nisko, czy 'tak Ci się zrobiło'? Lepiej by wyglądało, jakby słupy wody były wyższe, ale poza tym kard fajny, wszystko, przynajmniej na moje oko, równo. Jest ok :)

Zdjęcie pociągu metra super, ni mniej ni więcej.

Następne dwa są ok, technicznie nic do zarzucenia, ale jakoś treść mnie nie porywa. Ale to chyba przez te upały, 33 stopnie w cieniu, więc strasznie marudny jestem.

Dziadek z pajacykiem jest wręcz genialny i nawet nie mam nic do dodania. Po prostu mistrzowska robota.

Następne są jak wcześniejsze dwa, ok, ale jakoś mnie nie porywają, aż do końca, czyli maszerujących żołnierzy. Są po prostu super, chociaż wydaje mi się, że kard jest odrobinę za nisko. Poza tym - super.

Gdzie robiłeś te zdjęcia? Przyznam, że są naprawdę super. Czadu! Chcemy jeszcze! Chcemy jeszcze, chcemy jeszcze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja może parę wrzucę ,ale uprzedzam :

a) robione komorką

b ) całkowicie amatorskie, nie interesuję się tym zbytnio, ale parę porobiłem

c) No i raczej nie liczę na pozytywne oceny :P

To jedziemy :

1. Pomarańczowy Kwiatek (kto by tam wiedział , jak to się nazywa ?? )

1. A to, roboczo nazwałem Różą (bo nie wiem co toto jest :P )

3. Żółty Kwiat (znowuż nie wiem co to jest )

4. Porzeczka (wiem co to za roślina ! ^^)

5. A tu truskawka

6. I znowuż nie wiem co to za roślinka, bynamniej kwiatek

7. I ostatnie niewiadomoco.

I jak, mogą być ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...