Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja nic nie powiem: jeszcze się nie dobrałam to tych programów graficznych, ale mam takie ambicje. Chociaż wciąż nie wiem, który jest taki w miarę łatwy w obsłudze i dostępny, ale... Dla chcącego nic trudnego!=)

Śliczny ten smok, Dogmeat, chociaż zastanawia mnie, skąd mu to drugie skrzydło wyrosło.

A mi się w końcu udało zamieścić coś swojego na necie, więc wstawiam linka:

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...466203168183026

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz jakieś ambitniejsze LEGO projekty?

W tej chwili probuje zrobic Forda Mustanga 2005 w Maxie (srednio mi wychodzi, TUTAJ mozna zobaczyc postepy :)), pozniej zamierzam zrobic jakies mniejsze projekty w LEGO, zeby przygotowac sie do czegos duzego i fajnego (mysle o TIE Fighterze) :)

Za dużo siatki jest na oponie , komputer w pewnym momencie może zastrajkować.Ten bieżnik i tak za dużo nie wystaje to można by wypalić normalke dla niego i bumpa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dogmeat

Trochę rozmazane te linie konturów. Rysunek kiepsko przez to wygląda. Ale smok ogółem ładny.

@Rysia

Rysunek trochę nie wyraźny. "Kolory" jakby wylewały się delikatnie za linie, za którymi powinny zostać. No i proporcje jakieś takie dziwne, ale może to przez to, że to gnom. ;) Ogólnie rysunek wygląda dobrze, bardzo szczegółowy i dopieszczony.

No a tutaj jest pokolorowane wersja mojego rysunku:

http://atoriasci.deviantart.com/art/Air-117696485

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo ten gnom to oryginalna wizja bohaterki RPG: nie biust jest wielkości głowy tylko głowa wielkości całej klatki piersiowej. Może się to kiedyś przyjmie... ;) Dzięki, Nerv0, za dopieszczenie^^

Dobra, może to ja jestem ciapek, ale ta strona od Narv0 jakoś nie chce mi się SENSOWNIE otworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem ponakładać na niektóre rysunki ogranicznik wiekowy więc bez konta na deviancie ich nie obejrzysz. Niektóre jednak są normalne, jeśli klikniesz na Browse Gallery to pokaże ci się lista miniaturek, te które są obłożone ogranicznikiem są nie do obejrzenia bez konta, wszystkie inne możesz spokojnie włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dawno się nie odzywałem, tak więc.

nerv0, Kolory?? Jeśli chodzi ci o wypełnienie cieniem, to wcale to nie przeszkadza. Grzegorz Rosiński, rysownik od Thorgala, czasem wykorzystywał ten motyw. Kontury nie mają wyznaczać granicy kolorom, a jedynie ukazywać kształt.

Mi rysunek Rysi, nie przeszkadza w ogóle.

Dogmeat

Smok fajny, ale po co smoku morskiemu łapy z płetwami?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerv0, Kolory?? Jeśli chodzi ci o wypełnienie cieniem, to wcale to nie przeszkadza. Grzegorz Rosiński, rysownik od Thorgala, czasem wykorzystywał ten motyw. Kontury nie mają wyznaczać granicy kolorom, a jedynie ukazywać kształt.

To po prostu moje poczucie estetyki. Jestem strasznym pedantem jeśli chodzi o rysunki. :) Może niedługo (jak znajdę czas) nakreślę coś w cieniowanej czerni i bieli i pokażę jak ja bym widział taki rysunek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O błogosławiona owieczko, jak to wspiera na duchu, gdy ktoś napisze, że mój rysunek mu nie przeszkadza. Ale dzięki, mrowczak, za, no, miłe słowa:)

nerv0, jednak jestem ciapek, bo i tak nie potrafię tego dzyndzla otworzyć. Ale jak coś nakreślisz to, ładnie proszę, wstaw przystępnego dla tłumoków linka;)

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...607055511874946

A tu moja szkolna twórczość- tyle wynoszę z lekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co Rysiu ( dziwnie to zabrzmiało), mam pytanie, czy nie myślałaś przypadkiem nad zajęciem się karykaturą??

nerv0, rozumiem, każdy ma własne poczucie gustu i estetyki, ale najpierw trzeba wyczaić, co tak naprawdę twoim zdaniem jest estetyczne. Wtedy, zaczyna się zauważać estetykę innych, i łatwiej jest ją obiektywnie oceniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karykaturą? O kurczaki, kaczki i cały inny drób, aż tak koślawo rysuję?

A tak poważnie: to nie wiem, na razie zajmuję się wszystkim, co mi tylko w ręce wpadnie, karykatury też się pewnie gdzieś tam przewinęły. ;) A myślisz, że mam predyspozycje czy to była tylko taka kąśliwa uwaga?

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...610399820664162

Tu ta sama gnomka trochę bardziej komiksowo. Nie pytajcie, czemu ma fioletowe włosy- to długa historia, a ja zawsze jestem gotowa ją opowiedzieć od razu zahaczając o wszystkie przygody mojej bohaterki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie pod tym adresem. Zamieściłem moje nowsze pracki. Mam nadzieję, że strona nie będzie sprawiała problemów. :)

http://polter.pl/nerv0-g2661

EDIT

A tu gdyby ktoś chciał mój ostatni rysunek (a w zasadzie jego poprawiona) wersja na deviancie (to ten ostatni rys w galerii na polterze. ;)

EDIT

???

Czyżbym nie wstawił linka, czy mi go gdzieś zniknęło? Nie ważne, jest też na polterze. :)

Dogmeat. Rysunek jest wypaśny (kreska taka jaką lubię :)), tylko te włosy mogły by bardziej zasłaniać twarz.

nerv0, rozumiem, każdy ma własne poczucie gustu i estetyki, ale najpierw trzeba wyczaić, co tak naprawdę twoim zdaniem jest estetyczne. Wtedy, zaczyna się zauważać estetykę innych, i łatwiej jest ją obiektywnie oceniać.

Oj, moja ocena jest czysto subiektywna. Nie czepiam się stylu Rysi. Twierdzę tylko, że mnie on nie odpowiada. Pracki są dobre, tylko nie w moim guście. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko odnośnie userbarów.

dlaczego w moich userbarach ( nie mogę pokazać bo aktualnie mam jakieś problemy z imageshackim) jakość napisów jest beznadziejna.

Używam czcionki Visitor TT1 BRK, rozmiar 12 lub 13.

w sygnaturze np. Dogmeata napis: "wither fan" jest dokładny, a u mnie są albo rozmyte albo wtopione w tło.

co trzeba zrobić żeby wyszło OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko odnośnie userbarów.

dlaczego w moich userbarach ( nie mogę pokazać bo aktualnie mam jakieś problemy z imageshackim) jakość napisów jest beznadziejna.

Używam czcionki Visitor TT1 BRK, rozmiar 12 lub 13.

w sygnaturze np. Dogmeata napis: "wither fan" jest dokładny, a u mnie są albo rozmyte albo wtopione w tło.

co trzeba zrobić żeby wyszło OK?

Zmień rozmiar czcionki na 10, albo pisz inną czcionką.

PS Imagehack to kiepski serwis, gdyż setki tysięcy osób go używa i serwery są zapchane = długo się wczytuje etc. Polecam np. Image host (wpisać w Google).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh, otworzyło się! No, no, całkiem fajne. Wiedziona mangową słabością z dzieciństwa powiem wręcz, że mi się podoba:) Aczkolwiek intryguje mnie, nervo, na czym to robisz. Co?:)

Ja się, jak na razie, zadowalam 10-letnim skanerem:

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...205531740492818

Camomila- niziołka kapłanka Pelora, postać mojej przyjaciółki.

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...206128250900194

Ale tak szczerze, czy ona, Brawirka, na prawdę wygląda jak facet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuję klasycznie, później fotografuję (nie mam skanera) aparatem 5 megapix, zrzucam na komputer, poddaję korekcie i maluję w gimpie (myszką, nie mam tabletu). :)

Camomila- niziołka kapłanka Pelora, postać mojej przyjaciółki

Masz naprawdę interesujący styl. Taki komiksowy. :) Ja też obecnie prowadzę D&D 3.0 więc w jakiś sposób te rysunki są mi bliskie. :) Nie mniej jednak wolę klasyczny styl mangowy.

A Brawirka nie wyglądała by jak facet gdyby nie miała brody. :) Ogólnie to jest ładna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zachodu, ale chyba warto... Może kiedyś uda mi się tak spróbować:)

Dzięki za "interesujący styl", odbiorę to jak najbardziej pozytywnie. A właśnie uwieczniam jedną z moich ostatnich sesji D&D w komiksie, mam nadzieję, że wyjdzie mi z tego coś ciekawego. :D

Ale... To, co Brawirka ma na twarzy to są tatuaże- w przypływie ekstazy po wygranej bitwie/wojnie poszła do, no, nadwornego specjalisty i zrobiła sobie takie na całych ramionach i karku. Znaczy, te tatuaże miały przypominać smocze skrzydła- moja bohaterka stanowczo upiera się przy swoim smoczym pochodzeniu, ale wyszły takie jakieś... zygzaki. Pewnie ten specjalista już był po świętowaniu zwycięstwa... :)

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...015573553173234

Pełnia była niedawno, więc w miarę aktualne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...