Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gdy cena poniżej tysia was nie satysfakcjonuje i chcielibyście czegoś więcej( oczywiście cena również większa choć możliwości całkiem inne), to możecie poszukać NotBooków (...)

Może zacznijmy od tego, że z uzbieraniem 300zł nie mam kłopotu, ale obecnie jeszcze nie pracuję, a tablet za 1 czy kilka tysięcy zł. to dla mnie gruba przesada, wolałbym kupić już sobie coś bardziej przydatnego... a tablet za 300-350zł to chyba nie jest aż taki zły..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, po dłuższym zastanowieniu, jednak nie umieszczę jej pulpicie, ale praca wygląda naprawdę zacnie. :)

Adam_R, Więc pozostanie ci zwykły Tablet, w tej chwili najciekawszą ofertę zwykłych tabletów ma Pentagram, Wacom jakk zwykle daje to samo co zawsze w wysokiej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę napisać tyle, że nie jest spaprane, tzn. wygląda w porządku. Troszkę mi przeszkadzają tylko pełne litery "O", a poza tym to nie mam więcej uwag. Czyżby to Twoja robota?

/EDIT/

Zapraszam do pobierania mojej nowej pracy (link poniżej):

http://vantag3.deviantart.com/art/Sticker-...-pack-121085905

W skład paczki wchodzą 2 tapety w rozdzielczościach 1280x1024, 1680x1050 oraz 1920x1200. Dodatkowo bonus w postaci 4 wirtualnych naklejek (w formacie TIFF, z zachowanymi warstwami).

Mile widziane komentarze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to Twoja robota?

Tak

W skład paczki wchodzą 2 tapety w rozdzielczościach 1280x1024, 1680x1050 oraz 1920x1200. Dodatkowo bonus w postaci 4 wirtualnych naklejek (w formacie TIFF, z zachowanymi warstwami).

Całkiem porządne, trochę nie pasi do reszty ta popękana tekstura w tle, za to o wiele lepiej prezentuje się typo, trochę kompresja Ci pojechała po jakości tak swoją drogą =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie dopiero po głębszym przyjrzeniu się to zauważyłem. Jak znajdę czas, podmienię na ulepszoną wersję (jednak nie zachowałem .psd więc trochę się zejdzie).

{EDIT}

STICKERS 2nd <- nowa wersja. Najwyższa jakość, poprawione niedociągnięcia, zmieniony styl, plik podglądowy oraz druga strona naklejek (teraz jest biała - taka jaka powinna być). Link do pobrania paczki (~2MB, mocno skompresowane - RAR) poniżej:

http://vantag3.deviantart.com/art/Sticker2009-2nd-121168365

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że brakuje mi tu jakiś serduszek, pacyfek i tym podobnych:)

Robiłem to ściśle wg. zaleceń kolegi forumowicza. Nie ukrywam, że to nie moje paleta kolorów.. ale jak ktoś potrzebuje pomocy staram się pomagać.

A niżej link do nowej paczki tapet. Nie polecam sugerować się miniaturką, warto chociaż kliknąć w link dla większego poglądu.

POKER SERIES

Wallpaper pack

16:10

1920x1200

1680x1050

1440x900

5:4

1280x1024

iPhone

320x480

Poker_series_by_vantag3.jpg

POBIERZ (deviantART)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się "pochwalę" swoimi rysunkami. Dopiero zaczynam swoją przygodę z rysowaniem i to moje pierwsze próby zrobienia czegoś "na poważnie"(a nie w zeszycie). 2 obrazki, nie wiem jak to nazwać, odrysowywane? przerysowywane? (rysowałem patrząc się na obrazek wyjściowy i próbowałem jak najlepiej go odtworzyć) i 2 "inspirowane".

Komandos

Wojownik

Assassin

Republic Commando

Proszę o komentarze i ewentualne rady, co poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rennard super tworzysz, bardzo mi się podoba ten wojownik githyanki, od razu przypominają się dobre czasu przy NWN:)

Krj_38, jeżeli to są począteczki to zapowiada się całkiem nieźle:) Co poprawić? Nic, praktyka czyni mistrza, czyli rysuj, rysuj i jeszcze raz rysuj!

I coś ode mnie, bo już dawno nie dawałam nic:

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...312719069874530

Miłego Maja!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...