Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Krytycznego oka, tak, Dogmeat? A więc ja uważam, że palce lewej ręki tego trolla są jakieś dziwne, rzekłabym wręcz, że brak im jednego stawu. To niedopuszczalne! Musisz jeszcze przećwiczyć anatomię stworów fantastycznych, stanowczo.

A reszta... No cóż, ujdzie. Całkiem, całkiem.

W Domyśle Fioletowy Smok, Brawir, no... jest... Aaaaaaaa! Zajefajny! Śliczny i wręcz idealny:)

No, tak, na tym kończy się moje krytyczne oko;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Dogmeat

Co tu krytykować. Muszę podkreślić, że znawcą nie jestem i oceniam na zasadzie "podoba się, nie podoba się". A Twoje prace podobają się i to bardzo. Żałuję, że nie mogę w sobie znaleść mocy, by tez coś narysować. Ale patrząc na dobre prace... pojawia sie we mnie moc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh, nie chcecie tego. :P (żebym się rozkręciła)

Ale powiem, Mrowczak, że ta człekokształtna kreatura wygląda trochę jak ten główny czarny charakter z "Shaman King":) Taka żylasto-koścista.

Tak BTW to co to w ogóle jest?

Mój pierwszy komiks, który rysowałam na lekcjach w gimnazjum: (to były czasy...:P)

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...598344738703346

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...598682601729602

http://picasaweb.google.com/hippcie/Rysunk...598833406858258

PS

Jakbyście nie mogli czegoś przeczytać to po prawej jest taki guziczek ze znaczkiem "+", naciśnijcie go:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, otóż Ci wytłumaczę, jeśli wolno.

To nikt inny, jak Raziel z serii Legacy of Kain.

LoKDefiance_RazielRender1.jpg

A komiks niezły :biggrin: Sam kiedyś rysowałem :happy: A co? Tu was zaskoczę... Duke w akcji. Tak, TEN Duke. Nukem. Ale gdzieś przepadł..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem kolejną paczkę tapet w rozdzielczościach panoramicznych i zwykłych.
Tym razem coś dla miłośników Mirrors Edge.
Komentarze tradycyjnie mile widziane.

PIRANDELLO KRUGER

Pirandello_kruger_by_vantag3.jpg

POBIERZ PACZKĘ - deviantart.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentoos, ta wiem, ale jakoś się ostatnio kłócę z ołówkiem...miało być z deczka inaczej... :P

zauważyłem, wyraźny spadek skilsów, od dawnych lat, kiedyś to się rysowało...Ehhh dla porównania stary Raziel, fd2168b090c319cam.jpg .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu też rysowałem namiętnie Raziela, ale nie mam nic czym mógł bym się pochwalić. Zresztą nawet gdybym miał to bym się niepochwalił, bo nie było by czym. :P

A co do komentów. Cóż. Dogmeat jak zwykle wymiata, i co do tego nie ma wątpliwości.

Mrowczakowi trochę do niego brakuje (a może to mi nie odpowiada trochę jego styl?), ale jego rysunki i tak są niezłe. Szkoda tylko, że rysuje takie amorficzne ohydztwa. ;)

Tapet i wszelkich userbarów nie komentuję bo się po prostu nie znam. A 3dRaziel wyszedł fajnie. :)

No i coś ode mnie, bo dawno niczego nie wypociłem. Robione na szybko i dość spontanicznie, więc trochę odbiega od poprzednich prac. No i nie jest w kolorze. :)

http://atoriasci.deviantart.com/art/Ranger-123104389

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do komentów. Cóż. Dogmeat jak zwykle wymiata, i co do tego nie ma wątpliwości. Mrowczakowi trochę do niego brakuje (a może to mi nie odpowiada trochę jego styl?), ale jego rysunki i tak są niezłe.

Jeśli "trochę" oznacza "lata świetlne" to faktycznie, trochę mu brakuje. Nie jest aż tak szkaradnie, żeby się krzywić, ale moich oczu to nie syci. Potraktowałbym to jako mało udany szkic. Sam zacząłem ćwiczyć codziennie rysowanie przedmiotów z różnej perspektywy, żeby rysowanie nie polegało na tworzeniu od przypadku do przypadku, ale swoich prac pozwolę tu sobie nie zamieszczać.

Szkoda tylko, że rysuje takie amorficzne ohydztwa.

Szczerze? Szukajcie a znajdziecie. Jeśli interesuje cię coś innego to jestem pewien, że bez problemu to znajdziesz w odmętach Sieci. Ja np. sporo czasu spędziłem na szukaniu komiksowych stron o Warhammerze 40,000.

A 3dRaziel wyszedł fajnie.

Trudno, żeby nie wyszedł. Od człowieka zatrudnionego przez zespół do tworzenia gry wymaga się chyba wyższego poziomu - bo w końcu za to bierze pieniądze - niż od zupełnie nieznanej nikomu osoby. A skoro obrazek jest w materiałach oznaczonych jako "promotional", a nie w "fan-works" to mnie zupełnie nie dziwi, że jest dobry. Inna sprawa, że nawet w fanartach może się trafić coś dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żeby nie wyszedł.

MY Bad. :wstydnis:

Jeśli "trochę" oznacza "lata świetlne" to faktycznie, trochę mu brakuje.

Nie przesadzajmy. Jeśli ma się trochę zacięcia to poziom swoich prac można znacznie podbić w bardzo krótkim czasie. Wiem na swoim przykładzie. W pewnym sensie zacząłem rysować na nowo (wcześniej miałem gigantyczną przerwę) jakieś niecałe półtora roku temu. Między pracami dzisiejszymi, a tymi sprzed półtora roku jest przepaść tak przegigantyczna, że nigdy bym się nie spodziewał, że taki postęp jest możliwy.

Szczerze? Szukajcie a znajdziecie. Jeśli interesuje cię coś innego to jestem pewien, że bez problemu to znajdziesz w odmętach Sieci. Ja np. sporo czasu spędziłem na szukaniu komiksowych stron o Warhammerze 40,000.

Wiesz. ostatnio zainteresowałem się Warhammerem 40000 dzieki sesji, którą prowadzisz na tym forum. Mam zamiar zrobić scenariusz w tych klimatach dla swojego gracza. Bardzo bodobały mi się grafiki w podrzuconych przez ciebie linkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D a r k P r i e s t

darkpriest.th.png


Mroczny ksiądz nawiedza lasy Wrocławia w poszukiwaniu nowej duszy dla swego pana.



Tak, tak. Moja pierwsza praca tego typu. Proszę o oceny, jakąś krytykę i co tam chcecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu, szczerze mówiąc, nic nie widzę. Może przez to, że nie noszę okularów albo światło pada na monitor albo... Nie, dla mnie to Jedna Wielka Czarna Otchłań. Ale ćwicz dalej, praktyka czyni mistrza, czy jakoś tak.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...