Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

@ Dogmeat

Wymiatasz z tym smokiem :) Tez kiedyś bardzo dobrze rysowałem (przesiadłem się jednak na cyfrową grafikę i fotografię), ale nigdy tak dobrze jak Ty. Gratuluję!

@ S4nch3z

Całkiem oryginalna praca :) Świetnie wyszło.

------------

A teraz zamieszczam link do własnej pracy, jak zwykle na deviancie nowa paczka tapet różnych rozdzielczościach i najwyższej jakości:

Ceegon greenMAC

http://vantag3.deviantart.com/art/Ceegon-greenMAC-122188865

Zapraszam do pobierania z linka wyżej i komentarzy zarówno na Deviancie jak i tu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Dogmeat, robisz furrorę!:) Smok jest pro, wrrr, jest super!! Ale jak by Cie kiedyś wena nosiła i nie miałbyś pomysłu, co narysować, to zastanów się nad jakimś fioletowym smokiem, którego potomkiem mogłaby być moja Brawirka, ładnie proszę:)

A centaur wygląda na samczyka i strasznie mi się podoba, w jakim stylu to zrobiłeś. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, otworzyłem swojego diga, możecie mnie znaleźć pod nickiem ElMrowczako... :P

Dromeozaur, to główny członek rodziny dromeosauridea, do której należał Velociraptor, Deinonych, Utahraptor i kilka innych gatunków. Tak nawiasem. :D

A co do realizmu smoka, tak, może być on realistyczny. Przynajmniej moim zdaniem, nawet fantastyka powinna być realistyczna, utwierdził mnie w tym Sapkowski, który nawet gdy tworzy świat bardzo fantastyczny, to jest on do szpiku kości realistyczny... Wystarczy poczytać, uwidacznia się u niego polityka, gospodarka, życie codzienne, i wiele innych. Podobnie jest z B. Lumleyem, którego Necroskop na trwałe zmienił mój pogląd na Wampiryzmu ( w połączeniu z sapkiem, tworzy moją wizję wampirów, zupełnie inny od popularnej demonicznej koncepcji). I staram sie tworzyć podobnie jak oni, co prawda, oni rysują słowem a ja ołówkiem :], i nie zawsze mi to wychodzi, ale się staram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie skierować tą prośbę, myślę że tutaj będzie ok....

Otóż, chce zrobić taki plakat na którym znajdzie się kreatura jakiegoś rockowca coś podobnego do tego:

http://www.edupics.com/guitar-rock-star-t7069.jpg

ale chce się również Was spytać czy znacie jakąś stronkę gdzie czegoś podobnego będzie więcej, zamiar mam taki żeby to markerem przerysować na brystol, oprawić w antyramę i umieścić na ścianie mojego pokoju... pomysł dziwny - wiem - ale mi się spodobał i muszę mieć więcej takich kreatur żebym miał z czegoś wybrać ;)

W żadnym wypadku nie chcę Waszych prac bo to by było głupie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melon - całkiem znośne te okładki, choć wymagają dopracowania.

A jak Wam się podoba nowy banner "Userbary CD-Action już są! .." ze strony głównej CD-A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubG93

Całkiem całkiem ta okładka.. chociaż dopatrzeć się mogę kilku niedociągnięć. A userbar byłby lepszy, gdyby był bardziej jednolity - przysłowiowe 10 elementów na 1 userbarze to lekka przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie skierować tą prośbę, myślę że tutaj będzie ok....

Otóż, chce zrobić taki plakat na którym znajdzie się kreatura jakiegoś rockowca coś podobnego do tego:

http://www.edupics.com/guitar-rock-star-t7069.jpg

ale chce się również Was spytać czy znacie jakąś stronkę gdzie czegoś podobnego będzie więcej, zamiar mam taki żeby to markerem przerysować na brystol, oprawić w antyramę i umieścić na ścianie mojego pokoju... pomysł dziwny - wiem - ale mi się spodobał i muszę mieć więcej takich kreatur żebym miał z czegoś wybrać ;)

W żadnym wypadku nie chcę Waszych prac bo to by było głupie...

Chyba karykatura, na digarcie poszukaj, tam jest sporo takich rzeczy, wystarczy chcieć... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubG93

Całkiem całkiem ta okładka.. chociaż dopatrzeć się mogę kilku niedociągnięć. A userbar byłby lepszy, gdyby był bardziej jednolity - przysłowiowe 10 elementów na 1 userbarze to lekka przesada.

A jakie to niedociągnięcia, bo jestem ciekaw ? To na pewno pomogłoby przy wykonywaniu kolejnych okładek. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to niedociągnięcia, bo jestem ciekawa ? To na pewno pomogłoby przy wykonywaniu kolejnych okładek. Będę wdzięczny za odpowiedź.

yyy... literówka? :P

popatrz może na moje okładki i porównaj ze swoją :P może znajdziesz coś fajnego czego nie ma u Ciebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to niedociągnięcia, bo jestem ciekawa ? To na pewno pomogłoby przy wykonywaniu kolejnych okładek. Będę wdzięczny za odpowiedź.

yyy... literówka? :P

popatrz może na moje okładki i porównaj ze swoją :P może znajdziesz coś fajnego czego nie ma u Ciebie :)

Owszem literówka, a się wkradło :P Chętnie popatrzę na twoje okładki, a nuż znajdę coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to niedociągnięcia, bo jestem ciekawa ? To na pewno pomogłoby przy wykonywaniu kolejnych okładek. Będę wdzięczny za odpowiedź.

yyy... literówka? :P

popatrz może na moje okładki i porównaj ze swoją :P może znajdziesz coś fajnego czego nie ma u Ciebie :)

Owszem literówka, a się wkradło :P Chętnie popatrzę na twoje okładki, a nuż znajdę coś ciekawego.

w takim razie zapraszam na poprzednią stronę ^^ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...