Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

http://holy-death.deviantart.com/art/Starc...oming-112362464

Praca zajęła mi około pół dnia. Głównie chodziło o podjęcie próby narysowania Protosa, jego proporcji i tak dalej. Innym powodem była chęć przerwania twórczej niemocy, na którą cierpiałem od jakiegoś czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://raju7.deviantart.com/art/Katana-112340153

Robie w tym krotko (to moja trzecia praca) ;) Jakbyscie oceniali, to prosze (tez?) o komentarz na deviantART'cie :)

3dmax to jest już raczej niepraktyczna skamielina choć wiele firm jej dalej używa.

Ja bawię się XSI w porównaniu z 3dmaxem to kombajn , kupujesz program i masz wszystko w jednym a do 3dm musisz dokupować jakieś dodatki.

Ps Szachy dużo lepsze ale widać błędy w modelowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewprawny jestem. Hobbysta jestem. Owszem, praca nie robi wielkiego wrażenia. Znaczy to tylko tyle, że nad następnymi będę musiał dłużej przysiąść i bardziej się skupić. Może w przyszłości będę tworzył wspaniałe dzieła sztuki w jeden dzień. Na razie, małymi krokami, idę po laury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, "to coś", pomiędzy głownią a rękojeścią to Tsuba, taki japoński Jelec. :) Ładnie odwzorowałeś miecz, brakuje niestety kilku ważnych elementów, zwłaszcza charakterystycznych "rysunku" oraz plątanej okładziny rękojeści, ale skoro powiadasz, że jesteś początkujący.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zajęła mi około pół dnia. (...)

Odnoszę wrażenie, że to nie było pół dnia, a 5 minut.

A narysowałbyś coś takiego w 5 minut? A to, że, powiedzmy, moja praca zajmuje pół dnia już Cię nie dziwi...? Tyle że ja straciłem cztery lata życia by móc narysować coś takiego w pół dnia (i na dodatek, i tak mnie to nie zadowala)... Mało jest ludzi takich, którzy mają taki prawdziwy talent do rysowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Dogmeat

Zapewniam Cię mój drogi, że kiedyś rysowałem (także malowałem - na te wszystkie specjalne pędzle, papier o odpowiedniej fakturze i grubości, ołówki etc. wydałem swego czasu kupę forsy) i miałem do tego niespotykany talent, lecz po prostu przestało mnie to kręcić i przerzuciłem się na Photoshopa.

Rozumiem, że pół dnia to plus minus 6 godzin - nie wiem, może ten obraz był rysowany na bardzo dużej kartce, ale jeśli było to dajmy na to A4, to mocno się dziwię.

Praca Holy.Death jest interesująca, ale widziałem już wiele innych dużo ładniejszych prac, gdzie w te przysłowiowe pół dnia można stworzyć naprawdę arcydzieło, a będąc w tym bite 4 lata i mając nawet niewielki talent można tworzyć naprawdę coś dużo bardziej profesjonalnego (mowa o pracy Holy.Death). Co nie zmienia faktu, że Twoje prace są udane.

Z drugiej strony fajnie, że to Protoss a nie kolejna manga/anime... zniosę wszystko, mangi i anime nienawidzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zrobiona przekornie, ale w pewien sposób (dla mnie) pouczająca. Wymowa tej grafiki w zamierzeniu miała być inna, ale cóż - nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.

Motivation_by_Obi_S4n.jpg

Polecam na deviancie jeszcze raz kliknąć w obrazek, aby powiększyć dla szczegółów.

Byłbym wdzięczny za opinie zarówno tutaj jak i na deviancie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogmeat, nie przepadam za japońskim stylem, ale rysunek mi się podoba - choć zbroja jak na Mangę mogłaby być bardziej "kosmiczna". ;)

Manga jest łatwiejsza i szybsza do narysowania, niż realistyczne odwzorowanie... Nie znaczy to, że nie umiem rysować "normalnym" stylem. Nie mam na niego czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza paczka tapet z nowej serii liveART

G R E E N A R T ?

WALLPAPER PACKAGE

60577200gd8.jpg

UWAGA! POWYŻSZA MINIATURKA NIEZNACZNIE RÓŻNI SIĘ OD ORYGINAŁU PROPORCJAMI ELEMENTÓW, TAK WIĘC ZALECANE JEST POBRANIE PACZKI W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI.

POBIERZ PACZKĘ: Greenart_by_vantag3.rar

// PACZKA ZAWIERA:

tapetę 1280 x 1024

tapetę 1280 x 800

by Vantag3 (Adam__R). Wkrótce na deviantart.com

Komentarze mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałem te 30sek na rapidzie, bo miniaturka mnie zainteresowała - tzn. byłem troszkę zmieszany jak ją zobaczyłem. Ale z takiego malutkiego obrazka nie wiele można wywnioskować, a więc [o, już się ściągnęło] gdy mam teraz pogląd na całość mogę się wypowiedzieć.

I właśnie te proporcje o, których napisałeś pod miniaturką przeważyły (na miniaturce napis jest za wielki, w wersji oryginalnej jest świetnie).

Tapeta jest świetna. Nie wiem ile własnej pracy w to włożyłeś, ale nie zwracam na takie rzeczy uwagi, bo póki nie kradnie się czyjejś pracy, a efekt jest dobry to reszta nie jest istotna (w swoje projekty zazwyczaj dużo sił nie wkładam, a się podobają. coś w tym jest).

Efekt jest bardzo dobry. I nie mam nic więcej do dodania. Całość dobrze się zgrywa i jest estetyczna. To się liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimberion, chyba kalibru. :)

Adam_RCzłowieku, kogo obchodzi, że jesteś wierzący?? Chyba samego boga. Ja również wierzę, a nie uznałem tego za obraźliwe. Przecież krzyż to tylko symbol, tak samo jak Yin i yang, czy Gwiazda Dawida. Tapet twoich nie widziałem, ale chyba powinienem obczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bimberion.deviantart.com/art/Prokrastynacja-112995791

Chyba kalibra 44 słuchałem podczas robienia tego ale głowy nie dam :D

Nawet nie zauważyłem...fajnie to wygląda, gdyby nie ten krzyż... ponieważ jestem wierzący, używanie tegoż symbolu na grafikach z mario bros etc. to dla mnie po prostu coś nienormalnego (nie obraź się). Poza tym podoba mi się zarówno kolorystyka jak i samo wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...