Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Oj wątpie. Stery, direct i powiedz jakiego masz kompa.

To na pewno nie jest wina kompa, gdyż jak kolega tu powiedział Crisis chula, mi bije CoD 4 jak serducho na hight, ale Crisis zacina się nawet na low. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale tylu cheaterow bylo na serwach ze sam zacząłem używac na nich ich własnej broni (jak ktoś robi superjump to ja mu auto kill -zwykle po tym cheaterzy wychodzą z pokoju) ale już w to nie gram ogólnie CS- też ma w sobie cheaterów ale jakoś mniej i to jest lepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś więcej o Red Faction 3 ? W necie specjalnie dużo "smaczków" (screenów / teaserów itp) na temat tejże gry nie ma...

Proszę bardzo:

Wydawca nie wyznaczył dokładnej premiery gry, ale mówi się (optymistycznie) o końcu bieżącego roku, więc patrząc realnie możemy spodziewać się Red Faction: Guerilla na X360 i PS3 w pierwszym kwartale 2009 roku.

Info. z googli - taka sama data widniała w CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale tylu cheaterow bylo na serwach ze sam zacząłem używac na nich ich własnej broni (jak ktoś robi superjump to ja mu auto kill -zwykle po tym cheaterzy wychodzą z pokoju) ale już w to nie gram ogólnie CS- też ma w sobie cheaterów ale jakoś mniej i to jest lepsze

CS 1.6 ma dużo cheaterow. Ciężko jest znalesc "czysty" serwer, albo ja mam takiego pecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 ma dużo cheaterow. Ciężko jest znalesc "czysty" serwer, albo ja mam takiego pecha.

Dobre, dobre :P wystarczy zakupić steam i cieszyć się wolną rozgrywką od cheaterów, bądź (jeśli ktoś gra na ns) znaleźć na necie serwer postawiony na sXe, bądź innym programie anty cziterskim (nie potwierdzam ich istnienia - znam tylko wcześniej wymieniony).

http://www.forum.wiaderko.com/serwery-coun...dresy-i-opinie/ - tu można wyszukać parę dobrych, ba udało się nawet odszukać stronkę (tu chodzi o powyżej wymienioną) z opiniami do nich.

- ładnie zgrany filmik z war rock (zaiste robiony na potrzyby reklamy gry przez główną stronkę), tylko ostrzegam - widać na tym filmiku jak gracz strzela z shootguna jak by to był karabin maszynowy. :)

A dla mnie tam i tak na zawsze snajpera będzie najlepsza ;] ale nie taka maszynowa tylko taka jak z CS'a 1.6 ;] a mój ulubiony zestawik w CS'ie to AWP i oczywiście dgl

A czy w CS nie ma "maszynowego" karabinu snajperskiego ? :P Oczywiście, że wiem, iż w twoim poście chodzi o klasyczne AWM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś z Was może w Wolf Team, Tremulous i/lub Urban Terror? Jak tak to napiszcie coś o tych grach bo widziałem je na VictoryGames ale nie wiem czy opłaca się ściągać.

--> dawidek3294443

Wiem że "Google nie gryzą" ale mógłbyś podać wymaganie CA. Bo na filmiku wygląda ciekawie ale nie wiem czy mi pójdzie na moim rzęchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf Team- powiem tak kiepska grafa (taka jak w Vivesectro)-ale da sie grac noobow masa (sadze ze lepiej zapowiada sie urban)

Tremulous -"nawet fajna"ale nie grałem(z tego co kolega mówi)

Urban Terror - mysle że fajne jak możesz podaj link to se sciagne bo sie ciekawie zapowiada(ale mi chodzi o link do tego urban zwyklego a nie modyfikacji do Q3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki.

A grasz już w to? Jak tak to co możesz ciekawego o tej grze powiedzieć. Bo ja pooglądałem na YouTube filmiki i szczerze powiedziawszy wygląda trochę jak klon Warrocka. Może się mylę. Opisałbyś krótko tą grę? Jakby Ci się chciało oczywiście :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...