Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

CD Projekt z przyjemnością informuje, że już wkrótce w serii eXtra Klasyka pojawi się aż dziesięć nowych gier. Ich tytuły będą ujawniane w miarę zbliżania się daty premiery.

Wirtualna Polska - Imperium Gier

Czyli czarno na białym widać że gry ukażą się tylko w eXtra Klasyce. Ale jak znam życie to większość tytułów zostanie przeniesiona z droższych serii. Ale i tak na pewno coś się kupi :)

A co do Painkiller: Overdose to faktycznie kaszana na całego. Zero klimatu pierwowzoru, denni przeciwnicy (aniołki!?, krowy!? co to ma być!?), nie ciekawe plansze... i co najgorsze - pozmieniane bronie. Większość klasycznych spluw zostało zamienionych na jakieś badziewia, które może i są oryginalne, ale absolutnie niepraktyczne. Do tego niedobór amunicji sprawia że musimy liczyć się z każdym wystrzelonym nabojem, co w tego typu grze jest totalnym nieporozumieniem. Jak dla mnie +1/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA? Żartujesz? To gazeta ( czy tam czasopismo nie wiem do końca :P) a nie jakaś tania seria z grami. Nigdy nie dadzą takiej gry (przynajmniej w ciągu nast. 2 lat :D). Nie liczcie na Crysisa, na AC. I na Feara też nie liczcie :P

niepeniaj fabl zapomnian opoiesci dal iz extraklasyki wiec moze byc fear czemu nie fear 1 jest w extra klasyce a pozostale 2 czeci to nie najwyzjej moga dac feara 1 ale niesadze a pozatym ja mam wiec czul bym sie urazony:P jak by dali druga czesc to tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wszystkie częsci FEAR i jest to najlepsza gra w jaką grałem...

Jednak teraz nie wiem co wybrac... Jaka jest fajna gra z garunku FPS oczywiście po za FEAR-em ktory jest bez konkurencji... Mysle nad Timeshift ...

Polecam Call of Duty 4. Genialny single i multiplayer. Po za tym Gears of War. W Timeshifta nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 to ogólnie najlepszy FPS w jaki grałem (szczególnie single, chcoiaż multi też fajna, ale nie lepsze niż CS). W timeshifta grałem u kolegi i muszę ci powiedzieć, że nie jest warty czasu. Szybko się nudzi (grałem ze 2h i mi się już znudził). Możesz kupić FC2 jeżeli twój komp go pociągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma podobne do Turoka(w CoD'a nie grałem) ale chyba trochę mniejsze. Ogólnie według mnie Timeshift nie jest zły ale nie jest wybitny. Na początku wydaję się nudny i wogóle ale jak zdobędziemy lepsze bronie jest całkiem nieźle (kusza jest boska :D) no i całkiem ładna grafika. Jeżeli nie masz jak wydać tych 40 zł to polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecają na nowsze tytuły, ja proponuję kamień milowy wśród sieciowych FPS - Battlefield 2. Grafika do dziś nawet na średnich ustawieniach się podoba, grywalność wciąż kosmiczna, wiele map, modów, odznak, pojazdów, broni i, co najważniejsze, wciąż jest diabelnie popularna. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Painkillera Czarną Edycję z Extra Klasyki i jestem bardzo zadowolony. Musisz jednak wiedzieć, że nie każdemu podchodzi ten typ gry. Jest to po prostu brutalna, bezmyślna sieka, która mimo wszystko daje dużo radości i jest... odprężająca. Jak dla mnie możesz brać w ciemno, chyba że nie trawisz takich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...