Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Coś w tym jest że zawsze podoba nam się to co zobaczyliśmy na początku. W moim przypadku było to E.T

Rozgrywka w porównaniu do Qaka czy U.T jest wolna to prawda ale nie aż tak chaotyczna. A co do C.S to hmm jakoś tak dziwnie mi się gra ledwo się wychyle i dostaje heda. kupię broń wychodzę ze spawna hed. Chyba zaczynam narzekać na moje niedoświadczenie z tą gra ale gdybym miał teraz zacząć dorównywać tym weteranom C.S to z pewnością zajęło by mi to sporo czasu a przede wszystkim nerwów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dlatego nie zdecydowalem sie na zakup c.s'a :) poza tym uwazam ze gra jest dosc schematyczna, w quake i ut albo nawet et (tez troszke gralem) rozne tego typu sytuacje ktore wynikały ze znajomosci gry i map na pamiec tak czesto nie wystepowaly ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hax-y chety, i dzieci Neostrady wyzywające cię od Noobów brrr nie cierpię tego!!!

C.S jednak jest słabo zabezpieczony przed tego typu ludźmi wynika to z jego dosyć archaicznego kodu źródłowego.

Ale najlepsi są bindziąrze bo w świetle prawa ani nie cheatują ani nic takiego nie robią . porostu wykorzystują kod gry w maksymalnym stopniu nieznanymi sposobami dla przeciętnego gracza co oczywiście daje im nad nam przewagę .

Brrrr i Wrrrr o tyle powiem o C.S-e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem felieton nt. plusów sterowania na konsoli. Jako zaletę pada podano podobieństwo do bezradności i strzelania na oślep na prawdziwej wojnie, gdy to na myszce wchodzi headshot za headshotem. No sorry, ale jak grałem w takie Halo na Xboxie to to wyglądało jak sterowanie kamerą na statywie (najpierw grzybkiem w pozioomie, potem w pioonie, a się na tułów naceluje, bo po przekątnej to celownik za szybko idzie). IMO strategie, H'n'S oraz FPS-y powinny zostać na Pececie i go nie opuszczać.(kontynuując temat: widziałem na YouTube filmik z Diablo na konsole.. masakra, jak tu szybko klikać po przeciwnikach? <_< )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się temat rozwinął :D Bosko... granie na padzie jest dość trudne po tych wielu latach klawiaturki i myszki, ostatnio zakupiłem pada (co nie ma powiązań z fps) i sądzę, że nie jest to jednak dobra alternatywa do precyzji (chyba, że po treningach).

Reaperius, twoje zdanie podzielam, co lepsza... gry rpg nie powinny pierw wychodzić na x360, a potem na kompa! Składam zażalenie... Np. Fable, zanim zobaczymy drugą cześć posiadacze x-ów już dawno go przejdą. Nie protestuję jednak aby gry rpg wychodziły na ps2 (ogólnie miło by było aby cokolwiek wyszło nowego z gier na tą platformę). Co do fps - największa głupota to gry takie jak Black - wychodzą jedynie na konsole, tracą całą swą popularność w moich oczach, ocena spada w ankietach, w których biorę udział... wioooocha przez dużo "o"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się temat rozwinął :D Bosko... granie na padzie jest dość trudne po tych wielu latach klawiaturki i myszki, ostatnio zakupiłem pada (co nie ma powiązań z fps) i sądzę, że nie jest to jednak dobra alternatywa do precyzji (chyba, że po treningach).

Reaperius, twoje zdanie podzielam, co lepsza... gry rpg nie powinny pierw wychodzić na x360, a potem na kompa! Składam zażalenie... Np. Fable, zanim zobaczymy drugą cześć posiadacze x-ów już dawno go przejdą. Nie protestuję jednak aby gry rpg wychodziły na ps2 (ogólnie miło by było aby cokolwiek wyszło nowego z gier na tą platformę). Co do fps - największa głupota to gry takie jak Black - wychodzą jedynie na konsole, tracą całą swą popularność w moich oczach, ocena spada w ankietach, w których biorę udział... wioooocha przez dużo "o"!

co do wiochy na konsole nadaje sie tylko scigalka albo zrecznosciowka typu tony hawk a jakis fps to nieprzejdzie a na multi t oporazka calkiem. kupisz pada do kompa i masz to samo:P jest taka akcja "games for windows" po to by zachecic do kupna gier na pc poniewaz na konsole jest wiekszy popyt. nieorzumiem dlaczego przeciez konsole sa do gier ok sa troche mocniejsze i maja lepsza grafike niz komputer ale sory dokupujesz padzika do kompa i jedziesz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to właśnie chodzi o tą lepszą grafikię i toto że gry wychodzą na konsole wcześniej niż na PC-ty. Dodać do tego wielką ich ilość i różnorodność hmm PC porostu wypada blado choć nie wcale niebycze sobie takiego obrotu spraw bo Konsoli przecież nie rozbuduje a tym bardziej nie napisze na niej programy w C++ i nie stworze strony Http. PC musi jakoś przetrzymać okres zachłystńęcia się rynku konsolami . MUSIMY PRZETRWAĆ BRACIA , PC MUSI KRÓLOWAĆ !!!

Ps. Nadal nie mogę ścierpieć ze seria Ace Combat jest tylko na konsole !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz mysle ze fakt iz nie trzeba rozbudowywac konsol zeby chodzily na nich wszystkie gry jest ich zaletą a nie wadą :P czy to nie jest 10000razy przyjemniejsze - kupuje gre, wrzucam do napedu i bez zadnej instalacji od razu gram? nie przejmuje sie wymaganiami, ustawieniami grafiki, miejscem na dysku do instalacji.... kazdy kto chce po prostu sobie troche czasem pograc a nie zna sie za dobrze na komputerach (czyli duza duza wiekszosc ludzi moim zdaniem) kupi konsole dla WYGODY. Bądźmy szczerzy, konsole są wygodniejsze. na cale szczescie FPS poki co są domenów PC i mysle ze tak zostanie, po prostu trzymanie mychy w dłoni i walenie headów to cos pieknego, nie mowiac juz o wygodzie sterowania w strategiach czy rpg (jedyne co wygodniejsze moze byc w strategiach od sterowania myszką to sterowanie głosem ale to juz pokaze czas i tom clancy's end war :))

o przyszlosc gier na PC a tym bardziej FPS bym sie nie martwił , zawsze cos dobrego do pogrania sie trafi :] tymczasem wracam do grania w FEAR:Extraction Point :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wiochy na konsole nadaje sie tylko scigalka albo zrecznosciowka typu tony hawk a jakis fps to nieprzejdzie a na multi t oporazka calkiem. kupisz pada do kompa i masz to samo:P jest taka akcja "games for windows" po to by zachecic do kupna gier na pc poniewaz na konsole jest wiekszy popyt. nieorzumiem dlaczego przeciez konsole sa do gier ok sa troche mocniejsze i maja lepsza grafike niz komputer ale sory dokupujesz padzika do kompa i jedziesz:)

"Twórcy" tej akcji musieli mieć niezłą banie! Games for Windows - gry z tej akcji kosztują jak na konsole. Nie lepiej zasiąść przed wielkim telewizorem i pograć na konsoli ? Takich idiotów trzeba wystrzelać, jak można myśleć, że droższe jest lepsze ? Szczerze wolę kupić dobrą gierkę za 50 zł (ew. poczekać aż sama dojdzie do takiej ceny) i cieszyć się graniem...

kupuje gre, wrzucam do napedu i bez zadnej instalacji od razu gram?

Słyszałem pogłoskę, że na x360 instaluje się gry... tak poza tym zawsze można xboxa utożsamić z komputerem, ma procesor itp. :) Zostaje tylko problem pada, lecz nie tylko fps i rpg wychodzą na konsole, są inne warte uwagi produkcje, w których jedyne strach to kombinacje X-ów i Y-ów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tylko konsole i konsole. A ja powiem tak konsole są do d*py. Jak włączysz ompa, to przynajmniej wiesz, że masz coś droższego w domu. Otwierasz Firefoxa 3,0 wpisujesz http://forum.cdaction.pl/index.php i cieszysz się najlepszym forum, na ziemi. Potem włączasz muzę i podkrecasz procka i kartę graficzną. Za chwile włączasz CSa, żeby pograć z przyjaciółmi. A po za tym. RPG na konsole? Bleee...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz Firefoxa 3,0 wpisujesz http://forum.cdaction.pl/index.php i cieszysz się najlepszym forum, na ziemi.

Nie właź w du** bez mydła. :D Niby czemu konsole są cienkie ? Niby jak pograć w Tekkena na PC ?

PS. Tak po za tym robi się już offtop z tematu.

Co do topicu: Jakie ostatnio gry (fps) dosiadacie na blaszakach ?

U mnie jest trochę lipa, jedyne co mam na kompie z fps to Dusza Bestii, która mi cieniutko włazi. Jak znajdę czas to zainstaluję Jericho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no kozaki jakby d okonsoli byla myszka i klawiatura tak jak do kompa moze byc pad to do gier byla by lepsza konsola oczywiscie ale na kompie masz wiecej mozliwosci niebede wymienial co windows na m oferuje b oto daleka droga^^ wogole konsole mialy czas jak byl windows 95 i 98 od czasow xp t osie moga schowac. a c odo fps to pykam w cod4 cod2 tactical ops i mam pare innych ktorych dawno nieodpalalem a wy w co pykacie? wkoncu to jest dzial o fps a nie o wszystkim:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest trochę lipa, jedyne co mam na kompie z fps to Dusza Bestii, która mi cieniutko włazi. Jak znajdę czas to zainstaluję Jericho.

na nowym kompie pierwsza gierka w jaką się zanurzyłem to było kroniki riddika

U mnie jest trochę lipa, jedyne co mam na kompie z fps to Dusza Bestii, która mi cieniutko włazi. Jak znajdę czas to zainstaluję Jericho.

Jericho jest boooskie choć to tylko gra na raz to nie żałuje gierka fajna, ostatnio w 20h przeszedłem hl2 i czuje żądze krwi! muszę mieć obydwa epizody xD

Niby czemu konsole są cienkie ?

konsole czasem nie są cienkie. Po prostu nie każdy umie wykorzystać ich potencjał lub nie może przyzwyczaić się do pada

Niby jak pograć w Tekkena na PC ?

Istnieje bracie taki emul ja Blem (bodaj) i heja z koksem :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet da się grać przez internet w Tekkena 3 na PC. Jest ogrom serwerów, a na 90% Eddie jest zablokowany, zbyt wymiata :) Dobra koniec OT bo zeszliśmy na temat konsol.

Wracając do tematu, czekam na nową grafikę i odpalam stos gier do przejścia. Ubersoldier, CoD2, Nolf, Far Cry, TEst Drive Unlimited. Może nie nowości, ale przednie gierki. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to teraz czekam na cod5 po cod2 bylem zmeczony misjami a po cod4 czulem niedosyt:) moze teraz cod5 bedzie w sam raz? ma znowu wrocic d o II wojny swiatowej ale po cholere najpierw robia 3 czesci w czasach II wojny w tym cod3 ktore wyszlo na konsole tylko szkoda:( a potem przechodza zgrabnie do wspolczesnosci do czarnobyla itd. teraz znowu II wojna a powinni chyba rozbudowac cod4 troche misji by niezaszkodzilo albo wogole zrobic II wojne przeplatajac wspolczesnosc? hehe przegielem teraz:D a multi player to w cod2 wymiata z riflami a cod4 na szipmenice:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już co do tematu CoDów to ja uwielbiam grać w multi CoD1 : ] Serwery Only Sniper są świetne, wymagają szybkości, odpowiedniej taktyki i orientacji, a nie tak jak na all weapons gdy to ktoś Ci wyjdzie zza rogu z thompsonem i nie masz nic do gadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...