Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Co Prawda Rainbow Six Reaven Shield to fpp, ale ja całą grę przedzedłem tylko prowadząć AI po sznurku :P, tylko w misji co nie wolno dopuścić aby jakieś chemikalia zostały zniszczone w rzerzni musiałem 3x powtarzać , a najfwajniersza misja jest ta Londyjskim banku, a jak się znudzę robię tak, wpisuje kody na god mode dla mnie, i kod na przywołanie terrorysów, i tak z rozłorzonym M60, przed wejściem przywołuje terrorysów, a oni prosto w moją zasackę, hja hja, i tak kilka razy, i tak cały bank jest oczszczony, a ja nie musiałem do niego wchodzić, oto sprzęt jaki używłem, M60 Wiadomo :P Deasert eagle z większym magazynkiem, na niedobiki lub gdy amunicja w M60 wyczerpała, Heart breath Sensor, aby sprawdzić czy jeszcze ktoś w środku jest, i zapasowa amunicja do Primery weapon, albo inny przykład przedostania misja na parkingu/warsztacie, bierzemy ze sobą to samo jak wyżej i jednego pomagiera dajemu mu to samo, ja Wybrałem Dinga Chaweza, i idziemy w kierunku tego warszatu, i tak gdy stoimy niedalego wejścia, i wpisujemy kod na god mode dla siebie i członka zespołu, (to bardzo ważne) potem kod na terrorstów co się podają, i tak przywojujemy ich, a oni wychodzą, wszyscy i kleczą majac ręce w górze, i tu jest zabawna sytułacja, gdy podchodisz aby ich skuć, częśc z nich wyrzuca...granat :o a gdy masz god mode nic ci się nie stanie, ale za to sporo terrosytów ginie od tego granatu, a po co był ten pomagier aby mógł po wystrzelać niedobitki :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością na nowego Far Cry 2 oraz na Aliens:Colonial Marines.Liczę na wielkie hity i nie przespane noce,właściwie,to na razie jedyne FPS,na które czekam.Bioshock 2 i tak wychodzi dopiero za 1,5 roku,jeżeli premiera się nie opóźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję, macie Oranż Boxa? Zainstalujcie HL2 jeszcze raz. Bo jest to kawałek kodu o niesamowitej sile przebicia. Zagrałem w niego miesiąc po Bioshocku, CoD 4 i powiem, że żadna z tych gier nie podchodzi nawet do Half Life 2.

Co do przyszłych tytułów... Może być ciekawie, szczególnie jeśli chodzi o Aliena i Mafia 2. Według mnie to gry o Obcych powinni zacząć wypuszczać dopiero teraz, gdyż coraz lepsze silniki fizyczne i graficzne pozwalają na lepsze przedstawienie historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Half-Life 2.Ale i tak wolę CoD 4.O gustach się nie dyskutuje.Cenię obie gry,CoD 4 jest dla mnie lepszy,ale nie uważam,że miażdży HL 2 jak ty to ująłeś w odwrotnym kierunku.

Pisząc,napiszę jeszcze raz:Mam nadzieję,że Far Cry 2 i nowy Alien skopią tyłki konkurencji.Do tego dochodzi Call of Duty 5,które zapowiada się magicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Rogera, z HL2 ogółem podobał mi się początek, a im dalej w las tym gorzej :) Far Cry po prostu musi byc swietny, boje sie natomiast o Aliena czy na pewno wszystko wyjdzie tak jak nalezy..no i o CoD5 zeby nie wyszedł klon Pacific Assault z lepsza grafika (chociaz trzeba przyznac ze w MoH:PA bylo kilka naprawde genialnych momentow ktore na dlugo zostana w pamieci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie ambitny pomysł z tym pistoletem, nie wpadłem na to :]

to moze jeszcze sproboj z RPG tam gdzie sie da :P

mi troszeczke w CoD4 brakuje misji snajperskich kiedy np musimy osłaniac jakas druzyne przed przeciwnikami itp, cos tam jest w kazdej czesci ale za mało :] dobrze ze w CDA dali sniper elite to moj snajperski zmysł został nieco zaspokojony :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe z rpg by bylo trudno bo malo:) a c odo snajperskich wyzwan to sa 2 misje w cod4 baardzo snajperskie bo i jescze jedna z klifu mozes posnajpezyc:) i jak na jakichs poziomach jak znajdziesz snajpy to sie niekrepuj szczelac:) a jak malo to idz na multi:) tam mozna dopiero posnajperzyc:D a sniper elite popieram popieram najfajniesze jak tak leci w zwolnionym tempie i trafa w glowe:D :rolleyes:

z strzelaninek w ktore gralem moge polecic STALKERa(niby RPG, ale zawsze troche strzelania jest..), CoD4, Crysis i Frontlines: Fuel of War. Uwazam ze nie ma to jak odglos shotgun'a o poranku... i ta sila ognia... tylko ze reload wolny...

A ja ze strzelanin to cod 1 2 3 4 gta vc sa dfx painkiller tactcical ops a stalker nie bo niegralem zaluje:( a takto to only cod i tyle:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję raczej klasyczne FPSy single - tzw. naparzanki, chociaż np. seria HL2 taka "bezmyślna" nie była. Tam była świetna fabuła. BIOSHOCK - oczywiście; coś mieszanego z RPG (S.t.a.l.k.e.r.: S.O.C.); czy multi (Unreal Tournament 3). W tym ostatnim przypadku dziwię się, że ludzie wolą o stokroć Gears of Wars. UT3 oparty jest nie tylko o genialny, rzeczywisty i bardzo wydajny engine, ale i ten klimacik ;) O mapach i wyposażeniu bojowym, pojazdach itd. nie wspomnę ;)

[edit]

Chociaż muszę przyznać, że demko COD4 też było boskie. :D (niestety nie miałem przyjemności pograć w FULL wersję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję raczej klasyczne FPSy single - tzw. naparzanki, chociaż np. seria HL2 taka "bezmyślna" nie była. Tam była świetna fabuła. BIOSHOCK - oczywiście; coś mieszanego z RPG (S.t.a.l.k.e.r.: S.O.C.); czy multi (Unreal Tournament 3). W tym ostatnim przypadku dziwię się, że ludzie wolą o stokroć Gears of Wars. UT3 oparty jest nie tylko o genialny, rzeczywisty i bardzo wydajny engine, ale i ten klimacik ;) O mapach i wyposażeniu bojowym, pojazdach itd. nie wspomnę ;)

[edit]

Chociaż muszę przyznać, że demko COD4 też było boskie. :D (niestety nie miałem przyjemności pograć w FULL wersję)

A ja mialem i naparzam w cod4 multi ile wlezie:PP (tak miedy nami to niemam kaski na inne) ale na cod5 jakos wygrzebie:D tak to juz jest sentyment i tyle. chyba ze po trailerze i demie bede zygal 5 t okupie cos innego:PP ale raczej tak niebedzie ludzie z infinity ward pokazali co umieja zmienili realia z 2 wojny swiatowej na wspolczesna i wyszlo im to na dobre:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym FPS w jakiego gralem na padzie i na konsoli był Quake 2 na PSX'a :) powiem jedno - przejscie z myszki i klawy na pada obylo sie wlasciwie bez wiekszych cierpien i nie napsulo mi krwi, aczkolwiek prawda jest ze myszka i klawiatura sa do tego najlepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt grało się ok ale o hada było trudno chyba ze miałeś większą chwile tak jak w Medal of Honor ( dla niewiedzących pierwszy Medal of Honor był na PSX-a :D ) gdzie gra była jak na FPS-a dość wolna jak dla mnie już nie wspominam o teraźniejszość zagrajcie np. w Halo 3 trzeba się nieźle naszamotać z padem żeby wogule z coś trafić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm przypomina mi sie jedna gra wprawdzie tpp na psx gdzie system celowania byl fenomenalnie rozwiazany - syphon filter - tam duszac jeden guzik namierzalismy przeciwnika a wciskajac inny moglismy nacelowac ręcznie, bardzo to sympatyczne było :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na konsole w 1 medal of honor na mapie bylo porozstawianych troche zolnezy z gupim ai a jak wiec jakos trafilem i nieprzeplacilem zyciem:) jedyna gra jaka na konsole jst dobra to tomb raider poniewaz to niejest typowy fps tylko w 3 osobie wiec niebylo zle ale na zrcznosciowki np tony hawk alb ojakas scigalka t onajlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardzo dobrze grało sie u kumpla na koncie w Counter Strike jednak nie zdecydowalem sie na zakup glownie ze wzgledu na ogromna roznice poziomu gry mojego i tych ktorzy juz graja, nie wiem czy chcialoby mi sie to wszystko odrabiac :) aktualnie najwiecej radosci po necie daje mi gra w FEAR choc wielu mowi ze multi w tej grze jest badziewny i haotyczny to mi przypadl do gustu.

a swego czasu przez kilka lat gralem w quake 2 i troszke w q3 arena i stwierdzam ze quake 2 byl i jest dla mnie najlepszym sieciowym fps ever ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...