Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Tak już co do tematu CoDów to ja uwielbiam grać w multi CoD1 : ] Serwery Only Sniper są świetne, wymagają szybkości, odpowiedniej taktyki i orientacji, a nie tak jak na all weapons gdy to ktoś Ci wyjdzie zza rogu z thompsonem i nie masz nic do gadania.

1 Wymiata. Jeszcze niedawno grałem. Zazwyczaj wolałem serwy z rifle'ami, ponieważ też mnie wnerwiało jak jakieś nooby latały z thompsonami strzelając i nie patrząc gdzie walą. A elitarne serwery to było coś dla ludzi zaawansowanych. Szkoda tylko, że czasami miałem takie lagi, że byłem na ostatnim miejscu. ale zazwyczaj gdzie około trzeciego byłem. Jakby co grałem pod tym samym nickiem co jestem tutaj zarejestrowany. Na Only Sniper też czasem wbijałem ale już tego nie pamiętam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A elitarne to jakie? Ja maiłem przeważnie nicki: D@V!D(ek), Venom lub ViVa LaS Vega$, a czasami jeszcze Dejwid

Chodzi mi o searche and destroy. Tam grali ludzie, którzy trenują po kilka lat... Trzba tam było miec umiejętnosci i doświadczenie, a nie tak jak w team deathmatch gdzie biegali ludzie, którym siew domu nudzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na search & destroy. Najpierw w CoD 1 bez patcha (mimo cziterow to sie naprawdę dobrze grało BEZ patcha..) a potem na 1.4

Nicki: AltFire, Reaper. (nick Reaper z tagiem klanu P$ i wymiatanie z kumplem po serwerach hiehiehie... )

Ulubiona moja mapa to Harbor ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Wymiata. Jeszcze niedawno grałem. Zazwyczaj wolałem serwy z rifle'ami, ponieważ też mnie wnerwiało jak jakieś nooby latały z thompsonami strzelając i nie patrząc gdzie walą. A elitarne serwery to było coś dla ludzi zaawansowanych. Szkoda tylko, że czasami miałem takie lagi, że byłem na ostatnim miejscu. ale zazwyczaj gdzie około trzeciego byłem. Jakby co grałem pod tym samym nickiem co jestem tutaj zarejestrowany. Na Only Sniper też czasem wbijałem ale już tego nie pamiętam...

ja jedynki niepamietam zbyt dobrze poniewaz niemam mam tylko 2 i 4 na 2 to kozak na rifle i zombi:) na zombi fajnie sie pyka a co do znajdz i zniszcz to masz racje trzeba umiec grac troche taktyki mniej strzelania czy kampic czy isc jak jakies zwierze:P jaka mapa wam sie podoba w cod2? mi to tylko toujane tunisia jak wielu graczy zreszta.

widzieliscie juz trailer i screeny z cod5? juz wiadomo ze t o2 wojna swiatowa:) mam nadzieje z cod6 bedzie w przyslosci:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat na takie pytanie ale jakiego FPS'a polecilibyście mi do multiplayera? Najlepiej by było żeby był darmowy bo jak wiadomo najlepsze rzeczy są darmowe :P

Osobiście od ładnych paru miesięcy gram w ET. Na początku ta gra wydawała mi się denna ale to głównie dlatego że nie umiałem w nią grać. Poza tym od tej gry zaczynałem przygodę FPS multiplayer także nie miałem żadnego doświadczenia w tego typu grach. Teraz jednak nie ma dnia żebym nie "zaliczył" kilku mapek. Naprawdę polecam tą grę wszystkim fanom FPS'ów (niekoniecznie drugowojennych).

Innym FPS'em w którego grałem dość długo był Warrock ale ostatecznie przez wielką liczbę cheaterów zrezygnowałem z gry. Co do darmowych strzelanek to próbowałem jeszcze Alien Arena 2008 ale ta już wogóle mnie nie wciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe? Heh :P Raczej ciężko oprócz ET.

Ja ostatnio po muli zacząłem ostro tyrać w CSS, ale mam pytanie - pojawiło się u mnie takie coś jak Day of Defeat Source Beta... ale kij diabeł nie wiem co to jest... DoD:S tyle że lekko podrasowany z możliwością zgarnięcia Personal Achievments? Czy jak? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Niech stracę. Rezygnuje z dopisku "darmowy". Tylko chodzi mi o jakiegoś naprawdę dobrego FPS'a. Nie jakieś badziewie gdzie serwery zawsze świecą pustkami, rozgrywka z czasem robi się nudna i schematyczna itp. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi. Od razu też zaznaczam że nie interesują mnie nowe gry w stylu Crysisa czy CoD4 bo mój komp by mnie wyśmiał jakbym mu to do napędu włożył (w sensie że nie pójdą) :D

A tak przy okazji to co sądzicie o multi w Far Cry i Delta Force Xtreme? Bo widziałem że są w tanich seriach, ale że ja gram głównie przez neta to nie wiem czy opłaca mi się je kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta Force Extreme mam ale tylko dla singla, za to w delta force helikopter w ogniu gralem po necie - sympatycznie ale mało wiary zazwyczaj ...

ja osobiscie w multi gram teraz głównie w FEAR, i w ogole sie nie nudzi wiec moze tez sproboj, takze w taniej serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No FEAR Combat to własnie zwykły FEAR bez single'a :) więc tez jest taka opcja. Chociaz osobiscie mialem problemy z zalozeniem konta na Fear Combat...

Revel, a próbowałes w ogole zagrac w tego CoD4? bo moj komputer pamieta jeszcze czasy kiedy NFS Underground miał przełomowa grafike a CoD4 smiga ze az miło (ta gra wyglada swietnie nawet na minimalnych ustawieniach!:)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 (Demo, pełnej nie dawałem, bo przecież piracić nie można xD) dałem koledze, żeby zobaczyć czy u niego pójdzie. Athlon 1,8ghz 512ramu i Radeon 9600 i chodziło. Słabo, ale chodziło. Zdziwiłem, się jednak kiedy zbaczyłem, że na partycji systemowej C ma 4 MB wolnego miejsca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Radeon 9600 obsługuje tylko PS 2.0 i VS 2.0. Czyli jak to możliwe że CoD 4 (który wymaga przynajmniej Pixel Shader 3) się uruchomił (mało tego jeszcze działał). Ja mam GeForce'a który też obsługuje tylko PS 2.0 i zaraz na początku pokazuje mi się komunikat że wersja PS niezgodna z wymaganiami. Chyba że jest jakiś trick który pozwala uruchomić CoD 4 nawet na słabszych kartach. Może ktoś coś napisać na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no właśnie :D Ja miałem starego kompa athlon 1,3 256 ram i ge force 256 (pierwszy :lol: ) i gra działała płynnie (około 25 FPS ) na 1024x768 i pare opcji z najniższych na średnie :lol: Ale nie chciałem sobie psuć grania i czekałem na nowego kompa ;) Teraz tą samą sytuacje mam z Crysisem... Jak w Crysisie przesadze z ustawieniami to przy około 15-18 FPS-ów nie mogłem grać :D Oczy mnie bolały i w ogóle zero płynności, więc nie wiem jak ty mogłeś z 10- 15 FPS-ami przejść te gre!!!! :lol: :P :o :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu, kiedy byłem jeszcze dzieckiem, nie miałem InternetA, to nie wiedziałem co to fps i ile jest jak jest płynnie. Oczywiście jakieś tam pojęcie miałem bo bawię się z komputerem od 2002r. Na starym kompie cięła mi się PRAWIE każda gra. A te 15fpsów to trochę lepszy pokaz slajdów. Wiele gier przeszłem przy takiej prędkości fpsów. Teraz jak pogram w csa, a za chwilę włącze Crysisa, ustawie wszystko na high i 1024x768 to wogóle zdaję mi się, że mam 10fpsów, a łapię o wiele więcej. Kiedyś po prostu byłem do tego przyzwyczajony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...