Skocz do zawartości

Dla miłośników FPS


Pzkw VIb

Polecane posty

Gość traffic520

Myślę ze ma i to dużą tylko niestety trzeba będzie jeszcze długo poczekać a z tego co wiem to Fear 2 na razie sie bardzo dobrze sprzedaje a jak jest popyt na grę to narazie nie trafi do jakiejś reedycji ale jak mówią Cierpliwość jest gorzka a jej owoce są słodkie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 877
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

dodatkow niekupujcie bo ssą:) inne studio robilo dodatki i jest to maglowanie jedynki nawet gorzej i m to wychodzi. ledwo co grafika lepsza i tyle. ja mowilem a propo jedynki ze na multi sie nienadaje a w singlu to mi sie podobalo spowolnienie czasu granaty(dotknie przeciwnika wybucha);D i czity:) np ze wrog xcie niewidzi:P wkurzalo mnie jak sie gubilem i czasem 30 minutr chodzilem i szukalem przejscia do nastepnego czekpointa:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fear 1 mnie wkurzyl z multi wogole niepolecam. gralem ostatnio o ile mi sie udal owyciagnac 11 9 to potem zmiana mapy i juz 25 do 40. a jak widzialem filmik z gry na jutubie z fear 2 na multi to moze byc lepszy od jedynki i wyglada na to ze nawet milo sie pofraguje:) co do edycji to widzialem jedynke a do tego 2 dodatk iw jednym za 100 zl. co sie kupy nietrzyma bo sa 2 dodatki za 4 dychy i jedynka za 2dychy... wiec 60! jak widac chca sobie na nas zarobic:P a fear 2 to trafi do jakiejs kolekcji za rok najprdzej i to do tej za 6 dych a potem dopiero do za 4 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze królem fps będzie Counter Strike,jedyny shooter który przyciągnął mnie na kilka lat.Day of Defeat Source też jest bardzo dobry,ogólnie prawie wszystkie gry z pod znaku Valve są godne polecenia a już na pewno pogrania chociaż chwilę.Nie mogę też zapomnieć o Quake oraz Wolfenstein'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w strzelankach cenię głównie akcję i rozpierduchę, to moją ulubiona zawsze będzie Serious Sam. Quake 3 Arena też godny polecenia. Z niecierpliwością czekam na Quake Live, od razu jak wyjdzie, to go sobie ściągnę (bo ma być darmowy, prawda? Piratem nie jestem, żeby nie było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

FPSy jakie ukończyłem (mam):

-Far Cry

-Far Cry 2

-CoD

-CoD2

-CoD4

-CoD:WaW

-Battlefield 1942 Deluxe Edition

-Battlefield 2 Deluxe Edition

-FEAR

-Ghost Recon 2

-Half-Life 2

-MoH:PA

-Crysis

-Dark Messiah of M&M

Więcej nie pamiętam. Polecicie coś z dobrych tytułów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPP to perspektywa z jakiej oglądamy świat, czyli "widok z oczu bohatera". Grami FPP są tak samo np. Quake jak i Morrowind. FPS natomiast jest już konkretnym typem gry (First Person Shooter), czyli po prostu "strzelanki" takie jak: Quake, Unreal czy Doom (i oczywiście wiele innych). DMoM&M jest grą FPP, ale FPS'em już nie. Zaliczyłbym ją bardziej do gier akcji z elementami RPG (bo chyba były o ile pamiętam :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie pamiętam. Polecicie coś z dobrych tytułów?

Unreal, oczywiście pierwszy. Kupisz bez problemu za stosunkowo niską cenę .

XIII, nieco zapomniany, ale według mnie bardzo fajny jest.

MoH: Allied Assault, grafika nikogo dzisiaj nie powali, ale pod względem grywalności gra w większości momentów daje radę.

Return to Castle Wolfenstein, też gra starsza i też nie rozwala jakoś strasznie, ale można bardzo miło pograć i podobnie jak w MoH, pozabijać Niemców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestie FPSów? Unreal, Dóm, Dóm trzeci (drugi nie przypadł mi do gustu :(), Hexen 2, Quake 1 (jeśli masz dobry sprzęt, spróbuj Dark Places czy inny supermod), Painkiller, Painkiller BooH, Serious Sam, Serious Sam Drugie Starcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah to nie FPS? Raczej jest FPSem, przecie tam się strzela z łuku.

Dark Messiah owszem, w jakiejś części jest first person shooterem, ale nie do końca, posiada też dodatkowe elementy, przez które nie można go bezproblemowo zaliczyć do "shooterów".

Ech, i rzeczywiście, o Painkillerze zapomniałem, czego się wstydzę, bo to gra zacna i bardzo fajnie się strzela, przyłączam się do polecania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller to moja ulubiona giera :) Uwielbiam jeszcze Clive Barker's Jericho. Obie mają taki klimat GORE !

Oto dalsze dobre pozycje na mojej liście : Doom (1-3), Half-Life (obie części plus dodatki), seria F.E.A.R. , Chronicles of Riddick, Fallout 3 (FPS-RPG), Necrovision, Far cry 1 i 2, Call of Duty, Prey - są to moim zdaniem świetne gry i często do nich wracam.

P.S. - Wielu gier nie ująłem, bo nie starczyłoby miejsca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...