Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Crysis, hmm, nie grałem i nie chce, ale widziałem :P, ładna grafa ale moim zdaniem też nie taka ciekawa ta gra.

A co do FC2 - zadania są krótkie, i nie tylko zabij, rozwal wróć, jak jedziesz jeepem z którego silnika leci czarny dym to i może 30 min, ale tak to max 5-10 min, do tego autobusy są, dziwi mnie to że buggy są wolniejsze od jeepów :D, Far Cry'a przeszedłem to chyba było 11 h? a misji jest dużo, więc nawet matematycznie nie wychodzi 1h 30 min na zadanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to ja jestme przygotowany ze beda wyzywac od noobkow bo niebde znal wszystkich funkcji miescowek i niebede poczatkowo ogarnial rozgrywki w cod4 musialem przez to przejsc i teraz jetem kurde proxD tylko wlasnie mam dylemat czy cs 1.6 czy source bo jedni mowia to drudzy to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hedy wchodzą same :P Nawet nie trzeba celować w głowę. Na koloniach nie miałem swojego kompa, ale obok była kawiarenka, siedziałem tam całymi dniami (później już nic nie płaciłem :P) i był tam właśnie Source. Nauczyłem się w niego grać, a po powrocie domu wogóle nie umiałem grać w 1.6. Ale 1.6 i tak jest dla mnie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem Antologię Unreal (bez III). I co? Bajka. Gra się po prostu świetnie, o dziwo ząb czasu nie nadgryzł za bardzo grafiki w pierwszych Nierealnych grach. Ale muzyka nawet teraz jest po prostu świetna. Aż chce się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi steam key? kupije se giwre za 5 dyszek a doostaje do tego jscze jakas wojenna gierkw czy cos takiego:P

Ale sam Steam Key wychodzi szybciej, łatwiej i taniej. Po prostu kupujesz go na Allegro, dostajesz go e-mailem, ściągasz Steama z oficjalnej strony rejestrujesz konto Steam i za free legalnie ściągasz CS 1.6, CS CZ, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Half Life 2: Deathmatch, HL2: Lost Coast, Portal: The First Slice i Ricochet. Oczywiście te gry masz także jak kupujesz CS Anthology.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, nie najnowszej i za rosadna cene, podobną do F.E.A.R-a ... Poprostu przeszedłe ja cała, z dodatkami, i nie moge doczekac sie 2 ... A ze nie mam w co grac, szukam jakiegoś FPS-a z nawiazeniem do horroru lub poprostu jakies fajnej szczelanki ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się po prostu świetnie, o dziwo ząb czasu nie nadgryzł za bardzo grafiki w pierwszych Nierealnych grach

TU znajdziesz tekstury naprawdę wysokiej jakości do pierwszego Nierealnego. Do pierwszego UT też można znaleźć polepszone tekstury (S3TC, zresztą te powyższe też pasują ale nie podmienią wszystkiego), ale ich instalacja jest bardziej skomplikowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązań do Horroru co prawda nie ma, ale w kategorii fajna szczelanka się mieści.

Popieram! Dodam jeszcze że gdy zacząłem rozgrywkę multi na jednum kompie (ja - dżojstik, brat - mycha i klawisze) to chociaż musieliśmy włączyć nieśmiertelność (a po zastanowieniu też nieskończoną amunicję, dżoj zdecydowanie do innych gier się nadaje) frajda była przednia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no i nie zaczynaj gry od misji treningowej. Jest wyjątkowo trudna i stanowiła spore wyzwanie nawet dla Seriousowego wymiatacza. (i nie mam na myśli siebie, a mojego kumpla, który jaszczuroida górskiego rozwala bez problemu, nie tracąc ani jednego punktu życia, cztery duże biomechanoidy rozwala pistoletem, a nożem jest w stanie zabić sześć bykołaków. Pozdrawiam, Smis).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...