Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

okej, może źle szukam, bo coś nie wierzę, że nie ma, ale nie mogę znaleźć.

chodzi o grę indie frozen synapse. była wspominana tylko raz, co jest dziwne, jak na grę, którą zachwyciło się wieeeelu recenzentów, łącznie z Papkinem w cda 08/11. a że dodatkowo gra jest w dzisiejszej ofercie na steamie za 3,24 euro za 2 klucze (uśmiech dziecka za grosze =D) to nie ma takiej możliwości, żeby ktoś nie chciał podyskutować.

także zgłaszam frozen synapse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej temat dt. samego czasopisma, ale też dotyczy gier. Mianowicie chodzi mi o temat związany z typowaniem pełniaków do CDA (do najświeższego numeru, nie tylko 200). Za dobrze wytypowaną grę użytkownik otrzymałby odpowiednią ilość punktów itp. Zwycięzca np. z pół roku otrzymał jakąś specjalną sygnaturkę.

PS. Jakby co to mam opracowaną punktację;)

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men Of War jest na tym samym silniku co Soldiers Ludzie Honoru, Outfront jak i Faces Of War.

Tak, ale w MoW skala potyczek jest znacznie większa niż w Soldiersach, a sama gra nie skupia się na "komandosowaniu". Poza tym temat już dawno leży i nawet się nie podnosi. Dlatego IMO powinien zostać założony nowy o serii MoW (szczególnie, że są już aż 4 gry z tej serii - to więcej niż w Soldiers).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podniósłby się gdyby ktoś chciał się w nim odezwać :D Generalnie wydaje mi się, że także Men of War i wcześniejsze Faces od War przyjmuje się jako jedną serię acz z lekką zmianą tytułu... niemniej to już od moderatora działu będzie zależała decyzja plus trzeciego chętnego ;] Ja tam zajmuję neutralne stanowisko wskazując gdzie już można by się pisarsko wyżyć =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam proponuje przemienić temat Tropico dodając. (Seria)

Ponieważ jest już cztery części tej kultowej serii. ;)

Od siebie proponuje temat.

Sim City (Seria)

Szukałem tematu lecz go nie znalazłem.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w inetrnecie filmiki z właśnie powstającej gry "Overgrowth". Bardzo mi się podoba, system walki jest niesamowity.

Wiem że gra jeszcze nie wyszła, ale myśle że warto założyć o niej temat i podzielić się opiniami na temat tego co do tej pory pokazali twórcy gry.

Tutaj są linki do strony i bloga gry:

http://blog.wolfire.com/

http://www.wolfire.com/overgrowth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...