Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

karol0731 wedź do swojego panela, po lewej stronie na dole odnajdź w opcjach - zarządzanie swoimi plikami.

Po wejściu odhacz niechciane pliki czy zdjęcia i pozostaje nacisnąć "skasuj wybrane". Dopiero wówczas opróżnisz niepotrzebną pamięć. Pozdrawiam Jabba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem :/. Usunąłem starego avatara oraz zdjęcie osobiste. Po tym wkleiłem nowe obrazki. Wszystko poszło dobrze. Ale potem spojrzałem stary obrazek nadal jest. A w ustawieniach wszystko jest w normie. Nie mam pojęcia co się stało :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to tylko u mnie, ale lepiej dmuchać na zimne. W panelu kontrolnym chyba się coś poprzestawiało.

ekagie.jpg

edit: rzeczywiście, za mała rozdziałka. Dzięki za pomoc.

Edytowano przez Papayasmurf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EndlessRain -> Jeśli masz na myśli obrazek, który jest widoczny w Twoim profilu jako "zdjęcie użytkownika", to jest to właśnie zdjęcie, a nie awatar.

Jeśli awatar by się nie załadował, powinieneś dostać komunikat o błędzie.

Możesz też wrzucić tu obrazek, który chcesz załadować, to będzie można sprawdzić, czy spełnia "wymagania".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wejdę na forum nie pojawią się nic w okienku w którym można było przejrzeć numer CDA i kliknąć na "Zapraszamy na forum". Pojawia się komunikat. że nie można załadować zawartości. W jaki sposób można to naprawić, ponieważ puste okienko dziwnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oknem odpowiedzi. Oczywiście pisać mogę, inaczej byście tego nie czytali, ale nie mogę już np. dodać załącznik, zmienić czcionkę, wybrać jej rozmiar, ani nic. Żadna z opcji, które są po bokach nie reaguje.

Natomiast w profilu, czy to moim, czy kogoś nie mogę przeskakiwać pomiędzy zakładkami. Również na klikanie reakcji brak.

Ok, już działa.

Edytowano przez randallg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że "O mnie" jest bardziej prywatnym kawałkiem forum, nie ma bezpośrednich wytycznych i narzuconych ograniczeń. IMO musisz do tego podejść zdroworozsądkowo i zachować umiar. Osobiście bym się zirytował, gdybym po wejściu na czyjś profil czekał na jakieś kobyłki 1, 2 czy 5MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było bo trudno przejrzec 44 strony nie myląc się, więc przepraszam jakby co. Otóż czasami kiedy wchodzę na stronę to pojawia mi się komunikat "Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony". Wtedy strona nie działa z 10 minut, ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś nowy dodatek do Firefoksa (chyba 3.5.2) i forum strasznie mi się rozjeżdża, wszystkie przyciski typu Nowy Temat, Szybka Odp. i Dodaj Odp. są większe niż normalnie i nieostre. Także tabelka Podobne Tematy jest trochę większa i rozmazana. Jak mogę to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...