Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Witam. Mam pewien dziwny problem z forum: mianowicie ikonka przeczytanego i nieprzeczytanego forum jest u mnie taka sama. Znaczy np. przeczytałem wszystkie posty na forum "Muzyka" i ikonka jest taka sama, jak wcześniej (link), mimo tego, że po najechaniu nie pokazuje mi się opcja "Oznaczyć forum jako przeczytane?", a adres obrazka wskazuje na to, że jest to ikona przecztanego forum...

[EDIT] W podforach i innych forach działa dobrze, ale ikonka forum "Muzyka" ma nazwę "bc_nonew.gif", a inne przeczytane (przynajmniej te, które działają) mają nazwę "bf_nonew.gif"...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W forach z subforami na Ghoztcrafcie tak jest - nie ma ikonki przeczytanych postów w forum z subforami (takich jak np Strefa Red czy właśnie Muzyka). Jasna skórka nie ma tego felera ;) "Czyste" fora, bez subfor jak widzisz mają różne ikonki ;)

Jeden user miał kiedyś zaproponować nowe ikonki, tak żeby forum z sobforami (geeez chyba rozumiesz, o co chodzi? Inaczej (krócej) się tego nie da określić) miało po przeczytaniu inną ikonkę niż tak od "nowe wiadomości". Niestety nie zrobił ;)

Na skórce IP Board Pro wszystko w tym zakresie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turambar - z tymi ikonkami to chyba chodzi o mnie ;) Dalem około 4 propozycji ikonek i nie dostałem żadnych instrukcji co jest źle/dobrze więc więcej nie robiłem

No, ok... Widać było niewystarczające zainteresowanie tym, było nie było bugiem. [Tur]

Sorki ze trochę późno pisze ale jakby co to mi napisz na PW to jeszcze te ikonki poprawie/zrobię nowe ;)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GC się na czymś wykłada, to już musi być jakaś naprawdę dziwna strona... Na wszystkim chodzi poza tym wysyłaniem nowych ustawień (okienka się pięknie pojawaiją, ale po zatwierdzeniu zmian nic się nie dzieje...). Na byle JS-ie to on się nie wyłoży... AJAX jeszcze nie sprawdzałem, ale to też byłoby dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem ze stronka CDA. Mianowicie kiedy wpisuje w google cdaction i klikam na pierwszy glowny link aby dostac sie na strone, pojawia sie bialy ekran z napisem :Prefetching or precaching is not allowed

Pomaga dopiero w wyszukiwarce wcisniecie zakladki " forum", a dopiero pozniej przejscie na glowna strone cda. Czym to jest spowodowane? Informuje, ze dzieje sie juz tak od ponad miesiaca i jest to dla mnie strasznie niewygodne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem pół tego tematu ,ale ni znalazłem takiego problemu więc:

Miałem fotkę osobistą ,postanowiłem je zmienić ,w opcjach wklejam to nowe ,ale w moim profilu dalej się wyświetla stare chociaż w zakładce opcje -zdjęcie osobiste jest pokazane aktualnie używane zdjęcie to nowe.

W linku do mojego profilu z posta też się wyświetla stare.

Nawet wtedy gdy po prostu kasowałem stare po odświeżeniu one wracało.

Czy to jakiś błąd czy tylko u mnie się żle wyświetla a inni widzą prawidłowe zdjęcie?(nowe to gostek w czarno-czerwonym płaszczu a stare jest takie same jak avatar)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...