Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam nadzieję że nikt nie poruszał tego problemu, bo nie chciałbym was za bardzo denerwować. Ale przeglądnąłem 5 poprzednich stron i nic na ten temat nie ma.

Mianowicie chwilowo korzystam ze skórki Ghoztcraf2 (póki nie będzie wersji białej bez tego panelu bocznego) i zawsze zwijałem sobie tematy forum które mnie nie interesują. Za pomocą tego minusa po prawej stronie nagłówka każdego działu. A teraz widzę że w czarnej skórce ta opcja nie działa (po prostu klikam minusa i nic się nie dzieje), przez co muszę oglądać masę tematów które mnie nie interesują (konsole, mobile, targowisko itd.). Może to problem trochę wyolbrzymiony i kwestia przyzwyczajenia, ale nie dałoby się tego zreperować.

Chyba że to nie wina forum tylko moja? Korzystam z FF 3. Na innych skórkach ta opcja działała.

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

mianowicie, jak próbuję zainstalować grę F.E.A.R Combat ściągniętą ze strony cda.pl instalator prosi mnie o wpisanie CD-key. :confused: Niestety gdy wchodzę na stronę na której trzeba się zarejestrować po wpisaniu daty urodzin wyskakuje mi komunikat SORRY! You're not eligibleto view this content. Czy ktoś wie o co z tym chodzi bo ja nie proszę jak najszybciej mi odpisać.

Widzisz? Jesteś za młody. Skoro nawet nie raczysz przeczytać nazwy działu nie wspominając o regulaminie forum. Proszę z takimi postami do Pomocnej Dłoni.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest opcja przeglądania wszystkich tematów w dziale pomocna dłoń ?

Nie chcę mi się klikać poszczególnych gatunków aby zobaczyć czy ktoś nie ma problemu z gra która przeszedłem kilka lat temu , wole widzieć całą rozpiskę z mieszanką gatunkową :D

Wejdźcie na elkę

Jest temat tv serwis i ma 9 poddziałów , klikam

http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum1.html i widzę wszystkie tematy z wszystkich poddziałów.

Klikam

http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum193.html i mam interesujący mnie poddział. Czy tak nie można by zrobić tutaj ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ja zostałem zablokowany czy coś? Jak próbuję napisać jakiś post albo temat to albo temat się nie pokazuj albo post znika...np gdy pisałem o patch`u Football Manager`a...

A regulamin kolega przeczytał? Pewnie nie. Istnieje coś takiego jak zbiór zasad obowiązujących na forum oraz regulaminy poszczególnych działów. Jak się tego nie czyta, to nie należy się dziwić, że posty znikają. A w zasadzie nie znikają, tylko zostają zniknięte. Prawidłowo napisanych postów i umieszczonych tematów żaden mod nie usunie, natomiast nie pozwolimy tutaj robić chlewu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TigerHellmaker -> Nie da się. Pytałem osobę zajmującą się modyfikacjami do IPB o możliwość zrobienia takiego dodatku do forum, ale obecnie, kiedy nowsza wersja zbliża się wielkimi krokami, byłby on płatny. Nie ma sensu inwersować w mod, jeśli za jakiś czas zrobimy upgrade do nowszej wersji skryptu i mod będzie do wyrzucenia (albo do wykonania od nowa, pod nowszą wersję IPB).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ja zostałem zablokowany czy coś? Jak próbuję napisać jakiś post albo temat to albo temat się nie pokazuj albo post znika...np gdy pisałem o patch`u Football Manager`a...

Przeczytałeś dokładnie regulaminy wszystkich działów? Bo mi się widzi, że nie. W niektórych częściach forum nowe tematy muszą poczekać na zatwierdzenie przez moderatora, to pewnie istota Twojego problemu.

A znikające posty? Muszą łamać regulamin, bo nic samo na forum nie ginie. Sprawdziłem post, do którego się odnosisz - najwyraźniej był nie na temat, bo poruszana kwestia nijak nie pasowała do tematu, w którym post został umieszczony, tak więc wiadomość została usunięta przez kogoś z moderacji. Chyba proste, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z sygnaturką, zniknęła mi. Miałem tam profil z XBL, teraz w tym miejscy mam -----------------. Sprawdzałem w opcjach konta i odpowiedni link (jeśli można tak to nazwać) tam jest, nic nie zmieniałem w ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...