Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

To robi niezły bałagan, ale z drugiej strony ograniczy gości którzy piszą help nie wiem jak podnieść bron gdy stronę wcześniej było to napisane ;) Poza tym ktoś kto nie przeszedł gry a utkwił szuka pomocy ze środka może niechcący przeczytać jak rozwalić ostatniego bossa i co? przyjemnosc zepsuta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie dla użytkowników, których temat został zamknięty w Pomocnej Dłoni i chcieliby widzieć dlaczego.

Wiele tematów zostało pozamykanych, gdyż łamało podstawową zasadę regulaminu tematu-jeden problem=jeden temat. W wielu tematach były prowadzone dyskusję o różnych problemach nie związanych ze sobą. Tam gdzie pojawiało się nowe zagadnienie i nowy problem(najczęściej już innego użytkownika), tam temat został zamknięty. Co dalej? Jeśli miałeś problem i nadal szukasz rozwiązania to najpierw przeczytaj raz jeszcze regulamin, a potem stwórz odpowiedni temat zgodnie z zasadami jego tworzenia. To naprawdę nie jest trudne, uwierzcie mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się niepotrzebnie denerwować? Mówiliśmy przecież, że bot jest jeszcze w trakcie dopracowywania, więc nie ma sensu na niego na razie narzekać.Ślepi nie jesteśmy i widzimy wszelkie mankamenty. Zalecam cierpliwość, bot będzie zrobiony tak, żeby jak najmniej rzucał się w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy... jeśli chodzi o to, czy avatar reklamki Google'owej jest juz na swoim miejscu, to u mnie nadal jest tak, jak na screenie zamieszczonym przez odynca15. Mówię to tylko w celach informacyjnych, bo skoro już to poprawialiście, a nadal jest źle, to znaczy że coś poszlo nie tak :)

EDIT:

Dziwna sprawa, po napisaniu tego posta forum mi sie wysypało, po czym avatar stał już lepiej. Z tym że stoi on nadal za nisko, w związku z tym post bota zajmuje tyle samo miejsca.

Wysyp forum i zmiane rozumiem jako sygnał, że właśnie cos poprawiacie :P

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi natomiast dosc czesto podczas klikniecia zakladki " zobacz nowe posty" i wybraniu odpowiedniego tematu, pojawia sie nastepujacy komunikat :

Fatal error: Call to undefined method skin_topic_6::similar_topics_row() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 2767

Edit- 5 sekund pozniej: po napisaniu tego posta zauwazylem, ze nagle w lewym rogu pojawily sie dwa takie same moje awatary

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie natomiast pojawił się problem klikania tzn. Wchodzę na cda.pl klikam forum i ok jest git. Włącza się forum, przeglądam, ale chce sobie do strony głownej wrócić. Najezdzam na przycisk "forum" na górze, ale nie dość że podświetla się dane, to jeszcze jak kliknę, to tam właśnie wchodzi. Jest jakby przesunięcie warstwy :P. Bardzo mnie to denerwuje.

Ps: Używam opery, a tak, jeżeli ktoś już to powiedział to bardzo przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Problem, który chciałem zgłosić być może nie jest nowy, ale znacznie utrudnia korzystanie z forum. Mianowicie chodzi mi o nie działającą funkcję wyszukiwarki. Próba przeszukania forum poprzez pole w prawym górnym rogu strony skutkuje następującym komunikatem:

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

forum.cdaction.pl

Sat Apr 18 18:03:29 2009

Apache

Problem dotyczy chyba wszystkich wyszukiwarek (sprawdzałem Firefoxa, Operę i Chrome). Bardzo bym prosił o naprawienie tej funkcji.

Chyba, że wyszukiwarka z założenia nie działa, nie działała i nie ma działać, o czym wszyscy wiedzą i tylko ja z braku wyszukiwarki takiej informacji nie znalazłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...