Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

  • 2 weeks later...

Siemka :)

Chciałem wgrać sobie nowy awatar na forum, jest on gifem. Kiedy dodaję prosto z pliku to pokszuje błąd "Plik jest za duży" a kiedy z.URL to jakiś błąd z serwera. Korzystam z hostingu zdjęć

www.iv.pl

Avatar:

http://www.iv.pl/ima...33940161881.gif

Czy moderator lub super moderator może jakoś zmienić avatar użytkownika?

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sposób naliczania postów przez forumowy skrypt. Pewnie się mylę, ale wydaje mi się, że on je zlicza na bieżąco. Więc jak patrzysz na tamtą stronę, to pokazuje Ci zawsze ostatnie 24 h, licząc od aktualnej godziny w tył.

@Up

Damn... Ninja'd. Ale przynajmniej mam rację :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powtarzam, bo nie otrzymałem odpowiedzi:

- nie działa wyłączanie i/lub zatwierdzanie komentarzy profilowych

- dodatkowo nie działają powiadomienia (z czerwoną ikonką) świadczące o nowych komentarzach profilowych

Czy jest szansa na rozwiązanie tych problemów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zatem kolidują z rozszerzeniami Chrome'a (chociaż wyłączałem ten ajważniejsze i bez zmian). Tyle, że tak czy inaczej nie mogę wyłączyć komentarzy profilowych. "Włącz komentarze profilu" odznaczałem, tak samo Włączone - Dodawaj tylko jeśli zatwierdzę, ale nadal były w profilu.

Ciekawi mnie czy problem komentarzy występuje tylko u mnie.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czemu czasem, jak klikam w "zobacz nową zawartość" to pokazuje mi dwie strony nowych postów, ale kiedy przechodzę na drugą stronę nagle ona znika i pokazuje mi ponownie stronę pierwszą? Co może być tego powodem? Jest to po prostu jakiś błąd w skrypcie, przez który nie tracę żadnych nowo napisanych postów, czy muszę grzebać po forum i ich szukać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest pewien lekko drażniący czynnik w wyszukiwarce. Bo czasami chce się znaleźć coś, co zawiera poniżej trzech liter i się nie znajdzie. Można by znieść to wymaganie?

Przykładem jest gra "The Binding of Issac". Znaleźć jej się precyzyjnie nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostsze i wygodniejsze wyjście - użyj Google. Nie ma tak durnych ograniczeń jak wyszukiwarka forumowa (znalezienie w niej czegoś starego jest praktycznie niemożliwe), tylko uważaj, bo możesz się dokopać do rzeczy, do których lepiej się nie dokopać.

Np. jeśli chciałbyś znaleźć to, czego szukasz, za pomocą Google'a, wpisujesz w pole wyszukiwania

site:forum.cdaction.pl "The Binding of Isaac"

(myk z site: oczywiście działa również na innych stronach).

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł, chciałem sobie zmienić sygnaturę, ale edytor mi nie pozwala. Nowa sygna ma mieć dwa obrazki jeden nad drugim - pierwszy ma rozmiar 325x130 i wagę 42 KB, drugi to userbar o wymiarach 350x20 i wadze 7 KB, więc wymiarami mieszczę się na styk, a wagowo nawet nie przekraczam dozwolonej połowy. Drugi obrazek ma mieć w sobie linka, ale wątpię by to miało jakiś wpływ. Sosiędzieje?

Ło takie coś mi się pojawia po ~5 minutach "niczego" ze strony edytora:

znfWf25.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...