Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Strona główna to nie to samo co Forum. Są ze sobą powiązane, ale Twój problem dotyczy redakcji pisma, a nie administracji Forum. Zastosuj się do zaproponowanej parę postów wyżej rady i tyle - żaden z moderatorów nie rozwiąże Twojego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem, chodzi o mój awatar. Nie przeszkadza to mi w niczym ale jestem ciekaw czy to tylko tak u mnie jest, chodzi o to że gdy loguje się ze strony głównej to wszystko jest ok, ale zamiast awatara mam ten standardowy nazwijmy to "pionek" :) Ale gdy naprzykład wejdę już na forum to pojawia mi się awatar, tak samo wszystko jest ok gdy wejdę w mój profil. Niby nic takiego ale chciałbym wiedzieć czy to tak poprostu jest czy coś nie tak z mojej strony jest, kiedyś chyba pamiętam przy logowaniu na stronie głównej pojawiał mi się już awatar, ale od jakiegoś czasu dopiero jak wejdę na forum lub w profil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bauer to sobie chyba w kulki leci

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz, śląc skargi pod tym adresem. A ja się już czuję strasznie zmęczony pisząc, że za to odpowiada Interia. I nie ma w tym wypadku znaczenia, że Bauer jest właścicielem Interii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę, ponieważ być może u mnie w profilu jest jakiś bug czy coś, co powoduje, że nie mogę ani zapisać szkicu PW ani tym bardziej wysłać PW do moderatorki niziołki. Oto opis problemu:

Witam

Nie mogę zapisać szkicu PW aby go wysłać do niziołki. Ciągle mi wyświetla, że: "użytkownik niziołka nie może otrzymywać nowych wiadomości". Ja rozumiem, że niziołka może mieć zapchaną skrzynkę PW ale żeby nawet przy próbie zapisania samego szkicu, też nie było to możliwe? To błąd z interfejsem czy jak? Przedtem można było bez większych problemów wysyłać PW do każdego użytkownika, także do moderacji - przykład u mnie podam, ostatnio pisałem do admina i wszystko było okej a teraz nie wiem co się dzieje, że nie mogę.

Na dodatkowe potwierdzenie, MrYoshi też nie może do niej wysłać:

PS Ja wysłałem do niej PW bez problemu. Wyczyściła skrzynkę, albo to po prostu jakiś bug u Ciebie. Spróbuj jeszcze raz wysłać i daj znać.

Ja też nie mogłem ostatnio wysłać do niej wiadomości. Pojawił się taki sam komunikat, o jakim wspomniał Darth7Vader.

Dodam że do wszystkich dookoła mogę wysyłać PW, do Turambara i innych modów/adminów - działa. Do niziołki - niet.

Proszę więc moderację albo administrację o zbadanie mojego konta, gdyż próbuję napisać to PW po jakimś czasie i znowu... nic.

Edytowano przez Darth7Vader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakąś sprawę to spamuj innego modka.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. ;) I nie, nie chcę spamować żadnego modka - przecież ja i tak tutaj rzadko zaglądam czy prawie wcale, więc odczekam cierpliwie. @Hakken - dziękuję także za to, że sprawdzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakąś sprawę to spamuj innego modka.

Tak, mam. Pomimo tego, że niziołka wyczyściła swoje PW, ja nadal mam komunikat: ""użytkownik niziołka nie może otrzymywać nowych wiadomości" - to musi być jakiś bug, sprawdź to proszę jako admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolorowe władze na Forum!

Może to nie jest duży problem, choć występuje już od czasu wejścia nowego skryptu. Otóż mam problem z wprowadzeniem w awatar obrazku z ustaloną przezroczystością. Nie wiem czy to jest niemożliwe, aby nasze "profilowe zdjęcie" automatycznie dostosowywało do tła, lecz w każdym razie nice rzuca się bardziej w oczy to, że korzystam z nienaturalnie wyglądającego białego tła.

Jeśli niemożliwym jest ładowanie grafiki z przezroczystością, to czy możliwe jest uzyskanie informacji, który kolor wyznacza tło awatara?

Dziękuję za pomoc! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD - ban za to, że zapomniałeś o smerfach.

U mnie avatar z przezroczystym tłem działa. W jakim formacie wrzucasz avatara? Spróbuj .png

No i na ciemnej skórce niestety 'przezroczystość' jest szara, nie czarna, ale z tym się już nic nie zrobi. Na białej wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dłuuugi czas dłubałem z przerobieniem TEGO obrazka na format przyjazny forum, niestety ewidentnie poległem. Myślałem o stworzeniu powyższej grafiki mniej więcej w stylu podobnym do tego jak ma to Prometheus, lecz jakbym nie przerabiał skrypt forumowy nie chce mi tego "łyknać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że byłem faktycznie widoczny na forum jako on-line, to pracowałem nad kartą postaci do Forumowych Sesji RPG i nie zajrzałem tutaj. :)

Właśnie zmieniłem awatar i prezentuje się wcale elegancko, a za poświęcony czas bardzo dziękuje. Szkoda tylko że automatyczne skalowanie nieco go ucina i rozmazuje, ale już nie będę się z tym dalej użerał. :P

Może kiedyś, gdy nadmiar wolnego czasu się na mnie zwali, coś z tym zrobię, a póki co niech będzie "czarna przezroczystość" zamiast forumowej szarości.

Fajnie, że na Forum, można spotkać tak pomocne osoby, dzięki Gofer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...