Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Odwiedzając ten temat natknąłem się na taki napis u góry strony:

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1441

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1443

Sprawdzałem w innych tematach archiwalnych - nie widać tam takiego czegoś :rolleyes: Jakby co to mogę wrzucić screena..

Czy coś jest nie tak z moim kompem/przeglądarką czy taki błąd (?) jest normalny i nie ma się czym przejmować? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, tzn. forum ma.. Godziny wstawienia posta nie zgadzają się z moim zegarkiem (mieszkam w Polsce, na Dolnym Śląsku jakby co;pp). Przykładem będzie pewnie ten post, który zamieszczę ok. 19:04 czasu lokalnego, ale wg forum będzie to np wczoraj. Przez to nie wiem, czy za długo nie zwlekałem z odpowiedzią na czyiś post. Trochę to frustrujące. Niech mnie ktoś oświeci, czy to wina hostingu, czy komuś się nie chce zegarka przestawić. :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Aby zobaczyć odpowiedzi muszę kliknąc na odpowiedni post

tak jak tutaj

http://imageshack.us/photo/my-images/638/problemzforum.png/

A chciałbym aby forum było normalnie czyli posty pokazane wszystkie(oczywiście 15,20 na stronę) ładnie i czytelnie jak np na forach wielotematycznych np pokemonpl.net(xd nie chce reklamować)Na IE działa dobrze ale tam mi słabo net działa, a na mozilli działa świetnie za to jest ten problem

Prosiłbym o szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Dlaczego moje posty są usuwane bądź niewidoczne dla mnie?

Jakie 25 minut temu pisałem w tym temacie:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=99949&st=40

I po paru minutach mój post został skasowany/albo jest niewidzialny dla mnie.

O co chodzi? Nie posiadam żadnych ostrzeżeń na pasku i raczej nie dostałem bana, nie ma mojego posta choć licznik postów wskazuje logicznie że go napisałem.

Czekam cierpliwie na jakieś wyjaśnienie, albo wskazówkę co mam z tym fantem zrobić.

Dodam że wylogowałem się i dalej go nie widzę. A po zalogowaniu dalej go nie widzę.

Zostałem bez szans na normalne forumowe życie, pomocy.

Edit: mam nadzieję że i ten post nie zniknie :ohmy:

Edytowano przez Starzec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem, jak kolega wyżej. Gdybym nie wybrał z listy jego posta, nie wiedziałbym nawet, że coś takiego nie tylko u mnie wydarzyło się :). Jeszcze jakąś godzine temu wszystko było OK. Próbowałem wyczyścić cookies, ale zupełnie nic nie dało to, a takie przeglądanie forum, przy pomocy listy postów, który każdy z osobna trzeba klikać zanim będziemy mogli go odczytać jest po prostu wyjątkowo irytujące :). Z góry dziękuje za informacje co z tym fantem zrobić, jak wrócić, do "starego" wyświetlania.

EDIT: Problem rozwiązany, obok nazwy tematu na górze znajduje się przycisk "opcje" kliknąć trzeba, wejść w opcje wyświetlania postów, wybrać standardowy i będzie wszystko działało "po staremu" :)

@org Dokładnie o to chodziło, nie wiem, jak to się stało, że się samo przełączyło, ale jest już wszystko ok :). Skoro ten problem jest tak częsty, to może warto przypiąć info o sposobie jego rozwiązania ?

Edytowano przez qwerton
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten problem jest tak częsty, to może warto przypiąć info o sposobie jego rozwiązania ?

Jest FAQ tylko tak ukryty, że sam musiałem się dobrze zastanowić gdzież on jest:

http://forum.cdaction.pl/Najczesciej-wyste...ie-t127349.html

No i taki trochę w robocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u mnie w przeglądarce FF nie wyświetla się tło (te szaro-czarne paseczki na forum)? Zamiast tego mam po prostu czarne tło. Korzystam z blokera reklam /adblock/, ale nie blokowałem nic ostatnio, a już na pewno nie tło.

@ HH - spoko. Szkoda, że nie można go zablokować, bo normalnie tła mogę blokować (np. na innym serwisie).

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...