Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

To link przekierowujący do tematu EGM-a z głównego wora z tematami "redaktorskimi".

Zjedź w Strefie Redakcyjnej na sam dół, a zobaczysz "Przesunięty: EGM w sosie własnym". To właśnie to pojawia się pod tematem EGMowym (pojawiają się tam tematy z podobną nazwą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionki w niektórych napisach zmieniły mi się. Są jakby mniejsze i mniej czytelne. Dotyczy to większości tekstów, poza postami. Problem niby niewielki, ale męczy oczy ^^ Początkowo myślałem, że to sam firefox, ale inne strony działają normalnie.

EDIT: No tak, silly me. :sweat: Dziękuję, już miałem oczopląsu dostać.

Edytowano przez Soutys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś miesiąca mam problem z zalogowaniem się na forum po przez te jasne okienka do tego służące na głównej stronie w prawym górnym rogu. Ale jak wejdę w zakładke forum i tam się zaloguje to wszystko działa. Wiem że to nie są jakieś wielkie przeszkody ale troche denerwujące. I tutaj moje pytanie co może powodować taki bład ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie przejrzeć blogi, ale jak widać na załączonym screenie pojawił mi się ten wesoły komunikat i teraz nie wiem czy to jakieś "remonty" są na forum robione (i przez to nie mam się tym przejmować) czy może faktycznie sobie czymś na to zasłużyłem.

ban_na_blogi.jpg

Oczywiście będąc niezalogowanym żadna blokada mi się nie pokazuje i mogę bez problemu przeglądać blogowe wpisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Ponieważ chciałbym sobie wyłączyć dodawanie emot w moich postach i mam takie pytanko(wie że jest pod szybką odpowiedzą ale nie chce zawsze tego odhaczać). W opcjach jest opcja

Czy wyświetlać grafikę w postach (emotikonki i załączane grafiki) ?

Czyli chodzi o wszystko w %7Boption%7D? Mógłby mi ktoś to jaśniej wytłumaczyć :)

@Down - Ok :)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wychodzi jak myślałem ;) To nie można po prostu usunąć emotek tylko z własnych postów? Jakoś nie widzi mi się ani link do obrazka ani odhaczanie za każdym razem dodawania emotek :) Jest jakaś opcja aby zablokować odhaczenie tej opcji, albo cokolwiek innego żeby zamiast emot było normalne ":)"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...