Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

A ja zaproponuje zeby zrobic temat: Zmiany nicków. Kazdy kto bedzie chcial zmienic swoj nick sie tam wpisze (stary nick i nowy, jaki chcialby miec) a moderator bedzie zmienial. Dla wiekszej "sprawnosci" mozna by np. dopisac ze zmiana nicka odbywa sie co tydzien... Co wy na to?

PS. Temat podpatrzony z innego forum, wiec wiem ze istnieje techniczna mozliwosc zmiany nazwy...

Wg mnie to dosc przydatne bo np. jak ktos ma 10000000 postów :P a chce koniecznie zmienic nicka bo np policja go sciga (zart oczywiscie, rozne sa powody) to nie musialby zakladac konta od nowa i znowu pracowac na te milion postów...

Jesli to juz bylo: MEA PULPA, MEA PULPA, MEA PULPA (nie chcialo mi sie czytac tych 40 stron).

>>pulpa? bawisz się w ugniatanie owoców ew. warzyw? ;] [k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić nicka, to piszesz do admina. Musisz też mieć jakieś sensowne powody zmiany, bo zmiany ksywki "ot tak" na tym forum się nie praktykuje. Zmienianych jest może z 6 nicków w roku... (dane nie poparte żadnymi badaniami, ale oddające skalę zjawiska. Na pewno jest tego mniej, niż 10 w roku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zniósł ograniczenie cytatów...Albo przynajmniej zwiększył limit ich wykorzystania w jednej wypowiedzi. Z doświadczenia wiem iż to ograniczenie w sposób znaczący utrudnia wymianę poglądów szczególnie z kilkoma użytkownikami bądź w obszerniejszych zagadnieniach.

Edytowano przez wwl1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, propozycję wwl1'a dot. zniesienia/zwiększenia limitu cytatów popieram w całej rozciągłości. W M&A mamy już co prawda wypracowany system obchodzenia tego limitu, niemniej nie jest to rozwiązanie najbardziej eleganckie i wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram zniesienie tego limitu cytatów. Wprawdzie tak się przyzwyczaiłem do obchodzenia go, że piszę w ten sposób już we wszystkich tematach, ale gdy pisząc prywatną wiadomość muszę również go omijać, to coś tu chyba jest nie tak. Jeśli ktoś przesadzi i będzie miał więcej linijek cytatu niż własnej odpowiedzi, to sympatyczny mod na pewno w uprzejmy sposób zwróci mu uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieje, że owe ograniczenie zostanie albo zmodyfikowane do rozmiarów mniej uciążliwych bądź zniesione. Bardzo o to prosimy wszystkich tych którzy dysponują taką władzą aby to uczynić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc trzeba naszą prośbę złożyć na ręce samego Ghosta.

EDIT: Ghost zwiększył liczbę cytatów dwa dni temu. :) A więc temat jest wyczerpany.

Edytowano przez wwl1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyuważyłem pewien ciekawy patent na innym forum. Mianowice wyświetlanie pierwszego i ostatniego postu tematu, jeśli się na niego najedzie myszką. To dosyć wygodny patent, jeśli twoje łącze nie należy do najszybszych, zaoszczędza odrobinkę czasu i nerwów. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą, dosyć ciekawą propozycje co do zmiany forum. Może by założyć kategorię: ModdMania lub coś w tym stylu. Każdy user, który stworzył jakąś ciekawą modyfikację do danej gry, mógłby ją umieścić na forum i każdy mógłby ją przetestować, skomentować, ocenić. Co wy na to?

(Jeżeli był już taki pomysł to widocznie go przeoczyłem, za co przepraszam :], a jeżeli nie to, co wy na to?)

PS: Wpadłem na jeszcze jeden ciekawy pomysł, że 3-5 (lub więcej) najlepiej ocenionych modyfikacji mogłyby trafić na DVD CDA :] Takie zawody ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soutys może i ciekawy, ale wkurzający. Wyskakujące dymki z małym tekstem to kiepski pomysł. Wystrzegać się takich udziwnień. No mogło by być, pod warunkiem możliwości wyłączenia.

@krolikk13 a ilu forumowiczów tak naprawdę tworzy mody? Nie mam tu na myśli jakichś prostych podmian tekstur, tylko poważne modyfikacje. Mało kto to potrafi. No chyba, że w temacie miały by być nie tylko mody autorstwa forumowych moderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą, dosyć ciekawą propozycje co do zmiany forum. Może by założyć kategorię: ModdMania lub coś w tym stylu.

Są dwa tematy:

http://forum.cdaction.pl/Jak-stworzyc-moda...gry-t23187.html

http://forum.cdaction.pl/O-modach-do-gier-t23186.html

W nich można się pochwalić. Nie są na tyle oblegane by tworzyć wokół nich coś więcej.

W razie czego jest też dział Twórczość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyjęliśmy to do wiadomości, wiemy że ich nie chcecie (my też nie). Nie da się jednak pracować nad polepszaniem forum bez zmian, co nie? ^^ Czasami musimy poeksperymentować z tym i owym, pogrzebać tu i ówdzie.

Tak więc - nie piszcie więcej o tym, podkreślenia linków nie są permanentne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie jest temat w rodzaju "propozycje zmian na stronie CD-Action" - a uważam, że powinien być.. chyba, że kiepsko szukam ;]

W czym rzecz? Mam pomysł na nową ankietę na stronie CD-A: Jaki masz monitor? 1) CRT (kineskopowy) 2) LCD zwykły 3) LCD panoramiczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien pomysł. Nie wiem czy to już było mówione, w każdym bądź razie chciałbym aby w opisie forumowicza, tam gdzie jest, od góry:

-nick

-avatar

-ranga

-grupa

- posty! I tu chodzi o mój pomysł, mianowicie można by na przykład ilość napisanych tematów, czy to osobna ranga,czy bez rangi. Ale chodzi o to żeby był podpis :D Np:

Grupa xxx

Postów xxx

Tematów xxx

Dołączył xxx

Skąd xxx

Użytkownik nr xxx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, mianowicie, wprowadzenie do opisu forumowicza między postami a dołączył takiego parametru jak, "ile razy pomógł", na zasadzie że jeśli dany użytkownik komuś pomoże w rozwiązaniu problemu ten dostaje jedną załóżmy "gwiazdeczkę" :D

W sumie bajer, ale też informacja o uczynności użytkownika ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...