Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Nie za bardzo interesuje mnie kto jest na FA, i nie chcę żeby ktoś mnie widział. Może to trochę głupie, ale tak już się przyzwyczaiłem. Nawet na GG jestem cały czas niewidoczny.

Zaznaczenie przy logowaniu opcji:

"Zaloguj jako ukrytego

Nie dodawaj mnie do listy aktywnych użytkowników"

chyba działa?

To znaczy POWINNO działać, bo jest to typowa funkcja forum IP Board.

W opcjach użytkownika też można udostępnić "ukryte logowanie", ale znając zamiłowanie admiralicji do grzebania w silniku forum przypuszczam że tego nie dożyjesz (wymagana instalacja dodatków nie pochodzących od producenta oprogramowania forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić oddzielny temat gdzie forumowicze mogliby ogólnie porozmawiać o Cd-Action wymienić swoje poglądy ,pogadać o jakiś grach,filmach itp. Na każdym forum jest jedna dyskusja ogólna dziwię się ,że tu jeszcze nie powstała :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym (imo) tematy od wszystkiego są zazwyczaj do niczego. :P

Edit: Wytłumaczy mi ktoś sens istnienia tego tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...mp;#entry796904

Dyskusja toczy się od paru lat (!) a filmów w cda jak nie było (poza pojedyńczymi przypadkami) tak nie ma i pewnie nie będzie ponieważ z tego co przejrzałem parę stron większość czytelników jest na nie. Jest jakiś sens kontynuowania tego?

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o drugi styl na forum, Ghoztcraft, na którym emoty mają kanciastą obwódkę.

Ja w tej chwili zmieniłem na ip.board pro (na to da się patrzeć :P).

http://gfx.invisionize.com/db/index.php/f/5821

http://www.speedyshare.com/703334974.html

Ultimate Dark IPB Emoticons

Edytowano przez Comar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Teraz o wiele lepiej, ale nie podoba mi się nowy zamiennik " :wink: " poprzedni był fajniejszy.

Edytowano przez odyniec15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część forumowiczów narzekała na brak możliwości pozbycia się z listy nowych postów wiadomości z działów ich nieinteresujących. Teraz dostępne jest narzędzie pozwalające na zablokowanie niechcianych forów i subforów.

Poradnik znajduje się w forumowym systemie pomocy, a dokładniej tu: http://forum.cdaction.pl/help.html&CODE=01&HID=33.

Cały poradnik (oraz tekst powyżej) są autorstwa Turambara :-)

Taki tam owoc prawie bezsennej nocy ;P [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jak na forum jest dzial ksiazki to powinien on byc jeszcze podzielony na poddziały, kategorie ksiazek. Jeden dzial to by byly np ksiazki fantastyczne inne akcji. Poprostu chodzi mi o to zeby byly kategorie ksiazek bo ja naprzyklad nie lubie romansow a lubie fantastyke. Niektorym nie chce sie obczajac kazdej ksiazki jaka tam jest w poszukiwaniu jakiejs konkretnej kategori. Przemyslcie to :P. To samo by sie tyczylo filmow itp.

Edytowano przez Sebek92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Filozofię i religie" na poszczególne nurty i wyznania, "Historię" na ery, "Militaria" na broń białą, czołgi, artylerię itp. To jest forum czasopisma o konkretnym profilu (zgadnij jakim) i "Off-topic" jest tylko takim bonusem, w którym można ogólnie pogadać na różne tematy. Jak szukasz topiku o realizmie magicznym w literaturze iberoamerykańskiej, to poszukaj forum wyspecjalizowanego w literaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie chcę być uznany przez szanowną moderację za malkontenta, ale zauważyłem, że zmienił się sposób wyświetlania daty postów w przeglądaniu for - oprócz daty dzień/miesiąc dodano jeszcze nazwę tygodnia. I czasami jak łączy się to z nickiem ostatniego postującego to wychodzi coś takiego, o:

65697891cy3.th.jpg

Pytanie / prośba - można z tego zrezygnować czyli z wyświetlania nazw dni tygodnia? :) Jeśli nie to przepraszam za swój wybredny i nadwrażliwy zmysł estetyki. Niby mała zmiana, ale wpływa na mnie w kwestii wizualnej forum znacząco :happy:

Czy sprawa ma się tak samo jak z podkreślaniem linków? Forumowicze to postulowali a jak weszło w życie to znaleźli się narzekający jak ja przykładowo? ;P Czy jest inaczej?

Pozdrawiam

BS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wykonasz wyszukiwanie, spójrz na pasek adresu. Zobaczysz w pewnym miejscu "result_type=topics" - zamieniasz "topics" na "posts" i wciskasz enter, przeładowując w ten sposób stronę. Może nie jest to dokładnie to, co sugerujesz, ale też ułatwia życie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...