Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Hurra! nareszcie cytowanie działa. Mówię całkiem poważnie - wcześniej jak klikałem "Cytuj" a potem "Dodaj odpowiedź" na samym dole, wyskakiwało puste okienko edycji posta. A teraz wygląda na to, że już działa. :thumbsup:

Witam,

Przeczytałem, że zanim ja tutaj jeszcze trafiłem to forum stało na phpBB. Dlaczego więc zmieniono na IPB? Na moim łączu internetowym o prędkości światła forum działa bardzo wolno, jednak gdy wejdę na inne forum oparte właśnie o pBB jest już o wiele lepiej. Wiem, że dla jednego forumowicza zmienianie całej platformy jest głupie, ale tak tylko pytam czy nie można by powrócić do tamtego systemu. Jeśli nie to z jakiego powodu (bezpieczeństwo/itp.).

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam

Też uważam, że phpBB lepsze jest od IPB, ale to, że forum często nie działało, to niestety prawda. :confused: (Czego winą po części też były nie najmocniejsze serwery, nie oszukujmy się).

Z tym, że zawsze jest tak, że komuś coś się nie podoba - jest IPB, to niektórzy chcą phpBB, było phpBB, to chcieli wersję phpBB by Przemo. :dry: I tak można w nieskończoność... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie koledzy na liczbę użytkowników tego forum, liczbę postów, tamtów. To forum ma olbrzymią bazę. Pamiętam, że na php forum działało 3 razy wolniej niż teraz, ponadto działy się różne cuda, np. posty znikały gdy dało się przycisk wyślij. Naprawdę, wielkie dzięki za przejście na ten skrypt. Gdy było php praktycznie nie zaglądałem na to forum, teraz jestem prawie codziennie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie koledzy na liczbę użytkowników tego forum, liczbę postów, tamtów. To forum ma olbrzymią bazę. Pamiętam, że na php forum działało 3 razy wolniej niż teraz, ponadto działy się różne cuda, np. posty znikały gdy dało się przycisk wyślij. Naprawdę, wielkie dzięki za przejście na ten skrypt. Gdy było php praktycznie nie zaglądałem na to forum, teraz jestem prawie codziennie :)

Roześlij tę wiadomość do dziesięciu znajomnych, a spotka Cię wielkie szczęście.

Pani Basia nie wysłała i złamała nogę.

Pan Józek nie wysłał i stonka zjadła mu ziemniaki.

Wania nie wysłał i zaciął mu się kałach.

Nie czekaj, wysyłaj!

:P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost niegdyś robił takie czystki. Teraz jednak nam forum śmiga, więch chyba na razie nie ma sensu usuwać nieaktywnych userów. Poza tym wszystko zależy od naszego opiekuńczego Ducha ;) Gdy uzna za stosowne, pusuwa tych użytkowników. Póki co nie widać żadnych znaków, że będzie masowa kasacja nieaktywnych forumowiczów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział to za dużo, przynajmniej tak długo, jak nie będzie czego w nim umieścić. Jeśli masz ochotę pisać takie poradniki, to proszę bardzo - zawsze znajdzie się dla nich miejsce na forum. Wiadomo, że taki poradnik musi stać na pewnym poziomie i opisywać coś bardziej konkretnego niż "jak dodać piosenkę do playlisty w winampie", więc najpierw tekst będzie musial przejść przeze mnie, albo przez innego moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi na forum tematu w stylu "Znawcy Filmów"

Wiesz o co biega?

Wklejasz screen z filmu, ktoś odgaduje co to za film, wkleja następny i tak dalej:)

Jako że to jest żywotne forum zabawa powinna się rozkręcić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wies.niak - Też się dziwiłem dlaczego ten temat(mobajl fołny) został zamknięty, przeczytałem dokładnie regulamin działu komórki i albo jestem ślepy albo głupi(obie wersję sa prawdopodobne) i nie mogę się doczytać dlaczego został zamknięty. Chyba tylko dlatego że miał złą nazwę. Albo są zabronione zbiorowe rozmowy na temat wszystkich telefonów. Mógłby ktoś mi to dokładnie wyjaśni? Byłbym wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że tematów zbiorowych ma już nie być. "Mobajl fołny" był tematem na wszystko, co z telefonami związane. Od tej pory każdy zakłada własny temat. Wyjątkiem są komentarze, ponieważ logicznym jest, że dyskusja o jednym sprzęcie powinna toczyć się w jednym temacie. Nie mniej jest to ciągle "jeden sprzęt = jeden temat", a nie "wszystkie telefony = jeden temat".

Jeśli masz wątpliwości gdzie napisać, pisz tam, gdzie uważasz, że będzie najlepiej. Na początku będziemy łagodniej podchodzić do takich tematów (tj. będziemy przenosić, poprawiać, informować, a nie krzyczeć, batożyć i banować :P), bo zarówno Wy jak i my potrzebujemy czasu na przystosowanie się do nowego porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pytanie niż propozycja :sweat:

Forum teraz wygląda rewelacyjnie, przejrzyste, intuicyjne, w końcu osobno działy konsolowe i komórkowe. :)

Jako, że nie chcę dodawać pracy moderatorom, to najpierw się zapytam. Chciałbym założyć temat w "Smartfony i PDA > Sprzęt - Komentarze" o telefonie HTC Touch DIAMOND, więc jak lepiej, ogólnie o HTC, czy o konkretnych modelach ??

wies.niak no tak, racja; ale ta marka nie jest popularna w Polsce, choć to powoli się zmienia. I dobrze.

Edytowano przez albercikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak no tak, racja; ale ta marka nie jest popularna w Polsce, choć to powoli się zmienia. I dobrze.

Wcale nie powoli. W redakcji ostatnie telefony HTC są uważane za standard do jakiego inni producenci powinni dążyć. :)

Coraz więcej tego typu aparatów jest też dostępnych w sprzedaży, choćby ostatni Era G1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwijanie u mnie działa. Nie masz czasem blokowania skryptów włączonego?

Nie, nie miałem włączonego. Dziwne, bo teraz działa bez problemu, a cały dzień odmawiało posłuszeństwa. Myślałem, przy tym drobnym przemeblowaniu zostało wyłączone.

W każdym bądź razie dzięki za zainteresowanie.

Edit: Pospieszyłem się trochę, nadal działa tak w kratkę- raz zwija, raz w ogóle nie wykrywa kliknięcia. Skoro z forum wszystko w porządku, to będę kombinował u siebie.

Edytowano przez PeQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...