Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

He, he, lubro oglądał wersję amerykańską. W europejskiej nie było daty premiery X. Nintendo co miesiąc serwuje graczom "konferejcję" z masą zapowiedzi, ale i tak znajdą się narzekania. Ja jestem cierpliwy. Chyba żaden exclusive XONE lub PS4 nie jest zrobiony z takim rozmachem jak Bayonetta 2 albo X (no może to mniej, ale jak patrzę na kolesi mieczami nawalającymi potwora w gigantycznym otwartym świecie, z karabinami i eskortą ogromnego mecha... to się nazywa JRPG :D). Nid wiem skąd ci przyszło do głowy lubro, że SMT×FE nie ma. Po prostu w ostatnim WiiU dajrekcie pokazano gry we wczesnej fazie produkcji (ten crossover, Yoshi Yarn, X). Oba pierwsze zniknęły z radaru.

Sprzedażowo to o 3DSa bym się nie bał. Zmierzają na niego dwie silne marki. Yoshi i Kirby.

Tylko tego stelldivera nie mogę zdzierżyć. Przecierz to kwintesencja brzydoty w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co miesiąc serwuje graczom "konferejcję" z masą zapowiedzi, ale i tak znajdą się narzekania.

HAHAHA

Chyba żaden exclusive XONE lub PS4 nie jest zrobiony z takim rozmachem jak Bayonetta 2 albo X

Co to w ogóle oznacza? Zauważyłem, że jak się nie ma nic konkretnego do powiedzenia na temat gry to się sięga po fun, immersję, epickość i rozmach.

Po prostu w ostatnim WiiU dajrekcie pokazano gry we wczesnej fazie produkcji (ten crossover, Yoshi Yarn, X). Oba pierwsze zniknęły z radaru.

Wat. Obie gry zapowiedziano 23 stycznia 2013. Od tamtej pory nic o SMTxFE nie było, więc podejrzewam, że gra nie istnieje. Do tego nie pokazano gry "we wczesnej fazie produkcji", tylko sklejono teaser ze statycznymi artami. O Yarn Yoshi N powiedziało zaraz po E3, że "nie jest gotowe". Nie dziwi mnie zresztą takie coś. Jak się nic nie ma, to się zapowiada stuff, który jest cholernie odległy (tak robiło Sony w latach 2007-2009).

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- SMT4 pewnie nigdy nie wyjdzie w EU

Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl jakoś będzie wydane u nas w maju. Jak znam życie przez NIS skoro wydali też czwartą część. Nie wiem jak to możliwe, od zeszłego roku kompletnie żadnych informacji oprócz tego, że podobna nadchodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne dane sprzedażowe z NPD

PS4: 271k

XBO: 142k

WiiU: 49k

Nawet nie wiem jak to jest możliwe, i chyba nie chcę wiedzieć. Serce mówi tak, rozsądek mówi nie.

Coraz więcej doniesień z bety TitanFalla. Na PC. Ludzie strasznie sobie chwalą rozgrywkę. Podobno fun ( aj waj ! ) w najczystszej postaci i gra wciąga jak bagno, no i grafika tak nie razi w oczy jak w jedynej wersji.

Czyli tak jak się spodziewałem - 720p nie przeszkodziło grze zyskać sobie uznania, wystarczył sam pomysł ( albo modyfikacja poprzedniego pomysłu ). Obstawiam że TF to będzie pierwsza gra z mechami która sprzeda się świetnie.

Z jednej strony to mi się podoba, że oprawa to nie wszystko, a z drugiej - naprawdę szkoda X1 że nie uciągnie więcej. Różnica do PC jest aż przykra.

Edit - właśnie się dowiedziałem że premiera równolegle na PC. Lol mam nadzieję że MS się nie wykosztował na takim ,, exclusive ".

Kojima mówił niedawno, że na PS4 MGS GZ jest ładniejsze, jeśli Acti zrobi to samo z Destiny to trumna ( sprzedażowa ) gotowa.

Witaj ponownie, bezkinectowy Xboxie.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masa zapowiedzi. Nie koniecznie chodzi o nowe gry (tu jest zawsze jedna ważna lub kilka mniej jak w tym dajrekcie). Chyba, że mówimy o dajrekcie sprzed roku gdzie zapowiedziano Yoshi, X, SMT×FE, Zeldę WW HD, to było coś. Która firma tak bez powodu wrzuca 40 minut pełne gameplayów, zapowiedzi, trailerów, czy zapewnień o lokalizacji?

No właśnie. SMT×FE mogło być nawet tylko po miesiącu produkcji, co wyjaśniało by brak jakiegokolwiek fotygu i informacji. Jest przecierz E3.

A propo Bayonetty. Jak patrzę na design przeciwników (np. tych "aniołów"), sceny walki (na odrzutowcach, albo ta ze smokiem) to myślę sobie, że to są po prostu artyści. Patrzę i myślę "łał". Potem spojrzę na Titanfall i myślę "aha, odgrzewacze kotletów z EA, którzy nie potrafią zrobić nic innego niż FPS wsadzili Batlefielda w mechy". Pokazano gameplay z X i niektórzy powiedzą "no to wsadzili Xenoblade w mechy", ale nie, to wygląda ciekawie i świeżo.

@Messer

To jakaś bzdura. W samym ostatnim tygodniu stycznia sprzedało się 26 000 sztuk Wii U (VGC), więc to 49k to musi być pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jak to jest możliwe, i chyba nie chcę wiedzieć.

Tańsza konsola sprzedaje się lepiej. Kto by pomyślał.

Tak, masa zapowiedzi. Nie koniecznie chodzi o nowe gry

???

Która firma tak bez powodu wrzuca 40 minut pełne gameplayów, zapowiedzi, trailerów, czy zapewnień o lokalizacji?

Żadna. Wolę newsy co tydzień niż porcję rozczarowań co 2 miesiące.

Jest przecież E3.

Standardowa gadka widzę

Potem spojrzę na Titanfall i myślę "aha, odgrzewacze kotletów z EA, którzy nie potrafią zrobić nic innego niż FPS wsadzili Batlefielda w mechy". Pokazano gameplay z X i niektórzy powiedzą "no to wsadzili Xenoblade w mechy", ale nie, to wygląda ciekawie i świeżo.

0/10

W samym ostatnim tygodniu stycznia sprzedało się 26 000 sztuk Wii U (VGC), więc to 49k to musi być pomyłka.

Zgadujące i mieszające shipped z sold vgchartz to lepsze źródło niż oficjalne numerki od NPD. Ta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej doniesień o tańszej wersji X1 bez Kinecta. So much of rewolucja MS.

Nagle zaczyna im się palić grunt pod nogami i wiedzą, że w "krajach trzeciego świata" zbyt dużo nie zwojują swoim dotychczasowym kombajnem multimedialnym, więc nagle przyszło olśnienie, że takiej (przykładowo) Polsce, Netflix nie jest czymś, za czym ludzie będą w ogień skakali. Kinect kosztujący dodatkowe $100 też im nie jest zbytnio potrzebny.

Cóż, jeżeli mam być szczery to takie wykastrowane zestawy, też za wiele nie zwojują...

Co może pomóc Microsoftowi w dobrym starcie i dobrej sprzedaży w tej części Europy? Szczerze mówiąc nie mam pomysłu, bo tu by trzeba było wszystko opracować od nowa...

Ale zawsze mają kraje "szczęśliwej trzynastki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o "zapowiedzi" ficzerów w grach i gadanie o detalach.

Co 1 miesiąc, ostatnią obsuwę podkreśliło nawet samo Nintendo. To co zobaczyliśmy nie było rozczarowujące. Chyba, że dla hejtera Nintendo :D Bayo wygląda coraz lepiej, X, DK oraz MK tak samo. Z każdym dajrektem coraz bardziej obiecująco. Czy to cię rozczarowuje? Czy Sony namiętnie gada o swoim bogatym lineupie tydzień w tydzień?

Standardowa, bo naturalna.

Bardziej się można wysilić, coś przekazując, aniżeli pisząc "0/10". Nie wiem co chciałeś tym powiedzieć.

It's funny, Nintendo wcześniej wyda swojego next gena w Polsce niż Microsoft :P Do czego to doszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix nie jest czymś, za czym ludzie będą w ogień skakali.

*podnosi rękę*

Ja bym chętnie skoczył, ale nikt mi nie pozwala mu dać pieniędzy, a jak będę próbował zbyt mocno coś obejrzeć to jest to w ten czy inny pokraczny sposób niezgodne z prawem. Maszynka multimedialna Microsoftu po premierze póki co w naszym kraju będzie produktem wybrakowanym i sprzedawanie go po cenie nawet wyższej niż PS4 (a tak przecież będzie) to jakieś kuriozum i prawdopodobnie nikt na to nie pójdzie.

...a przynajmniej taką mam nadzieję, bo nie lubię jak pieniądze wędrują do niewłaściwych ludzi, którzy nawet nie potrafią sprostać wymaganiom danych rynków.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masa zapowiedzi. Nie koniecznie chodzi o nowe gry (tu jest zawsze jedna ważna lub kilka mniej jak w tym dajrekcie).

Skoro jest zapowiedz to tylko nowych gier. Jak można zapowiedzieć grę, która została zapowiedziana? lol

Potem spojrzę na Titanfall i myślę "aha, odgrzewacze kotletów z EA, którzy nie potrafią zrobić nic innego niż FPS wsadzili Batlefielda w mechy".

Kompromituj się dalej. Nie grałeś w TF, ale widzę wiesz wszystko najlepiej. I nie TF to nie CoD/BF z mechami, to coś znacznie lepszego niż te dwie gry razem wzięte. No, ale żeby się o tym przekonać trzeba w grę ZAGRAĆ, a nie oglądać filmiki na YT. To pierwszy krok w dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RudyRydz

Wytłumaczyłem w kolejnym poście. Naprawdę, po co się czepiać?

Nawet mi się podoba ten Titanfall. Może kupię. Ale przykro mi. Kreatywność w designie gier japońskich bije Zachód na głowę. Lekko mówiąc, obrzydza mnie już ta Amerykańsko-europejska komercha. Platinum games powinno być wzorem do postępowania dla wszystkich deweloperów. Zawsze pracują nad nowym i ekscytującym IP, gry tworzą z pasją, spektakularne i niebanalne. Główny developer zawsze pracuje nad świeżym projektem. Gdyby kupiło ich Nintendo, mieli by stały dopływ gotówki na kolejne projekty. Może i W101 2 by powstało, kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF ma zupełnie inny silnik niż CoD i BF, inny model rozgrywki, oryginalny setting, etc.

jedyne co go łączy z BF to wydawca, a z CoDem garstka ludzi, ktorzy kiedyś coś tam.

A juz nazywanie tego kotletem przez fana Nintendo, które od dwudziestu lat odgrzewa te same marki to totalny absurd.

Swieżość? Nie, tylko kolejne wariacje na temat Mario.

Kreatywność? Po co, jak możemy wrzucić nowe efekty do starej Zeldy.

Bayonetta, na którą tak sie napalają fani BigN to też kotlet.

Jasne, powstają nowe i oryginalne gry, ale jak Sam już parę razy stwierdziłes to wciąż Mario sprzedaje konsole nintendo.

Tak to niestety wygląda z perspektywy normalnego gracza.

Więc skończ juz tą gadkę, jak to Nintendo jest super, skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja że jest dokładnie odwrotnie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to cię rozczarowuje?

Napisałem co mnie rozczarowało na poprzedniej stronie. Brak nowych zapowiedzi, milczenie na temat niektórych gier, brak dat. Do tego można dorzucić zupełne olanie nowych modeli biznesowych na WiiU (choć jeśli F2P wg N wygląda tak jak Steel Diver to dziękuję). Kupiłem WiiU podjarany Bayo2, bo myślałem, że N będzie przynajmniej próbować. Teraz wiem, że jeśli Bayo2 i X będzie dzielić więcej niż pół roku, to w to drugie nie zagram, bo pozbędę się już konsoli. Mam nadzieję, że nie utknę z nią tak jak z 360, którego różnymi kanałami próbuję sprzedać już 2 miesiące.

wiedzą, że w "krajach trzeciego świata" zbyt dużo nie zwojują swoim dotychczasowym kombajnem multimedialnym

Wiedzą i taki był plan. XBONE miał być USboxem i tam miał dominować. Nie wyszło, bo MS przecenił markową lojalność Amerykanów, którzy nie mają nic przeciwko kupowaniu japońskiego sprzętu jeśli jest tańszy. IMO nie ma co oczekiwać żadnych ruchów przed Titanfallem. Wszystko jest stawiane na niego i jest wpychany wszędzie. Jeśli on nie pomoże odzyskać US to MS będzie już musiał coś zrobić, bo do samego Q4 nie mają nic czego nie miałoby PS4. Z drugiej strony Sony ma DriveClub, FF XIV, bundle z Watch_Dogs i Destiny, MLB The Show, Planetside 2 czy Order, które można ładnie kalendarzowo rozplanować i wokół nich prowadzić promocję co pozwoli przetrwać do zimy, która może być trudna jeśli MS wtedy rzuci wszystko co ma + bundle z Call of Duty i FIFA. Będzie jeszcze trudniej jeśli Uncharted zabraknie.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SoloPL

Już o tym tu pisałem. Pokaż mi firmę, która lepiej odgrzewa swoje marki niż Nintendo. Hę? Gdyby w Super Mario Galaxy lub Super Mario Sunshine wstawić nowy model postaci, obiektów i przeciwników, nikt by się nie poznał, że to kontynuacja Mario 64. Zelda jest odgrzewana w bardzo ciekawy sposób. Każda nowa część ma odmiennie wykreowany świat i jego klimat co sprawia, że w każdą gra się inaczej. Plus bardzo znaczące, świeże ficzery. Nie takie jak pies w COD. Przy okazji gry od Nintendo nigdy nie są zabugowane chytry.gif A propo Bayo... to tylko 2 część. Spójrz sobie na te postacie, sceny walki. To robi wrażenie. Te szczegóły, rozmach.

@lubro

Gdzie Sony ma swoje zapowiedzi? Jest data premiery Uncharted 4, TO? Myślisz, że Uncharted i TO nie będzie dzielić pół roku? Trochę mnie to śmieszy. Kupujesz 1 grę w dwóch wersjach (lolara), ale chcesz sprzedać konsolę, bo twórcy spokojnie kończą hit, od którego wszyscy dużo oczekują. Nikt nie powiedział, że w tej luce (jeśli będzie) nie ogramy już nowej Zeldy.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Super Mario Galaxy lub Super Mario Sunshine wstawić nowy model postaci, obiektów i przeciwników

Przesuwasz bramkę. Titanfalla i CoD różnią modele postaci, obiektów, przeciwników, silnik graficzny, styl gry, tryby gry i dynamika, a ty dalej widzisz to samo.

Gdzie Sony ma swoje zapowiedzi?

No nie wiem. Co tydzień czytam, że coś zmierza na PS4. Nie obchodzi mnie czy to indie, które już gdzieś było, multiplatforma, czy ex, bo to wszystko są gry. Ważne, że wszystkiego jest dużo, a nie 120 indie, jedna multiplatforma i 3 exy.

Jest data premiery Uncharted 4

U4 zostało zapowiedziane 15 listopada.

TO?

The Order zostało zapowiedziane na E3 2013.

Myślisz, że Uncharted i TO nie będzie dzielić pół roku?

Przynajmniej w międzyczasie dostanę jakieś Destiny czy Evolve. Do tego tutaj mógłbym przytoczyć "no ale E3", ale nie jestem tak zdesperowany.

Kupujesz 1 grę w dwóch wersjach (lolara)

>implikując, że ja kupiłem Tomb Raidera na PS4.

Nie muszę kupować gier, żeby je mieć. ; )

ale chcesz sprzedać konsolę, bo twórcy chcą spokojnie skończyć hit , od którego wszyscy dużo oczekują.

Jeśli przez te pół roku nic nie będzie to nie widzę powodu, żeby trzymać konsolę. Potem mogę ją sobie pożyczyć albo kupić taniej.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Larę definitywną na PC i na PS4, tak czy nie?

Destiny? Po co na PS4 brać, jak można z myszką i klawiaturą na PC.

To, że Nintendo pokazało X na prezentacji (bez powodu) przed E3, nie znaczy, iż są zobligowani do podania daty premiery wcześniej. Wii U ma zapowiedziane 120 indyków i paręnaście exów. Jak tu wypada PS4? Zapewne nie lepiej. Poza tym, bronisz się, że exsy Sony nie mają dat premier, bo zostały niedawno zapowiedziane. Chwalisz się tym, że developerzy są jeszcze w lesie?

No wiesz, argument "ale E3" ma każdy i jest on jak najbardziej naturalny.

Na Wii U też co rusz jakiś indyk zmierza. Z PS4 jest taka sama sytuacja. Duże multiplatformy z tyłka nie wylatują, co tydzień. A eksy to jeszcze lepiej. PS4 ma ze cztery duże w perspektywie 2014-2015. Nie mają Sony dajrektów, więc poczekamy do E3.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Larę definitywną na PC i na PS4, tak czy nie?

Nie kupiłem na PS4. Pożyczyłem.

Destiny? Po co na PS4 brać, jak można z myszką i klawiaturą na PC.

Destiny nie będzie na PC.

paręnaście exów

???

Chwalisz się tym, że developerzy są jeszcze w lesie?

Tego nie wiemy. To, że Nintendo zapowiada gry, gdy proces twórczy się dopiero zaczyna nie znaczy, że wszyscy tak robią.

Nie mają Sony dajrektów, więc poczekamy do E3.

Destination Playstation jest za tydzień. Start w Japonii jest za tydzień. Embargo na The Order pęka ponoć 18 lutego. GDC za miesiąc.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destiny tylko na konsole? Lol

Bayonetta 2, Sonic Boom, X, SSB, Mario Kart 8, Yoshi Yarn, Zelda, DK Tropical freeze, SMT×FE, coś tam jeszcze z Japoni i będzie 10. Tyle naliczyłem. Trójka była bardziej przesadzona.

No to zobaczymy czy Sony coś pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destiny tylko na konsole? Lol

Wskaż mi zapowiedź. Nie wiem czemu się wygłupiasz i lolujesz.

Bayonetta 2, Sonic Boom, X, SSB, Mario Kart 8, Yoshi Yarn, Zelda, DK Tropical freeze, SMT×FE, coś tam jeszcze z Japoni i będzie 10.

Skreśliłem gry, które będą na 3DS i niezapowiedzianą Zeldę. Coś tam jeszcze z Japonii? Nie żartuj. SMTxFE i Yarn Yoshi są w lesie, ale niech ci będzie. Dodaj Zelda Musou (chyba, że wymieniona Zelda to właśnie to - wtedy i tak masz na zero) i masz 7. "Kilkanaście" było bardziej przesadzone.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zdziwiłem, że nie ma na PCty, nie wiem o co te krzyki.

Czyli Uncharted 4 też się nie liczy jako gra na PS4? Ta Zelda jest oficjalnie zapowiedziana przez Aonumę na dajrekcie sprzed roku, ale szkoda by było marnować taki pocisk na jakąś prezentację znikąd, zapowiadaną dzień wcześniej. O Hyrule Warriors zapomniałem jak zwykle. Z Japoni chyba będzie nowe SMT (4?). SSB będzie zupełnie inną wersją na Wii U. Niech ci będzie ten Sonic. Wychodzi +, - na zero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Uncharted 4 też się nie liczy jako gra na PS4?

Był zwiastun przynajmniej. Nowa Zelda to sytuacja taka jak w przypadku gry od Bend. Yoshida o niej mówił, "hurr it will make you panic", goście z Bend przyznali, że robią grę na PS4. Nikt jej jednak nie liczy, bo nie została zapowiedziana. Jeśli liczysz Zeldę to do dużych gier na PS4 licz ten potwierdzony, ale niezapowiedziany stuff. Media Molecule, dwie gry od SSM, nowe IP od Guerilla, Bend, Sony London, Next Gran Turismo.

Z Japoni chyba będzie nowe SMT (4?).

Co? Napiszę ci wprost. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz, to proszę nie pisz.

SSB będzie zupełnie inną wersją na Wii U

MLB The Show na PS4 też będzie inną wersją niż MLB The Show na PS3 i Vitę, ale nikt go nie liczy jako ex, bo to nie ex.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Japoni chyba będzie nowe SMT (4?).

Rany, jak czegoś nie jestes pewien to lepiej upewnij się. Shin Megami Tensei 4 wyszło w zeszłym roku w Japonii i USA na 3ds. Może chodzi ci o Shin Megami Tensei x Fire Emblem? W trailerze pokazano tylko arty postaci z obu serii, ciężko mi uwierzyć żeby gra wszyła w tym roku, nawet tylko w Japonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo CHYBA się chyba zatarło w języku polskim i nikt już nie zwraca na nie uwagi. Nie siędze w japońszczyźnie. Tak mi się zdawało.

Nintendo naprawdę mogło sklecić "zwiastun" w postaci mapy Hyrule i napisu "new Zelda coming", ale tego nie zrobili, bo to nikomu nie potrzebne. Chyba, że Lubrowi Lbrowskiemu z Lublina, aby mógł oznaczyć to jako exclusive na Wii U :P Poza tym o nowej Zeldzie mówiono już bardzo dużo, ale nie konkretnie. Po pierwsze zostanie zapowiedziana na E3 2014. Mogła być pokazana na E3 2013, ale chcięli poczekać i skupić się na tym co mają. Po drugie będzie ona zaawansowana graficznie (było demko, nie ten styl graficzny, ale jakość pewnie tak). Aonuma chce zaserwować styl graficzny "nie widziany jeszcze nigdzie indziej". Gra jest podobno najdroższym projektem Nintendo w historii. Aonuma twierdzi, że ważna w niej będzie eksploracja, i że ludzie mogą na pierwszy rzut oka być zszokowani, ponieważ zostaną wprowadzone istotne nowości. Więcej wiadomo niż o Uncharted, ale przecież nie ma mapy z napisem...

Proszę, tylko nie przytaczaj nigdy nowych IP tworzonych przez jakieś studia. To poziom "Metroida od Retro".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo CHYBA się chyba zatarło w języku polskim i nikt już nie zwraca na nie uwagi. Nie siędze w japońszczyźnie. Tak mi się zdawało.

Może pomieszało Ci się z jakimś innym jrpg? Tylko nie mam pojęcia z czym, oprócz X i SMT x FE nie kojarzę innego jrpg chociaż zapowiedzianego na Wii U.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się zdawało.

Źle ci się zdawało i cię wyprowadziłem z błędu. Nie wyskakuj z ad personam, bo jeśli ktoś ma problemy z językiem polskim w tej dyskusji to nie jestem to ja.

Proszę, tylko nie przytaczaj nigdy nowych IP tworzonych przez jakieś studia. To poziom "Metroida od Retro".

Czyli to co ty robiłeś jeszcze niedawno.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...