Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

@UP Co do pytania, dlaczego robiono tego Killzone na Vitę- to proste, stworzono żeby można było strzelać do Helghastów także poza domem cool_prosty.gif .

A Call of Duty: Ghosts na XONE w 720p i 30FPS to niesmaczny żart. Przecież na nextgenach miało być zupełnie inaczej. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

No i zabawa w wróżkę

Xbox Jeden

Dead Rising 3- 80

Forza 5- 86

Ryse- 68

Crimson Dragon- 62

Fighter Within- 52

Killer Instinct- 74

PS4

Killzone- 92

Knack- 73

Resogun- 89

Multiplatform

NFS Rivals- 79

FIFA 14- 89

NBA 2K14- 94

NBA LIVE 14- 65

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Co do pytania, dlaczego robiono tego Killzone na Vitę- to proste, stworzono żeby można było strzelać do Helghastów także poza domem cool_prosty.gif .

To smutne, jak mało osób wie na czym ma polegać Remote Play.

A Call of Duty: Ghosts na XONE w 720p i 30FPS to niesmaczny żart.

720p@60FPS

EDIT:

1080p@60FPS TLOU na PS4 prawie confirmed.

please confused_prosty.gif

also please Ish DLC

EDIT2:

LOL BLIZZARD. Artykuł o AC4 i Remote Play.

it only took the studio a few days to get Remote Play up and running ? "like, half a day" to read the software development kit and then "a day or two" to remap the game's controls for the PS Vita.

O tym czy ekran jest za mały niech zadecyduje odbiorca. Brak tej opcji będzie kiepski, ale w sumie D3 na PS4 kupię, bo to w zasadzie definitywna wersja jest. Bardziej martwi mnie to, że twórcy mogą zrezygnować z Remote Play.

EDIT3:

Crisis averted = best^2 version confirmed

The PlayStation 4 version of Diablo III: Reaper of Souls will support Remote Play, lead level designer Matthew Berger told GameSpot today at an event in New York City.

"As long as PS4 supports Remote Play, Reaper of Souls will support it," Berger said.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wypłynęła na powierzchnię rozbierana sesja PS4 i ciekawi mnie czy ten skromny radiator z wentylatorem skutecznie będą odprowadzać ciepło. Orientuje się ktoś ile W pożerają PS4/XO?

XBONE

Dead Rising - 84

Forza 5 - 91

RYSE - 81

Killer Instinct - 75

Fighter Within - 56

Crimson Dragon - 73

PS4

KZ:SF - 88

Knack - 74

Resogun - 89

Multiplatform

NFS:Rivals - 82

FIFA - 88

NBA 2K14 - 92

NBA Live 14 - 75

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie powinno nic się dziać, skoro procek taktowany jest w 1.6, ale kto wie ?

W Wielkiej Brytanii CoD Ghost na PS4, którego jeszcze nie ma sprzedał się 3 razy lepiej niż wersja na Wii U. Sprzedaż Wii U to był około 1 % całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 od 500 do 560W

PS4 250W

A radiator nie jest aż taki mały, cała konstrukcja jest w gruncie rzeczy dość podobna do PS3 Slim.

Żeby nie walić dwulinijkowca, lista większych instalacji na X1:

  • Assassin's Creed 4: Black Flag - 20GB
  • Battlefield 4 - 33GB
  • Call of Duty: Ghosts - 39GB
  • Dead Rising 3 - 19GB
  • Forza Motorsport 5 - 31GB
  • Just Dance 2014 - 22GB
  • Ryse: Son of Rome - 34GB

Sandbox o największym obszarze zajmuje mniej miejsca niż benchmark czy corridor shooter biggrin_prosty.gif

Also - Kotaku zachwyca się UI PS4. To co prawda tylko Kotaku, ale jest kilka obiecujących rzeczy.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol@

Kto by pomyślał, że naprawdę uwierzyłem w poprawienie stabilności gry.

"Usiądź dalej od TV"

"Ludzkie oko nie widzi różnicy powyżej 24 FPS"

"16FPS oznacza pełną płynność"

Do tego to gra z obecnej generacji konsol. Niebywałe. (#1, #2, #3)

LolCapcom.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i Capcom będą uparcie tłumaczyć, że nie dało się osiągnąć lepszej jakości grafiki, bo "tyle zombie na ekranie omatko patrzcie ile zombie!!!1".

Mam nadzieję, że w czwartek w nocy usłyszymy zapowiedź jakiejś gry na PS4, a info o "exclusive announcements" nie dotyczyło tylko DLC do TLoU...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Usiądź dalej od TV"

"Ludzkie oko nie widzi różnicy powyżej 24 FPS"

"16FPS oznacza pełną płynność"

You forgot

"powga naprawdę myślicie, że wyższa rozdzielczość = lepsza grafika?...." Cytat spod któregoś newsa u nas.

Ja na miejscu microsoftu kompletnie zrezygnował bym z tego dead rising. Robią sobie czarną reklamę na własne życzenie, bo jak ex działa tak dobrze to cóż, cieżko brać tą konsole na poważnie. No ale "we want the (literally) walking dead audience".

Przypomina mi się sytuacja z Lair i PS3. W sumie w ogóle xbone przypomina mi PS3 na starcie. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do PS3 nie ma raczej sensu liczyć na poprawę.

A może to sony przekupiło capcom? Huh, to na pewno wredna prowokacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób wyrażało niezadowolenie, że X1 włącza się 17 sekund z logowaniem do XBL. Na PS4 trwa to 30 sekund. Nie ma nigdzie informacji, czy w tym czasie jest też logowanie do PSN.

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/11/11/playstation-4-s-boot-time-makes-us-eager-for-suspend-and-resume.aspx?utm_content=bufferc1b15&utm_source=buffer&utm_medium=twitter&utm_campaign=Buffer

Z drugiej strony wkrótce ma pojawić się łatka, która pozwala usypiać konsolę.

Instalacje za to będą krótkie - w przypadku Knacka, jeśli idzie o wersję na płycie, po 10 sekundach gra już się włączy i będzie instalować w tle. Choć nikt nie obiecywał, że to jest standard - pewnie przy innych grach wynik może być słabszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku wiedziałem, że Dead Rising to totalna klapa, ale nie że aż w takim stopniu. Brawo Capcom, ciągle mnie zaskakujecie! Widzę, że next gen wita nas głównie problemami. O ile już te różnice w czasie uruchamiania można przeboleć, to te graficzne i płynność musi być jakimś żartem...

Mam ciekawostkę dotyczącą powiększania swojego e-członka na PSN. Od teraz widać trofea są rzadkie, a które pospolite. Niby nic, ale pary trophy hunterów się ucieszy, że mamy to w jednym miejscu i nie trzeba zaglądać na inne strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soooo.... Komu wierzyć.

IGN pisze, że CoD: Ghosts na PS4 i XBONE dzieli malutka różnica w oprawie (na korzyść PS4) i malutka różnica w płynności (na korzyść XBONE

Polygon pisze, że PS4 działa koszmarnie i wcale nie wygląda lepiej (>polygon)

Videogamer podaje, że obie wersje działają tak samo, a ta na PS4 wygląda dużo lepiej.

Growe dziennikarstwo. Tutaj nawet fakty są subiektywne.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam IGN twierdzi, że różnica między next-genowym CoDem, a tym z obecnych maszyn to jak porównać noc do dnia. Rly?! Może już gen geriatryczny się we mnie budzi, ale ja tam kolosalnego skoku nie widzę. Całe to "resolution gate" jak żywo przypomina mi start 360 z tytułami startowymi dryfującymi poniżej 720p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "Resolution Gate" wspominał już nawet sam Marcus Beer w swoim programie "Annoyed Gamer" także ta sprawa zatacza bardzo szerokie kręgi. A ja, głupi sobie wyobrażałem, że każda gra wydana na PlayStation 4 i Xbox One będzie chodzić w rozdziałce 1920 x 1080 punktów, przy stałych 60 klatkach na sekundę. A tu wychodzą takie kwiatki, że nawet Full HD będzie osiągnięciem, a 60 framesów (przy dużym napływie detali) to marzenie ściętej głowy...

Bardzo interesuje mnie bezpośrednie porównanie na filmiku, gry Assassin's Creed IV: Black Flag na obu nadchodzących platformach. Wraz z licznikiem klatek.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArachidowyPL

Ps4 premiera US 15.11 Polska 29.11

XOne premiera US 22.11 Polska Pewnie będzie na wiosnę 2014, ale oficjalnie nie wiadomo

A premiery masz tu:

http://www.gry-onlin...sp?PLA=15&CZA=2

EDIT: Co do premier to nie jestem pewien, poprawcie jak się mylę.

Edytowano przez gutol12
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W K:SF będziemy mogli grać już po 3 minutach od włożenia płyty do napędu.

XBONE

Dead Rising - 82

Forza 5 - 96

RYSE - 74

Killer Instinct - 72

Fighter Within - 56

Crimson Dragon - 78

PS4

KZ:SF - 98

Knack - 81

Resogun - 81

Multiplatform

NFS:Rivals - 88

FIFA - 90

NBA 2K14 - 92

NBA Live 14 - 84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messer, 1 procent sprzedaży to ile kopii? Podejrzewam, że za czasów WII nie było lepiej, a jednak wydają, ponieważ ta gra to pewnie tanizna żeby przeportować. Kiedy zarobili ponad miliard zielonych to 10 procent oznacza 10 mln. z kawałkiem. To nie w kij dmuchał.

Nintendo powinno dodać trochę mocy do Wii U. Nie było by różnicy między 8 gen. Teraz pewnie za późno, ale i tak nowa Zelda wyprzedzi graficznie niektóre gry na gruchotki Sony i MS. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke, na Wii U zeszło około 3 tys. Ghost, na PS4 - prawie 23 ...

Jeśli chodzi o procenty, to w newsie stoi ,, mniej niż 1 % ", co ja zaokrągliłem do pełnego procenta i to jak widać był kolosalny błąd. Zresztą wersja na PC poradziła sobie tylko trochę lepiej niż ta na Wii U

Digital sales blabla

Nie wiem jak to było z Codem na Wii, musisz sprawdzić.

BTW

Jak oceniasz współpracę Vita + PS4, w świetle zalewu filmików z niemal każdej gry na PS4, funcji co op na 1 konsoli na 2 ekrany ? Było nie było temat żywej dyskusji w tym temacie, nie tak dawno temu biggrin_prosty.gif

Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wiem jak to będzie działać i to działa zaje.. fajnie.

Na PS4 z 500 GB dysku dostępne jest tylko 408 GB ?!?!?!?

Boże uchowaj.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon uruchamia sklep z grami cyfrowymi na konsole Sony.

Wow. Takie wydarzenie. Tyle okazji, wow.

A tak na serio, to naprawdę poważny news IMO. Sklep zewnętrzny na produkty na konsoli? Było coś takiego do tej pory? Mam nadzieję, że szybko powstanie europejska wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messer, rzeczywiście wygląda nieźle ta współpraca. Ciekawe jak wyjdzie w konsumenckim praniu. Jednak myślę, że wiele osób wybierając Vitę spojrzy na 3DSa i zrozumie, iż jego wybór jest bezkonkurencyjnie lepszy pomimo kożyści z combo PS4-Vita. Chyba, że jakiegoś bundla zrobią to moooże.

Ciekawe, COD BO2 sprzedał, jak dobrze pamiętam dużo więcej (ale i tak nie satysfakcjonująco). W zasadzie to prawidłowo. Może posiadacze Wii U po protu wiedzą co dobre, a co przeciwnie i nie dają się doić. To na plus paradoksalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może posiadacze Wii U po protu wiedzą co dobre, a co przeciwnie i nie dają się doić. To na plus paradoksalnie.

...gdyby posiadacze wiiU wiedzieli co dobre to wonderful 101 sprzedało by się dużo lepiej.

To nie jest kwestia dojenia, ani nawet tego jak te gry są faktycznie dobre. Użytkownicy wiiU to po prostu nie ten target.

Also, lol Kojima

j3TrlXi.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blink_prosty.gif istnieje jakaś tajna grupa wykradająca gumki do PS4?

iYj0EJfDdruQy.gif

EDIT: w instrukcji obsługi nic nie wspominają o chyboczącym się PS4, więc na w/w przypadłość, która dotknęła GB trzeba trafić. Dobrze, że w obiegu mam odpadające gumki antypoślizgowe z klawiatury.

Edytowano przez Farmah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...