Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

@Wyhylylywyly:

Po pierwsze - nie umieszcza się na forum filmików z YT w formie okienek. Po drugie - ani filmik, ani twój post niewiele wnosi do tematu... Takie posty zazwyczaj lądują w Koszu, więc radzę ci zapoznać się z Regulaminem forum i przyłożyć do pisania postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już, operacja ma nazywać się Stop (ale taki stop metali) chociaż mogłoby być też Operation Pikuś bo takie łatwe jest. Jedyne zastrzeżenie jest, że jeden gracz nie może awansować tej samej klasy.

Na razie mam jedną postać, szpiega i jego nie chciałbym oddawać. Adepta mam aby dotknąć i będzie 20 lvl i może strażnika jeszcze mi się uda dociągnąć (17 lvl obecnie). Fajnie by było jakby mi wypadła z pakietów kolejna postać N7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe zadanie w tym tygodniu. Niestety miałem trzy dni temu 2 postacie na 20 i je awansowałem, eh :/

Na szczęście mam teraz dwie na 17 levelu, więc będzie łatwo (o ile połączenie będzie dobre, a zamiast na brąz nie będzie rzucać mnie na złoto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeszedłem po parę razy wszystkie części serii, i zakończenie jest ... bardzo średnie, moja ocena jego spadła jeszcze bardziej po obejrzeniu tych dwóch filmów KLIK1 KLIK2 o teorii indoktrynacji, która jest o parę długości lepsza od nudnych i kompletnie ostatecznych wyborów pokroju "zniszcz/zasymiluj/przejmij kontrole" coś takiego można wymyślić w toalecie w przerwach między czytaniem ulotek opakowań po tamponach. Dziwi to tym bardziej że sami fani przygotowali super zakończenie z niesamowitym zwrotem akcji na końcu tej epickiej trylogii. czyli co, grupa pasjonatów jest w stanie dać niesamowite zakończenie w oparciu o już istniejący materiał a paroset-osobowa dobrze opłacana ekipa profesjonalistów nie ? Czuje się zawiedziony tym bardziej że liczyłem na coś wielkiego a skończyło się na durnej cutscence z 3 nudnymi głosami w tle mówiącymi o tym "jak to niesamowicie świat się zmienił po wybraniu przeze mnie koloru promienia". Co więcej zabawne jest to że teoria indoktrynacji dalej jest bardziej wiarygodna w wielu aspektach niż to co zaprezentowali twórcy np. nagłe pojawienie się całej załogi na normandii mimo że cała brała udział w walkach na powierzchni czy też magiczne ozdrawianie i nagłe pogarszanie się stanu sheparda po trafieniu promieniem, nie mówię że ta wersja jest prawdziwa, jest BZDURĄ stworzoną przez wyobraźnie ludzką, ale ta bzdura mogła się stać jednym z lepszych zakończeń w historii gier, a tak za rok nikt nie będzie o całej trylogii pamiętał

Edytowano przez Bethezer
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, dpiero co kupiłem ME 3, grać będę od środu ( muszę wrócić do kraju ) i takie pytanie mam, czy w multi jest jakiś sens grać? To znaczy gra ktoś jeszcze, czy tylko sami "profesjonaliści" co zmiażdżą taką małą roślinkę jak ja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, multi w ME3 jest nastawione na współpracę, nie na PvP, więc raczej nie musisz się martwić, że jak wejdziesz na serwer to ci z drugiego końca mapy Geth z rangą 1000+ i Wdową 10 łeb odstrzeli, nim się skończy mapa wczytywać.

A tak na poważnie - sam nadal regularnie widuję na serwerach graczy z różnymi rangami. I kompletnie zielonych, i takich ok. 200, i przebijających moje 1400. I ze wszystkimi się da grać. Oczywiście niska ranga jeszcze o niczym nie świadczy, niektórzy mają alergię na eksportowanie postaci do singla. :]

Jeżeli nie grasz w multi tylko po to, by mieć najwyższy wynik w drużynie, to raczej nie powinieneś być zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crowmaster--------> ze stałym składem to chdoziłem w jedynce. W dwójce do akcji nie brałem tylko Mordina i Jack których uważam za...niezbyt przydatnych. Wszyscy pozostali łazili ze mną w zasadzie na przemian. Łażenie ciągle z tą samą ekipą jest nudne jeśli mam tak duży wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BluRay2012

Myślę, że pomysł ze Zbieraczami nie jest najlepszy, ponieważ pamiętamy wydarzenia z końcówki ME2. Nie wydaje mi się, że wprowadzą przeciwników, których nie ma w grze jednoosobowej. Zwłaszcza tych robali :P

O Adjutantach nie słyszałem, a wydawało mi się, że o uniwersum ME wiem bardzo dużo. Jak można przeczytać w Mass Effect Wiki:

"Adjutants seemingly have the ability to "infect" other beings with their Reaper-originated technology; a salarian that was attacked by one of the creatures quickly transforms into a new Adjutant. When an Adjutant first transforms, however, it is significantly weaker and needs more time to rewrite the genetic code of its body."

Byliby ciekawym dodatkiem do sił Żniwiarzy. Wykonując "instant kill" mogliby tym samym, przemienić gracza w jednego z nich. Oczywiście, jak czytamy wyżej, odpowiednio słabszego. Pod koniec rundy gracz znowu mógłby się stać normalny. Kto wie, może po jakimś (zapewne płatnym...) DLC zostaną wprowadzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Ale w 3 w leksykonie było napisane, że Żniwiarze użyli roi poszukiwaczy. Tyle, że był już wyciek informacji o tym, i to że zbieracze się pojawią jest niemal pewne, (sam Chris Priestly napisał na twitterze, że postrzelmy sobie do czegoś nowego) a oprócz tego do multi mają dojść proteanie i raknii, ale to wszystko jest jeszcze nie potwierdzone. Miałoby się to pojawić po DLC do singla Omega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raknii rozumiem że jako przeciwnik. Nie wyobrażam sobie grania tym insektem :) Jednak czy to nie jest bez sensu? Sprawa raknii została rozwiązana w pierwszej części i trochę w trzeciej. Nie widzę powodów, dla których miałyby obrócić się przeciwko nam same z siebie. A może nie ma sensu szukać związku między singleplayer a multi w aż takim stopniu.

To DLC, o którym mówisz "Omega", też jest nie potwierdzone, więc może go w ogóle nie być (chociaż BioWare nie przepuści okazji do zarobienia kasy, dlatego raczej powalczymy na Omedze). Nowe informacje usłyszymy po jakimś czasie od wyjścia Lewiatana. Jeśli już o tym mowa, czego spodziewacie się po nowym DLC? Więcej "space magic", czy może rzeczowe wyjaśnienia? Osobiście liczę na to drugie. Chcę dokładnie poznać historię Żniwiarzy. I może dzięki temu dostaniemy nowe zakończenie (jak to ktoś na YT napisał - z fioletowym promieniem :P)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raknii jako nowy rasa do multi (żołnierz i inżynier), a o DLC Omega znaleziono coś w Firefight http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70045 Co do Lewiatan to nie mogę się doczekać. Po obejrzeniu trailera icon_eek.gif . Powiem, że się świetnie zapowiada, ale "oczekuje najgorszego żeby się potem miło zaskoczyć".

Edytowano przez BluRay2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC Omega jest moim zdaniem już zapowiedziane, bo wypuszczenie komiksu, w którym Cerberus obejmuje panowanie nad stacją, a Aria przysięga zemstę, wystarczy chyba, by wysnuć z tego wnioski, że kolejne DLC jest kwestią czasu. No i jeszcze ta rozmowa z Arią w ME3 świadczy, że coś będzie.

Raknii jako grywalna rasa w multi raczej nie wchodzi w grę. Już prędzej pojawią się hanary. Jako nowy przeciwnik multi zapewne będą Najemnicy.

@FiglozofS: To nie w gestii BioWare leży co będzie w DLC, tylko w EA, które przychodzi do producenta i wybiera co wyciąć z gry, żeby potem to sprzedać (vide "Z prochów"), więc oskarżanie BioWare jest na wyrost. Ja skupiłbym się na EA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart-2pl:

Nie my robiliśmy skrypt, ale odgórna decyzja moderacji pozostaje taka jak dawniej - nie wstawia się filmików w formie okienek. EoT w tej sprawie, szczególnie że ten temat nie służy do dyskusji z moderatorem.

@BluRay2012:

Tuż nad twoim postem napisałem, że się nie wstawia okienek... nie mówiąc już o tym, że samo wstawianie filmiku z YT, bez żadnego komentarza, to stats...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpix Racja, mój błąd. Tak trochę bez namysłu ich oskarżyłem.

W linku od BluRay2012 natrafiłem na to, co tylko potwierdza moje teorie dotyczące Lewiatana. Zawsze chciałem poznać historię wroga, bo dotychczas mało o nich tak naprawdę wiemy. Mam też nadzieję na zmianę zakończenia (kolejną). Może wreszcie uda nam się zobaczyć dom panny vas Normandy na Rannoch :)

Dodatek Omega raczej sobie odpuszczę, zwłaszcza, że nie wydaje mi się, by wnosił coś w temacie Żniwiarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej sensowne było by gdyby misja z Omegą była by w DLC Leviathan ponieważ Leviathan informuje nas, że Omega to Proteański tygiel. A może to właśnie misja na Omedze będzie tą wielką bombą atomową którą nam obiecywali (ale szanse są jak 1:1000000).

Edytowano przez BluRay2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[surl=http://www.youtube.com/watch?v=ZoKCkSC-Os4][/surl]http://www.youtube.com/watch?v=ZoKCkSC-Os4] tutaj macie kolejny dokument od clevernoob-a na temat teorii indoktrynacji, tym razem dotyczący jej po wyjściu EC, ciekawe o tyle że na końcu mówi iż dotarł ponoć do jakiegoś "źródła" (najprawdopodobniej jeden z pracowników bioware) które to powiedziało mu o planowanym na pierwszy kwartał 2013 roku OGROMNY (czytaj, większy niż cokolwiek dotychczas) dodatek DLC pod kodową nazwą "projekt x" który to ma spinać klamrą wszystkie poprzednie dodatki i ostatecznie rozwiązywać kwestię mass effecta 3

Edytowano przez bart-2pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...