Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

W przypadku postaci faceta to specjalni nie wpłynęłoby na rozgrywkę ale pani Shepard biegająca z brzuchem i karabinem jest pomysłem co najmniej wesołym

No jakby nie wpłynęło, np. Liara/Ash czy kto tam inny biegająca po polu walki z brzuchem to przegięcie. Zresztą aby zajść w ciążę trzeba "TO" robić a chociaż Shepard tylko z Liarą robił to dwa razy to od ME2 do ME3 mija 12 miesięcy czyli "trochę było by już widać" :P (no chyba, że Asari dłużej w ciąży chodzą, nie wiem jak tam jest ale z chęcią bym się dowiedział jeśli jest inaczej niż u ludzi :P). No chyba, że w grze pojawi się dodatkowa opcja dialogowa "Zaproś do Kajuty" podczas rozmowy na Normandii i wtedy będzie można "to"* robić parę razy z LI którą już mamy (tylko lojalni) i po kilku "imprezach" podchodzimy do naszej Li by pogadać a tu słyszymy tekst "Shepard, jestem w ciąży" (a z boku wyłazi Darth Vader i mówi "Shepard, jestem twoim ojcem" by było bardziej dramatycznie :P), oczywiście wybór czy zostać z swoją LI czy może pokazać chama i ją zostawić w stanie Błogosławieństwa :P No chyba, że urodzi się dziecko i na Normandii w Kajucie będzie kołyska, Shepard po pracy będzie przebierał małego z pieluch (wiadomo po co) a jeśli tego nie robi to będą kłótnie z LI. Nasza przyszła żona/pani komandor będzie czasem siedziała w kajucie z dzieckiem i niejednokrotnie zobaczymy ją jak karmi piersią (w przypadku pani komandor będzie związana z tym minigierka :P). A jak zobaczymy na twarz naszego bobaska to zobaczmy małego Jacobka (jak pełna pielucha to mówi "But The Priiiiize") :P A co się stanie jeśli na polu walki razem z swoją LI przypomnicie sobie, że nie nakarmiliście dziecka lub go nie przebraliście? Bohaterski komandor Shepard wyciągnie telefon i zadzwoni do niani-Wrexa/Grunta czy innego specjalistę od spraw dziecka kroganina by to zrobił tłumacząc mu (będąc pod ostrzałem wrogów) co ma robić, tak rodzą się BOHATEROWIE!!!! :D (no jak gramy panią komandor w ciąży to dodatkowa atrakcja, na polu walki "dzidzi może kopać" co nie daje walczyć, albo możemy mieć nudności czy nawet URODZIĆ! Prawdziwi herosi przecież od razu rodzą się na polu walki czyż nie? Może od razu z karabinem) :D

A panowie wiedzie jak płodzić dzieci (w przypadku pań jak zachodzić w ciążę) w galaktyce? No jasne, że kupić super, wypasione DLC po jedynie 2000 punktów Bioware, szybko śpieszcie się, liczba dni płodnych ograniczona :)

A tak serio, jak będzie ta ciąża to raczej na sam koniec ME3, no chyba, że rzeczywiście trafi do DLC ale ciekawe jak by to DLC reklamowali :) Chociaż i tak pewnie w Polsce i paru innych krajach galaktyki dzieci się nie rodzą z powodu problemów technicznych :)

*Piszę tak wymijająco by nieletni nie poznali tego "strasznego słowa", nie chcę mieć Fox News na karku :P

Hmm, wy też tak macie, że nie chce się wam rozpoczynać gry od nowa bo szlag was trafia na samą myśl o tym, że znów trzeba by przeskanować te dziesiątki planet?

Mając bazę Handlarza Cieni nie jest to już tak męczące.

A swoją sensownym pomysłem by było gdyby już na początku można było zaprosić LI do swojej kajuty i spędzać tam czas tak jak to robimy po samobójce w ME2. Może jeszcze jakieś dialogi dodatkowe właśnie w chwilach sam na sam niż takie gadanie "o nas" gdzie się tylko da.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym "niusie", który linknął Darkmen, była mowa o jakichś 3 grywalnych postaciach. Pierwszy raz o tym słyszę, wiadomo kto to niby (oprócz Shepa oczywiście) ma być postacią grywalną? Jako drugą postać obstawiłbym Jokera, ale nie mam pomysłu na trzecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ostatni news zalatuję nieco Simsowatością....

Morderstwa to brzmi co najmniej intrygująco. W tajemniczy sposób znikają kolejni członkowie ekipy shepa. Musimy podjąć śledztwo na ten temat gdy kosiarki niszczą nam ziemie.

Choroby ?! Ashley ma przeziębienie zdobądź dla niej lekarstwo przy okazji zabijając setki wrogów. Może chodzi o choroby weneryczne. Gdy Shepard będzie "ykhm" na prawo i na lewo mógłby dostać. Nawet mógłby być jakiś achivement (10g przeleć wszystko co się rusza)

Twarz Tali wiadomo. Wystarczy że zrobią coś ładnego i łykam to.

CIĄŻE ?!!!!!!! Już to widzę Shepard ze swoją LI gdzieś w środku gry tuż po Scence erotycznej.

"-Shepard. Jestem w ciązy...

GRA NIEUDANA......

Wiadomość tuż przy zakończeniu od LI że jest w ciąży mogło by być dobre.

A potem dlc z urodzeniem dziecka to byłby skok na kase gdyby nie to że można byłoby wprowadzić wątek z porwaniem dziecka..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie wpłynęło, np. Liara/Ash czy kto tam inny biegająca po polu walki z brzuchem to przegięcie. Zresztą aby zajść w ciążę trzeba "TO" robić a chociaż Shepard tylko z Liarą robił to dwa razy to od ME2 do ME3 mija 12 miesięcy czyli "trochę było by już widać" :P (...)

10/10 :D

(...)zadzwoni do niani-Wrexa/Grunta

Lepiej nie do Grunt, on źle znosi dojrzewanie :P

CIĄŻE ?!!!!!!! Już to widzę Shepard ze swoją LI gdzieś w środku gry tuż po Scence erotycznej.

"-Shepard. Jestem w ciązy...

GRA NIEUDANA......

Wiadomość tuż przy zakończeniu od LI że jest w ciąży mogło by być dobre.

A potem dlc z urodzeniem dziecka to byłby skok na kase gdyby nie to że można byłoby wprowadzić wątek z porwaniem dziecka..

W stacji paliw pojawi się nowa opcja: "condoms" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego linku o ciążach i HIVach zacytuje:

Na łamach serwisu Sarcastic Gamer pojawiły się nowe informacje na temat Mass Effect 3.

... SARCASTIC GAMER...

A szkoda, córeczka Liary i Shepa by sobie biotyką galaktycznego chomika rzucała po kajucie ; D

Jest jakiś gameplay z Shepardem sterującym mecha Atlasa? Bo wszystkie które obejrzałem kończą się tuż przed walką z owym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś gameplay z Shepardem sterującym mecha Atlasa? Bo wszystkie które obejrzałem kończą się tuż przed walką z owym.

No niestety nie ma, cały czas powtarzają w kółko to samo demko tylko innymi klasami, ja czekam na szturmowca :P Czekam też na jakieś nowe infromacje byle jednak coś poważniejszego niż newsy roku w stylu "Do Bioware przywieziono dzisiaj tylko 3 pizze, kto nie dostał premii?" albo "Pani Shepard ma nowe buty" :P Ja bym już z chęcią dowiedział się o reszcie ekipy bo na razie mamy po równo, trzech panów i trzy panie (licząc wszystkich, łącznie z Kaidanem i Ashley).

A ja mam pytanko co do dema ME2, jako, że w nie nie grałem to czy różni ono się czymś od pełnej wersji? (bo np. w Batmanie AA misja z demka wygląda nieco inaczej niż w pełnej wersji). Nie wiem moce towarzyszy, skrócone przejścia itp? Nie chce mi się ściągać by to sprawdzić więc może ktoś grał :P

Na łamach serwisu Sarcastic Gamer pojawiły się nowe informacje na temat Mass Effect 3.

... SARCASTIC GAMER...

Dla tego gdy dawałem link to pisałem, że trzeba Bardzo Nieufnie podchodzić do tych informacji, na początku też dałem się nabrać ale po przeczytaniu dokładnie newsa (zawsze czytam newsy tak tylko "przelatując" co czasem sprowadza się do złego rozumienia :P Jak mnie czasem zaciekawią to wtedy czytam od nowa :P) zobaczyłem, że coś jest nie tak. Już zresztą chyba zostało wykryte, że to fail, jedynie to z twarzą Tali jest prawdziwe, no i chyba te morderstwa, o ile to już zostało potwierdzone w 100% przez Bioware.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak się przyjrzałam W ME Tali, to po jej anatomii wyobraziłam sobie jak mogłaby wyglądać. Trochę się przeraziła, bo mi się nasunęła taka łysa żaba (ja Tali lubię i mam nadzieję, że jednak ładniejsza będzie). Jeden plus: powinna mieć nos, przynajmniej zza maski ten nos widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam 5 to padłam, ale z tych wszystkich wydaje mi się najbardziej prawdopodobna. Według mnie nie powinna mieć raczej włosów. Mimo wszystko byłabym zawiedziona gdyby okazało się, że jest bardzo podobna do ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już z chęcią dowiedział się o reszcie ekipy bo na razie mamy po równo, trzech panów i trzy panie (licząc wszystkich, łącznie z Kaidanem i Ashley).

Wątpie aby coś jeszcze ujawnili z rzeczy strichte fabularnych/drużyny. Np. jak przed premiera ME2 wystawili trailer z

Legionem jako squadmate i Shepard Commander STATUS: DEAD

to pojechali spojlerami ostro.

Poźniej był hejt na nich. I wgl. wolałbym się dopiero w grze dowiedzieć że

Cerberus

jest z Kosiarami a TIM był już

od dawna indoktrynowany.

Według mnie nie powinna mieć raczej włosów. Mimo wszystko byłabym zawiedziona gdyby okazało się, że jest bardzo podobna do ludzi.

Z ras w ME tylko ludzie mają włosy. A Quarianom najbliżej do Turian w genetyce/budowie ciała. Prawo skrętne aminokwasy czy coś ; D

Jak zobaczyłam 5 to padłam, ale z tych wszystkich wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

Taak, 5 - I Like it. Na tym arcie widać jak są podobni do jaszczurek jak i troche do zwierząt żyjących w wodzie ( nazwa Quarianie chyba zaobowiązuje). Mogli sobie tylko tą szczęke darować, u Turian lepiej wygląda.

Uważam Tali za taką "dziewczyne głównego bohatera", nieśmiałą kobiecine zakochaną w głównym bohaterze którą znamy z książek czy filmów. Troche oklepane, ale BioWare oklepane rzeczy wprowadza na next level ; D Pomijając DA:2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 jest najlepsza :D

Widziałem wcześniej kilka wymyślonych buziek Tali, i średnio podoba mi się, że wszystkie są jakieś takie dziecinne. Rozumiem, że Tali młoda jest i w ogóle, ale - patrząc na to, co widać przez maskę - osobiście wyobrażam ją sobie zupełnie inaczej. Imo powinna wyglądać w miarę dojrzale, w końcu nie jest dzieckiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie chciałbym wiedzieć jak Tali wygląda. Mogą tam pojawiać się fanowskie wizje artystyczne, ale wolałbym nie być świadom jaki wygląd nadali Quarianom twórcy świata Mass Effect.

A propos chorób:

pewnie pojawi się ta choroba weneryczna przeonoszona przez varreny, którą Mordin badał w ME2.

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zacznie się dyskusja typu: "jaką klasą najlepiej grać", "co dają ulepszenia", "jak się wysiada z Mako" itd. a tutaj cisza. Wszyscy grają? :)

@4kubik - Właśnie, Shepard widział. Biorąc pod uwagę, że Shepard = (w dużej mierze) ty to też powinieneś mieć ten zaszczyt spojrzeć na skryte dotychczas lico swej wybranki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad czymś.

Jeśli pozostawimy bazę zbieraczy w ME2, to możliwe jest, że niektórzy członkowie ekipy od nas odejdą ? Bo słyszałem od kumpla, że Mordin mu znikł z pokładu Normandii, a nie zginął. Czy to może mieć jakieś efekty uboczne w ME3 ?

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Festyn. Wszystkie przedmioty dostajesz automatycznie do ekwipunku, klawisz I rozwieje twoje wątpliwości. Tylko masz określony limit. Maksymalnie możesz 150 przedmiotów mieć w ekwipunku, więc często musisz sprzedawać, albo przerabiać na omni - żel. A jak będziesz sprzedawać przedmioty zdobyte podczas misji, to przy okazji zdobędziesz osiągnięcie. "Bogaty Gracz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@festyn

Itemy nie wypadają z ciał :), zdecydowana większość z nich znajduje się we wszelkiego rodzaju szafkach, skrzyniach itp,itd.

@Venydar

Nie jestem pewien czy wszyscy grają w ME z CDA, bo sporo osób w "pomocnej dłoni" zgłasza jakieś problemy (m.in. błąd CRC).

Edytowano przez Daedroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...