Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Dobrze że wygrał nr 5 też bym na niego głosował. Apropo domyślnych wizerunków. Edytujecie swojego/swoją Shepard/a czy gracie na domyślnym?

Ja jestem uczulony na wszelkie suwaczki i inne pierdółki poprawiające każdą zmarszczkę. Zawsze tworząc postać dostaje szału chcąc by wszystko było idealnie, a wiecznie mi się coś nie podoba. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdybym musiał stworzyć kobietę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo domyślnych wizerunków. Edytujecie swojego/swoją Shepard/a czy gracie na domyślnym?

Znaczy jeżeli gram za pierwszym razem swoim Shepardem ważniejszym czy tymi innymi? Bo mój główny sejw który zawsze importuję do nowych Mass Effectów to domyślny pan komandor, jakoś nie podobają mi się facjaty stworzone w edytorze (może gdyby można edytować domyślnego Shepa ale inne ryje są paskudne). U pani komandor po prostu muszę się pobawić lekko suwakami bo domyślny wygląd według mnie jest paskudny, na szczęście nie obsadzili ją w roli domyślnym w ME3 (choć tak sensownie rzecz ujmując, to właśnie ona powinna być domyślna :)). Więc panie edytuję ale panów wolę zostawić na domyślnym (mam tylko 3 facjaty i tylko 2 ukończyłem grę :P). W Saints Row 2 bawiłem się z edytorem i tam całkiem niezłe facjaty wychodzą (jest trochę bardziej rozbudowany od tego z ME).

Swoją drogą, jak ma być PL dubbing (nie wiadomo czy będzie) to jakoś nie wyobrażam sobie głosu Kunikowskiej czy Różdżki w roli tej nowej pani komandor, Hale też odpada. Pani S. się udała ale z głosem będzie problem, najlepiej pasowałby mi tu głos z Saints Row II (domyślna biała kobieta, pierwszy kobiecy) ale chyba dlatego, że właśnie tam mam podobną dziewczynę za głównego herosa :D Czekam na jakiś pierwszy gamepley by ocenić jak będzie wyglądać w grze.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, używam domyślnego wizerunku.

Nie żebym miał coś ogólnie przeciwko kreatorom postaci ? personalizacja wyglądu bohatera zawsze była dla mnie ważna, ale o ile np. w obu częściach Dragon Age'a nie miałem problemu ze stworzeniem odpowiadającego mi wizerunku, to już w Mass Effect było inaczej i generalnie niezbyt mi to wychodziło (pewnie dlatego, że kreator w DA był jednak bardziej rozbudowany i ogólnie lepszy). A domyślny wygląd Sheparda akurat najbardziej mi pasował, chociaż poprawiłbym parę drobiazgów, gdyby tylko była taka możliwość.

Edytowano przez Murezor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na domyślnej facjacie Sheparda. Kiedyś na początku stworzyłem swego Shepa, ale nie podobał mi się, poza tym głupio mi jakoś było grać na Shepie innym niż na okładce, reklamach, screenach czy gameplayach ;) Kobietą nigdy nie grałem i nie mam zamiaru, bo nie umiem się wczuć w kobietę ;) Zawsze kiedy mam do wyboru płeć, wybieram mężczyznę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ME mam 2 postacie, mężczyznę i kobietę. Ten pierwszy ma nieznacznie przerobioną jedną z domyślnych facjat (wygląda trochę jak biały Murzyn), ta druga ma wygląd tej najbardziej domyślnej pani komandor, tylko z nieco gładszą cerą, ciemniejszą karnacją i czerwonymi włosami. No i z makijażem ofc.

Jeśli kogoś interesują, to ich wizerunki wstawiłem kiedyś TU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że większość osób mnie zabije, wiem że część osób wyśmieje, ale w Mass Effect (żadną część)... jeszcze nie grałem. Wiem wiem - jestem świnia, ale do tej pory nie miałem czasu na tą serię, a że trzeba co najmniej kilkudziesięciu godzin na to, aby przejść każdą część z osobna, jakoś decyzję o zagraniu w ME ciągle odwlekałem. A w zasadzie do momentu, aż na promocji Steam, pojawiły się obie części dość mocno przecenione. No i stało się. W tej chwili jestem posiadaczem obu gier i przede mną dziesiątki godzin na to, aby poznać pana Sheparda oraz jego kosmiczną załogę. A patrząc na oceny obu pozycji, wiem że nie będzie to czas zmarnowany. No nic, chyba trza wziąć urlop :)

Edytowano przez freeq52
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwóch shepów, Jeden to jest Issac Shepard (szkoda że nie da się zmienić nazwiska, to bym nazwał go Clarke), i wzorowałem się Issac'iem z DS przy tworzeniu twarzy.

Drugi to Carl shepard adept, i kropka w kropkę wygląda jak riddick (dosłownie) z twarzy, i co niezłą wenę twórczą miałem tutaj chyba nikt nie zaprzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak sobie ostatnio rozmyślam o kilku postaciach z ME2 i oto jakie mam wnioski.

Jack.

W ME2 widać, że zrobili ją jako ofiarę eksperymentów jak była mała. Co więcej jest na tyle zniszczona przez system, że ma każdemu kto stanie jej na drodze, ma ochotę rozłupać czaszkę biotyką. Inna sprawa, że w ME3 z tego co mówił Bioware, Jack ma złagodnieć i zapuścić włosy, to ciekawe bo w sumie ? W jakim czasie od ME2 będzie się zaczynać ME3 ? Kilka miesięcy czy jak ? Bo to chyba niemożliwe by zapuścić tak szybko włosy. Swoją drogą, zastanawiam się też czy udała się do dobrego psychiatry skoro ma złagodnieć w ME3.

Thane.

Jak dla mnie, postać tragiczna z powodu choroby, zmarnowanego życia oraz zaniedbania syna przez pracę. Owszem mówi nam w ME2, że dostał dar od hanarów do odbierania życia. Ale z drugiej strony mógł przecież próbować wychować Kolyata ? Każdy przecież przechodzi zmianę... Swoją drogą, Drelle są dość religijną rasą ale Thane pokazuje to tak mocno, że można pokusić się o rozmyślanie nad Drellami. Oczywiście jak wspomniałem, Thane choruje na zespół Keprala, nie jest zaraźliwe dla innych. Ale z związku z chorobą napadła go nostalgia ?

Zaeed.

Jest jednym z nie wielu najemników w grach, którzy mnie zaciekawili. Owszem jego misja z DLC jest dość ciekawa, ale jestem ciekaw czy w ME3 ruszymy z nim w pogoń za Vido ? Swoją drogą, bardzo chętnie widziałbym coś w stylu modyfikacji, opowiadającą przeszłość Zaeeda. Albo chociaż film wykonany w ME2. Bo akurat w ME2, pole do popisu robienia machinim jest, to historia Zaeeda opowiedziana w grze jest idealnym materiałem.

Kasumi.

Nie powiem, ciekawie było by zobaczyć jakby Kasumi zaczęła zarywać do Jacoba. Tyle że mam wrażenie że Jacob nie jest wyraźnie Kasumi zainteresowany, albo mam mylne wrażenie. Ale raczej nic by nie było z związku Kasumi z Jacobem, bo Jacob nie przepada za najemnikami oraz złodziejami a Kasumi jest właśnie złodziejką. Ale kto wie, może Jacob dałby jej szanse.

Miranda.

Lojalna wobec zasad Cerberusa, jednak widać w pewnym momencie że porzuca ich ideały. Jak dla mnie trochę późno zrozumiała że Cerberus dba o swój tyłek niż o tyłek ludzkości. Do tego nie przepada za Jack, i w drugą stronę też bez rewelacji. Ale mimo wszystko, ja bym widział Mirandę w ME3, ale nie jako członka zespołu.

I co do ME2. Ostatnio zrobiłem sobie kilkugodzinną sesję, by pozwiedzać inne układy. No i nie ukrywam znalazłem trochę zadań, ale tak jak kilkadziesiąt stron temu pisano. Zbyt mało zadań pobocznych zdecydowanie. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że w ME3 z tego co mówił Bioware, Jack ma złagodnieć i zapuścić włosy, to ciekawe bo w sumie ? W jakim czasie od ME2 będzie się zaczynać ME3 ? Kilka miesięcy czy jak ? Bo to chyba niemożliwe by zapuścić tak szybko włosy.

No ma się rozgrywać od 6-12 miesięcy po ME2 i też zastanawiam się jakiej długości będzie miała te włosy

:P Raczej krótkie bo długie to by była chyba przesada.

Nie powiem, ciekawie było by zobaczyć jakby Kasumi zaczęła zarywać do Jacoba. Tyle że mam wrażenie że Jacob nie jest wyraźnie Kasumi zainteresowany, albo mam mylne wrażenie. Ale raczej nic by nie było z związku Kasumi z Jacobem, bo Jacob nie przepada za najemnikami oraz złodziejami a Kasumi jest właśnie złodziejką. Ale kto wie, może Jacob dałby jej szanse.

Wątpię aby Kasumi dołączyła do zespołu ale nie mam nic przeciwko, ale jeśli nie miała by dołączyć do teamu to niech będzie NPC do którego można wracać i pogadać o czymś. Chociaż gdy zatrzymujemy dane z Greyboxu to ona mówi, że musi się ukrywać więc pewnie będzie siedzieć jak mysz pod miotłą. Może Przymierze da jej za te informacje jakąś kryjówkę? (choć pewnie prędzej by ją aresztowali). A co do Jacoba to on niezbyt przepada za przestępcami więc pewnie jako para dla Kasumi odpada (tak jak sam napisałeś), jednak miło by było gdyby ta dziewczyna kogoś sobie znalazła (chociaż raczej dadzą z nią romans do ME3) bo jest całkiem sympatyczna

PS: CDA szybko dało newsa na główną stronę o możliwości wyboru pani komandor :P Już chyba po głosowaniu :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defaultowa FemShep, ma całkiem ładny nos i fajne zielone oczy. Nie jest taka zła ;)

Blondyna oczywiście najlepsza.

Ciekawe czy Bioware przygotuje jakieś dialogi/komentarze npc-ów na temat nowej fryzury (jeśli ktoś grał kobietą z domyślną facjatą, np. ja :P ).

PS. Jestem w trakcie przechodzenia dwójki.

Horyzont

i

statek zbieraczy

za mną, drużyna prawie skompletowana

(brakuje getha)

, wszyscy lojalni (

Zaeed i Kasumi też

). Zostało mi kilka misji N7, Arrival, LoSB i dwie misje z głównego wątku -

uszkodzony żniwiarz

i finał.

W tej chwili mogę sobie wybrać moment kiedy polecę na misję z głównego wątku (mam lokalizację na mapie).

Mam dwa pytania do osoby która przeszła już ME2.

1. Czy przed finałem będę mógł sam zdecydować kiedy wykorzystam

przekaźnik Omega

? Czy będzie tak jak przy poprzednich misjach, zadzwoni Illusive Man i nie będzie odwrotu?

2. Arrival to pomost między ME2 i ME3. Jest bardziej przedłużeniem fabuły ME2 i lepiej przejść po finale? Czy zrobić po prostu w trakcie przechodzenia gry jak

uratowanie, Terrra Nova

w jedynce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy przed finałem będę mógł sam zdecydować kiedy wykorzystam

przekaźnik Omega

? Czy będzie tak jak przy poprzednich misjach, zadzwoni Illusive Man i nie będzie odwrotu?

Tak, ta decyzja pozostanie w gestii gracza, przy czym

zwlekanie z wyruszeniem przez przekaźnik Omega 4 może nieść za sobą pewne konsekwencje (być może sam domyślisz się jakie, gdy dojdziesz do odpowiedniego etapu gry)

? radzę o tym pamiętać i przygotować się już zawczasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Arrival to pomost między ME2 i ME3. Jest bardziej przedłużeniem fabuły ME2 i lepiej przejść po finale? Czy zrobić po prostu w trakcie przechodzenia gry jak uratowanie, Terrra Nova w jedynce?

Teoretycznie Arrival ma miejsce po wydarzeniach z podstawki. Możesz jednak podejść do niego kiedy chcesz, jedyna różnica jest taka, że

jeśli przejdziesz to DLC przed końcem ME2, zamiast Harbingera-żniwiarza objawi Ci się (na hologramie) generał zbieraczy (ten robaczek taki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondyna oczywiście najlepsza.

Ciekawe czy Bioware przygotuje jakieś dialogi/komentarze npc-ów na temat nowej fryzury (jeśli ktoś grał kobietą z domyślną facjatą, np. ja

Pewnie jak w Saints Row 2 będą powtarzali "Wyglądasz inaczej, to coś z włosami?" :P A tak serio to wątpię aby NPC nagle zaczęli się interesować twoją fryzurą :P

Ja bym chciał by w ME3 wszystkie postacie z drużyny wyrażały swoje zdanie o innych członkach teamu gdy się ich o to zapyta, coś jak Joker tylko na poważnie.

Swoją drogą, widzieliście, że na tym gamepleyach postaciom brakuje jednej mocy? Pewnie będą to te moce po "lojalkach" (misjach dla towarzyszy) jednak fajnie by było gdyby zamiast jakiś mocy unikatowych każda z postaci miała by kilka mocy do wyboru i my byśmy decydowali którą jej przydzielić (np. biotyk może wybrać sobie dodatkową moc biotyczną jak odkształcenie, pchnięcie czy falę uderzeniową, technik dodatkową moc techniczną jak Przeciążenie, sondę itp).

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak w Saints Row 2 będą powtarzali "Wyglądasz inaczej, to coś z włosami?"

Hahah dobra gra, czekam na SR3 ; D Ogólnie listopad zapowiada sie najlepiej : O SR3, AC:R, Skyrim.

Wiem, że większość osób mnie zabije, wiem że część osób wyśmieje, ale w Mass Effect (żadną część)... jeszcze nie grałem.

Ciągle zazdroszcze wszystkim którzy mają ME jeszcze przed sobą. Pamiętam te wgniecenia w fotel podczas korzystania z przekaźnika masy < 3

Swoją drogą, widzieliście, że na tym gamepleyach postaciom brakuje jednej mocy? Pewnie będą to te moce po "lojalkach" (misjach dla towarzyszy) jednak fajnie by było gdyby zamiast jakiś mocy unikatowych każda z postaci miała by kilka mocy do wyboru i my byśmy decydowali którą jej przydzielić (np. biotyk może wybrać sobie dodatkową moc biotyczną jak odkształcenie, pchnięcie czy falę uderzeniową, technik dodatkową moc techniczną jak Przeciążenie, sondę itp).

Dodatkowe moce za lojalki zosały oficjalnie potwierdzone.

A i zresztą dowolną moc można w kilku kierunkach więc będą zapewne ewoluować w silniejszą moc lub dojdą w między czasie kolejne, tak myśle.

Na gejmplejach z E3 Shepard przeskakuje dziure która była na drodze do drabiny, na tych gejmplejach z Comic Con już tej dziury nie ma. To mi daje do myślenia że nie to co zobaczyliśmy może ulec zmianie, i mówimy tu o zmianach rozmiaru porządnej dziury. Podobała mi się ta dziura, i Shep w ciężkiej zbroi skaczący niczym kankurek Kao : O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zazdroszcze wszystkim którzy mają ME jeszcze przed sobą. Pamiętam te wgniecenia w fotel podczas korzystania z przekaźnika masy < 3

A ja pamiętam tą gęsią skórkę przy wizji Sheparda, albo smutek i radość przy zakończeniu :) Ech ja też zazdroszczę tym co będą przechodzili "ten pierwszy raz" :)

Hahah dobra gra, czekam na SR3 ; D Ogólnie listopad zapowiada sie najlepiej : O SR3, AC:R, Skyrim.

Listopad zapowiada się świetnie ale grudzień też nie gorzej, demko ME3 ponoć ma być właśnie w grudniu :P

A i zresztą dowolną moc można w kilku kierunkach więc będą zapewne ewoluować w silniejszą moc lub dojdą w między czasie kolejne, tak myśle.

No fajnie by było gdyby te moce rozwijały się w kilka kierunków np. Rzut w pchnięcie (tak mi się wydaje, że to będzie wyższy poziom rzutu bo Hudson mówi, że Liara ma Pchnięcie a jakoś nie zauważyłem u niej tej mocy) lub odkształcenie (tylko tu wtedy trochę sensu brak :P).

Na gejmplejach z E3 Shepard przeskakuje dziure która była na drodze do drabiny, na tych gejmplejach z Comic Con już tej dziury nie ma. To mi daje do myślenia że nie to co zobaczyliśmy może ulec zmianie, i mówimy tu o zmianach rozmiaru porządnej dziury. Podobała mi się ta dziura, i Shep w ciężkiej zbroi skaczący niczym kankurek Kao : O

No właśnie też to zauważyłem, świadczy to o tym, że cały czas w niej grzebią. Przydało by się troszkę podrasować modele postaci (gdy pokazali ekran statystyk to postacie wyglądały jak by dopiero co się obudziły, takie jakieś oczy zaspane, na E3 o dziwo lepiej wyglądały, może to wina jakości tego wideo z Bioware TV) oraz pomyśleć nad mocami towarzyszy i Sheparda (w ME2 też na E3 Miranda i Jacob mieli trochę inne moce niż teraz) bo skoro team ma być mniejszy to warto było by dać każdemu jakieś fajne moce a nie tak jak technicy w ME2 którzy mieli trochę za ciężko (utrzymajcie się takim na szaleńcu w Arrival). Shepard też miał mieć parę nowych mocy i na razie nie zauważyłem za dużo.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zazdroszcze wszystkim którzy mają ME jeszcze przed sobą. Pamiętam te wgniecenia w fotel podczas korzystania z przekaźnika masy < 3

A ja pamiętam tą gęsią skórkę przy wizji Sheparda, albo smutek i radość przy zakończeniu :) Ech ja też zazdroszczę tym co będą przechodzili "ten pierwszy raz" :)

No chłopaki... w pełni się z wami zgadzam ;) Chociaż ja powiem że dalej czuje ten dreszczyk emocji i tą gęsią skórkę gdy przechodzę ME i widzę koniec batalii z Suwerenem, ehhh ta magia ;p

No fajnie by było gdyby te moce rozwijały się w kilka kierunków np. Rzut w pchnięcie (tak mi się wydaje, że to będzie wyższy poziom rzutu bo Hudson mówi, że Liara ma Pchnięcie a jakoś nie zauważyłem u niej tej mocy) lub odkształcenie (tylko tu wtedy trochę sensu brak :P).

Hehe to całkiem fajny pomysł ewolucja mocy, coś rodem jak z Spider-man Web of Shadows. Ulepszanie daje nowe kombosy a do tego nowe doznania wizualne ;0 W ME na przykład właśnie rzut mógłby się przekształcać w Pchnięcie a Podnisienie na przykład w nowe Ciśnięcie. Fajna by była taka wizualna zmiana mocy a nie tylko zmiana w statsach ;p

No właśnie też to zauważyłem, świadczy to o tym, że cały czas w niej grzebią.

To chyba dobrze nie ;D

Przydało by się troszkę podrasować modele postaci (gdy pokazali ekran statystyk to postacie wyglądały jak by dopiero co się obudziły, takie jakieś oczy zaspane, na E3 o dziwo lepiej wyglądały, może to wina jakości tego wideo z Bioware TV) oraz pomyśleć nad mocami towarzyszy i Sheparda (w ME2 też na E3 Miranda i Jacob mieli trochę inne moce niż teraz) bo skoro team ma być mniejszy to warto było by dać każdemu jakieś fajne moce a nie tak jak technicy w ME2 którzy mieli trochę za ciężko (utrzymajcie się takim na szaleńcu w Arrival). Shepard też miał mieć parę nowych mocy i na razie nie zauważyłem za dużo.

Spokojnie, spokojnie panowie, to dopiero wersja Alfa gry (a może Beta ale to niewielka różnica :P) Na pewno jeszcze poprawią design poziomów, modele postaci itd. Ale problemik może być taki że znowu nam się przesunie premiera gry bo przecież wiadomo jak to jest z demami, to nie są wycięte z gry fragmenty a oddzielnie robiony reprezentatywny fragment gry (a przynajmniej starający się takim być ;p)

Z innej beczki

Ja po przeczytaniu wszystkich książek z Uniwersum ME Drew Karpyshyna jestem strasznie ciekawy jak rozwiążą postać Kai Leng'a, jak będzie wyglądał, jaki będzie miał charakter i kto pod niego podłoży głos :D

Swoją drogą bodajże GameInformer dokopał się niegdyś do paru nowinek o ME3 i tam było pewne zdjęcie które zostało podpisane James Sanders, dokładnie o to zdjęcie:

kaileng.jpg

A wszyscy wiemy jak to z Jamesem było ;) Zmienił nazwisko na Vega, a i wygląd ma też teraz inny

Mnie się wydaje, od początku zresztą miałem takie stanowisko, że koleś z tego zdjęcia to właśnie Kai Leng i swoją drogą podoba mi się jego styl ;p oprócz tej "spódniczki" ;D, a wy co o tym sądzicie?

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, od początku zresztą miałem takie stanowisko, że koleś z tego zdjęcia to właśnie Kai Leng i swoją drogą podoba mi się jego styl ;p oprócz tej "spódniczki" ;D, a wy co o tym sądzicie?

No wygląda calkiem fajnie ale ta "spódniczka" to przesada, u Liary to jakoś wygląda (bo to dziewczyna) ale facet? Może homoseksualista to wtedy można to przyjąć ;)

Chociaż ja powiem że dalej czuje ten dreszczyk emocji i tą gęsią skórkę gdy przechodzę ME i widzę koniec batalii z Suwerenem, ehhh ta magia ;p

No magię to ta gierka nadal ma, tak samo jak klimat ale jednak ten pierwszy raz jest niezastąpiony :D

W ME na przykład właśnie rzut mógłby się przekształcać w Pchnięcie a Podnisienie na przykład w nowe Ciśnięcie.

No akurat ja bym wolał aby podniesienie zostało podniesieniem bo zawsze fajnie postrzelać do bezbronnego przeciwnika :D

To chyba dobrze nie ;D

Nie, to BARDZO DOBRZE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat ja bym wolał aby podniesienie zostało podniesieniem bo zawsze fajnie postrzelać do bezbronnego przeciwnika :D

A ja mówiłem o "nowym" ciśnięciu, czyli wyglądało by to mniej więcej tak najpierw mamy zwyczajne podniesienie, rozwijamy je mamy podniesienie i ciśnięcie w jednym, czyli przeciwnik idzie do góry, potem wali o ziemie ale znowu leci bezwładnie do góry i można w niego jeszcze strzelać :D Co ty na to? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo GIT tak moc już od razu lepsza :) Jeszcze niech rzut poprawią i będzie podwójne GIT :) Rzut byłby o wiele fajniejszą mocą gdyby przechodził przez bariery i pancerze, już wtedy byłby bardziej przydatny :)

heheh ehh pomarzyć fajna rzecz, a twórcy, jak to twórcy, i tak zrobią swoje ;)

Ale w sumie po tych filmikach widać że biotyk to będzie chyba klasa Total Overpower... przynajmniej mnie się tak wydaje, że będzie przechodził ze swoimi supermocami przez poziomy jak nóż przez masło ;p

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić nową moc dla biotyka, mianowicie "zgniot"(chyba w 2 było tak?) że namierzony przez nas oponent zostaje zgnieciony jak puszka, albo telekinezę, że w gwoli własnej woli możemy ciskać w wroga czym możemy unieść, a wraz z rozwojem owej umiejętności coraz to większe ciężary podnosimy i manipulujemy nimi jak chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ehh pomarzyć fajna rzecz, a twórcy, jak to twórcy, i tak zrobią swoje wink_prosty.gif

Ale w sumie po tych filmikach widać że biotyk to będzie chyba klasa Total Overpowerd... przynajmniej mnie się tak wydaje, że będzie przechodził ze swoimi supermocami przez poziomy jak nóż przez masło ;p

No mi też się tak wydaje, niby już wcześniej w ME2 mogłeś dobrać mu karabin szturmowy ale jednak tutaj można wziąć mu jeszcze do tego snajperkę lub shotguna (ma mieć chyba 2 lub 3 sloty na broń). Ciekawy jestem kto będzie brał ciężkie pistolety na misje skoro to powolne i zazwyczaj szybko kończy się w nich amunicja, musieli by poprawić jakoś tę giwerkę :)

heheh ehh pomarzyć fajna rzecz, a twórcy, jak to twórcy, i tak zrobią swoje

No wiesz, teraz Preston przejął pałeczkę (bez skojarzeń) więc może coś lekko pozmienia. Moim zdaniem właśnie powinno tak być bo rzut dużo traci na wartości gdy zatrzymuje go pancerz i bariera/tarcze, a "gołego" przeciwnika nie ma za dużego sensu przewracać bo i tka parę strzałów go załatwi, a jak nie to podniesieniem/osobliwością dziada :D No pomarzyć zawsze można :P

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...