Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Mnie natomiast zastanawia, czy będzie wyjaśnione jak powstali Żniwiarze. Wiemy, jak się reprodukują, ale tak to nic o nich nie wiemy. Moja teoria jest taka, że to jakaś rasa, która tak jakby swoje umysły przeniosła na te maszyny, ale to taka luźna teoria. Żniwiarze są całkiem interesujący i mam nadzieję, że dowiemy się o nich dużo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ja już mogę potwierdzić jedną rzecz.

Odnośnie wątków miłosnych z postaciami z ME 2.

Nie liczą się one pod koniec gry.

http://iv.pl/images/51826468040805354355.jpg

Liara/Ashley = that's it...

Teraz to Bioware dowaliło..ktoś miał wątek miłosny np z Mirandą/Jack/Tali zobaczy...Liarę xD

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupić pre-ordera(to byłby mój pierwszy pre-order), albo poczekać i po premierze zamówić, bo dużo ostatnio złego jest pisane o najnowszej części, 1 i 2 mam oryginały, więc 3 też by się zdała. 3 nocki i demko ściągnięte, denerwują mnie dialogi angielskie, tak samo jak po zrobieniu dubbingi angielskiego w drugiej części są o wiele cichej wypowiadane.

Demko mi się spodobało, fajna grafa, biotyk>all i zapowiada się świetnie według mnie, ale czytanie forum tylko mi psuje humor i już nie mam pewności czy kupić.

I tak muszę końcówkę ME2 przejść ponownie bo nie wyszło mi do końca ostatnia misja jak chciałem, a chce mieć all dobrze dla ME3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banderchlast

To jest raczej idiotyzm ze strony Bioware.

Lepiej żeby ludzie zobaczyli to teraz niż mają się potem rozczarować.

Załóżmy ktoś miał Tali jako LI w ME 2, kontynuuje z nią wątek miłosny w ME 3, a na zakończenie zobaczy...Liarę.

To samo tyczy się Mirandy i Jack.

To już nawet nie jest spoiler a potwierdzona wiadomość.

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedEvil - ja w takich sytuacjach zawsze robię tak: zamawiam preordera w Empiku z opcją odbioru w salonie. Nie dość, że mam taniej (np. ME3 kosztuje 25 zł taniej!), to mogę:

a) nie odbierać produktu w przeciągu 2 tygodni (i dalej nie odbierać - wtedy egzemplarz zostaje wystawiony na półkę i tyle)

b) gdy odbiorę produkt w ciągu tygodnia mogę go oddać bez podania przyczyny

c) otrzymuję dokładnie to samo, co gracze kupujący grę bez wcześniejszego zamówienia - nawet lepiej, mam jakieś bonusy

Nie, żeby to była jakaś reklama :P Po prostu pokazuję bardzo dobre rozwiązanie takiego kłopotu.

Kurde, obiecałem sobie, że poczekam na pierwsze polskie recenzje.. potem obejrzałem najnowszy trailer i mi szczęka opadła. Tego z drugiej części chyba nie przebije, ale i tak jest bosko.

Jezu, ale ludzie się skarżą na grafikę. A od kiedy to grafika w RPG-u jest ważna? Nie po to się gra w gry fabularne, żeby psioczyć, że wygląda gorzej niż Crysis. Oczywiście, że wygląda gorzej i dzięki Bogu. Można sobie popykać na starszym sprzęcie (podobno nawet sprzed więcej niż 6-7 lat śmiga bez problemu na niskich), a poza tym... cholera, nikt mi nie powie, że ME3 ma słabą grafikę. Mimika twarzy wciąż niesamowita, w ogóle to, co się działo w demie - Żniwiarze, wybuchy, wszechobecny MORDOR! Ale nieeeee, komuś się nie spodobała animacja lewego uda kapitana Andersona i zaraz trzeba narzekać. To jest RPG, na litość boską!

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja właśnie sprawdziłem allegro

Jeszcze wczoraj były tam wystawione 2 sztuki EK na PC w cenie 299zł i 315zł.

Dzisiaj już ich nie ma, widać jeśli ktoś jest naprawdę zdesperowany kupi EK za każda cenę.

@Edit.

Zauważył ktoś że po odpaleniu Launchera można ustawić opcję grafiki/dzwięku itp lecz nie ma opcji importu save z ME 2 ?

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postrach

Jak nie ma jak jest.

ME 2.

http://iv.pl/images/66445561688253011763.jpg

ME 3

http://iv.pl/images/10370974833120978201.jpg

Chociaż z tego co przeczytałem na Bioware Social to import odbywa się PO włączeniu gry.

I jeszcze takie coś znalazłem na Polskim Bioware Social.

Jak legalnie odpalić ME 3 5 marca w Polsce zamiast czekać do 9.

http://social.bioware.com/forum/5/topic/351/index/9446342

Temat zatwierdzony przez Modernatora Bioware Social więc nie łamie żadnych zasad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest:P W konfiguracji mam import sava z ME1, bo jak zaczynasz grę ME2 to dając import save z jedynki, gra poprosi Ciebie wpierw o zrobienie importu sava z pierwszej części właśnie w tym konfiguratorze. Mam zainstalowany ME2 bo nie dawno dopiero przeszedłem dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banderchlast

Ten screen jest z pełnej wersji którą pobrałem dzisiaj na Origin.

Ale tak jak mówie ludzie którzy już grali piszą że importowanie nie odbywa się już tak jak w ME 2 tylko po odpaleniu gry.

Ponadto to DLC z Proteanem nie jest takie małe waży 567mb wiec zakładam że dodaje trochę "contentu " do gry.

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie, z trochę innej beczki. Otóż przechodzę ME2 (próbuje wykonywać jak najwięcej zadań pobocznych) i mam zadanie hakowania komputerów na Illum. Jak na razie, znalazłem jeden. Pomimo tego, że szukałem kilka razy, to nadal nie mogę znaleźć innych. Wie ktoś, gdzie znajduje się reszta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agatix001: Właśnie ten komputer między sektorem transportowym, a wydziałem imigracji już znalazłem. Jednak nie widzę tam, żadnego innego. Spróbuje jeszcze poszukać, ale powiem szczerze, że jestem lekko tym znużony ;).

@EDIT: Udało mi się znaleźć jeszcze jeden w tym samym miejscu, ile ich jeszcze będzie?

Tak trochę zmieniając temat, to chyba przytrafił mi się jakiś błąd, bo paliwo w Normandii w ogóle nie schodzi.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że Panowie z BioWare szczerze do serca wzięli sobie rady fanów, jeśli chodzi o kolorystykę gry. Może i nie grałam, ale oglądając gameplay z kooperacji dominuje raczej kolor niebieski a i sama przestrzeń jest przyciemniona. Tj. próbują powrócić do swoich "pierwszo - MassEffectowych" korzeni. Tam dominowała ciemność, niebieski kolor i ciężki klimat. To była dobra mieszanka, w drugiej części odeszli od tego i pokazali pomarańczową sielankę. Zauważyliście, że teraz popracowali nad kolorystyką i oświetleniem? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu Święty !

Zobaczyliście spojlery które jakiś podstrzelony typek napisał, ktoś przekazał dalej i się zrobił nagle hejt na ME3.

I nie wiem jak BW mogłoby sobie strzelić w stope odbierając fanowi ME takie ważne sprawy jak romanse czy jakieś tam zadowalające zakończenia.

Więc prosze przestańcie miałczeć i oczekujmy gry, w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suub

Ten postrzelony typek jak go nazywasz to Xio jeden z beta testerów (juz byly ) który juz 2 tygodnie temu, potwierdził istnienie DLC, zamieścił, zakończenia,scenariusz,pliki dźwiękowe ba nawet screeny z samej gry i jakie bugi w niej są.

Każdy podchodził do tych rewelacji sceptycznie (pewnie fake albo trolluje ) do czasu aż posiadacze Space version potwierdzili jego "plotki " ba nawet same Bioware potwierdziło część spoilerów a jeden z twórców ubolewał że sprawa z wątkami miłosnymi (totalne olanie fanów Mirandy/Tali/Jack/Garrusa/Jackoba/Thana ) i auto dialogów (dla przykłady jeśli nie mamy wątku miłosnego z Ashley w ME 1 i/lub nie porozmawiamy z nią na początku gry przez resztę gry jej dialogi będą wyglądać jak z Zaaedem/Kasumi ) wyszły tak szybko na jaw.

Z dnia na dzień jest coraz więcej złych wieści a teraz gry pełna wersja jest juz dostępna dla każdego kto zamówił grę na Origin "wybebeszenie " reszty i potwierdzenie plotek to tylko kwestia 1~2 dni.

Ja osobiście nie jestem jakoś strasznie negatywnie nastawiony (pomimo tony przeczytanych spoilerów ) gdyż nawet to co jest na chwilę obecną "skopane " zapewne da się załatać przy pomocy patchy/DLC. W przeciwnym wypadku Bioware będzie miało piekło na forum :P

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię nawet nie żartuj o łataniu gry przy pomocy DLC, bo niedługo termin patcha może być zastąpiony właśnie czymś podobnym. Już teraz EA wymyśla takie praktyki, że gry powoli przestają wyglądać jak produkt kompletny bez kilku płatnych dodatków...

''Kupiłeś skopaną wersje gry, ale za skromne 10$ możemy ją trochę poprawić".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć, HanPL, skąd czerpiesz te informacje? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w takie rzeczy w RPG-u od BioWare. I - na litość Boską - naucz się korzystać z opcji Spoiler. Naprawdę, nie wszyscy chcą wiedzieć takie rzeczy.

Szczerze? Gdyby to była prawda, gra nie dostałaby tak wysokich not.

Podejrzewam, że takie zmarginalizowanie bohaterów będzie miało miejsce tylko w trybie akcji.

"Załóżmy ktoś miał Tali jako LI w ME 2, kontynuuje z nią wątek miłosny w ME 3, a na zakończenie zobaczy...Liarę.

To samo tyczy się Mirandy i Jack.

To już nawet nie jest spoiler a potwierdzona wiadomość. "

>>>Można wiedzieć od kogo ta "potwierdzona wiadomość"? Od kolejnego oszołoma z forum BioWare, który (tak jak tysiące innych), że ma SE?

"Odnośnie wątków miłosnych z postaciami z ME 2.

Nie liczą się one pod koniec gry."

>>>>Teraz to mnie rozwaliłeś. Twierdzisz na podstawie tego, że w nazwach... filmików o tym nie ma? A nie zwracasz uwagi na to, co się może dziać przed ostatnią misją...?

Ręce opadają...

EDIT: A więc jedynie na podstawie zakończeń dedykujemy, jaka jest cała gra? Jeeny...

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na dowód spoilerów powyciekały również filmy i screeny prezentujące zakończenia gry. Niżej masz ogromny spoiler w postaci audio z końca potwierdzającego spoilery o zakończeniach.

http://www.youtube.com/watch?v=gyGvA5Qre5Y&

Reszta...skoro właściciele "Spess Edyszyn" potwierdzili zakończenia to i reszta raczej również jest prawdziwa, ale tu już większych dowodów nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów by opisać to, co dzieje się w tym temacie od kilku(nastu) dni. Ogromny hejt wobec gry, której nikt jeszcze nie mógł odpalić i samodzielnie przekonać się, jaka naprawdę jest. Do tego ciągłe dyskutowanie o zakończeniach, coraz to nowsze spoilery, wysnuwanie daleko idących wniosków bez posiadania wszystkich potrzebnych informacji.

Proponuję moderatorom to ukrócić, bo jest to zwyczajne trollowisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...