Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Ja dziś zamówiłem preordera na gram.pl, jedno mnie ciekawi czemu poprzedni mój zakup 13 lutego, który dostałem na drugi dzień, dalej mam w realizacji, a email że wysłali mi zamówienie został wysłany tydzień póżniej... Taki mały szkopuł.

Za aktualizowali stronkę i jest powyżej 10sztuk ME3.

@edit:

Towar nie dostępny. Moja już została wysłana, jutro oczekuje kuriera :)

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HanPL

Rozumiem, że mówisz o aktywacji gry w Polsce, przed czasem (2 dni). Mnie się wydawało, że to tylko kwestia aktywacji, potem, jak już aktywujesz, chyba nikt się nie czepi, że grasz w Europie 2 dni wcześniej? A? To byłoby dziwne i niepojęte dla mnie... a ta cała akcja z różnymi datami aktywacji jest chyba tylko ze względu na łącza i ich ewentualne przeciążenie + różnica czasów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram.pl już dzisiaj wysyła paczki ^^

Super, dojdą za tydzień. Buehehe :)

Ja już mam grę pobraną od paru dni, teraz czekam, czy uda się zmienić IP na azjatyckie. Mam pytanie do ludzi, którzy to robili przy BF3 - nie ma żadnych konsekwencji prawnych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crazy

Ja tam poczekam mi się nie spieszy, chociaz i tak już kompletnie straciłem zapał do ME 3.

Tutaj parę potwierdzonych informacji żadnych spoilerów odnośnie fabuły ani gameplayu, ale i tak dodam w spoiler żeby nie było :D

Automatic dialog choices account for at least half of the game.

Paragon / Renegade is no longer a possibility but an absolute necessity in regards to choice.

Investigation and deeper character dialog is no longer present.

Character - Character interactions are reduced.

Atmospheric construction of locations is reduced.

Environmental graphic scenes are lower.

Combat-based gameplay is the new priority.

Skill-trees are set up to be similar to other combat-based games, not an RPG.

Endings are dismissive and while debatably logical, not satisfying.

Playthrough time of game is an est. 28 hours full, no longer 40.

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że jeśli już tak sknocili to chociaż połatają grę w przyszłości patchami lub DLC

Bo teraz wyszło że połowy zawartości która była w Październikowej becie ... po prostu nie ma w pełnej wersji i nie jest tu mowa o jakiś małych detalach lecz o całych rozwiązaniach,postaciach,misjach itp

Więc albo Bioware naprawdę olało graczy albo EA wprowadziło swoją politykę "Wyciąć to to to i to " a potem sprzedamy jako DLC.

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze po premierze pojawia sie durne dlc w postaci nowych ubranek dla rybek w akwarium itp.Juz nawet boje sie pomyslec jakie ilosci moga wypuscic dlc do multi.No coz ja postanowilem ze to bedzie ostatnia gra jaka kupie od panow z Bio/EA.A z tego co czytam na roznych forach to duzo ludzi kupilo podstawowa wersje gry dla samego multi.A z dlc wiadomo jak sobie poradza....Szczerze mam nadzieje ze ME3 bedzie klapa totalna i otrzezwi troche panow wydawcow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka już do mnie leci, jutro będzie ^ ^ gry-online.pl moim zdaniem mają najlepszy sklep.

I nie odwoływali pre-orderów, wiedzieli dobrze ile mogą sprzedać a gram.pl już nie.

Podobne do waszych komentarzy(tych które hejtują ME3) czytałem przed premierą ME2, mniej tego mnie tamtego czy że fabuła do kitu.

A wyszło całkiem nieźle.

@Down

Ja jestem z tego obozu którzy uważają że ME2 bylo lepsze niż poprzedniczka ; D Tak mi sie napisało po prostu.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ładne cyrki z tym Merlinem : Jakiś tydzień temu wprowadzili dodatkową pulę EK - mówili , że to z anulowanych zamówień a dziś te matoły odmówiły wszystkie zamówienia na te EK - panowie z Merlina mogą się pożegnać z moją kasą . Ja rozumiem wszystko ale nawet nie poinformowali stosownie o tym tylko po zalogowaniu się na konto pisze jak byk "Zamówienie Wycofane" :angry: . Już u nich nic więcej nie kupię .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.No coz ja postanowilem ze to bedzie ostatnia gra jaka kupie od panow z Bio/EA.

Jeszcze się zdziwisz ile od nich kupisz :wink:, dobra dajcie spokój, bo to narzekacie, że multi, że bardziej strzelanka niż RPG, że fabuła, że zakończenia. Informacje śledzicie, odpuśćcie, bo nie będziecie w stanie czerpać pełnej radości z gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HanPL Zabawne rzeczy w tym spoilerze wymieniłeś, bo część z nich całkowicie wyklucza się z opiniami z twojego wczorajszego linku do forum SB i mini recenzji jakiegoś gościa. I niech mi ktoś powie, że takie debilne wymienianki to nie jest hejterstwo/sianie paniki albo dezinformacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTO: http://social.bioware.com/forum/5/topic/351/index/9446342

ZA-DZIA-ŁA-ŁO!!! :D

Odpaliłem grę 4 dni wcześniej sasasasa (wersja z origin).

Tzn odpaliłem póki co....menu główne :) Ale mam nadzieję, że singiel pójdzie również bez problemu, a i spróbuję może multi. Teraz zasysam jeno dodatki, żeby mieć wszystko od początku.

Polecam jak ktoś chce mieć zabawę wcześniej, ale mnie skonfigurowanie i odpalenie zajęło troszki czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ściągnęły się już materiały w pdfach: album, komiks i "litografia". Uwaga lepiej nie oglądać bo spoilery!

Litografia ma rozmiar 45 x 30 cm więc można sobie zrobić niezłej jakości wydruk A3 w drukarni cyfrowej :)

Komiks też jest w jakości do druku, więc jak ktoś chce też może sobie wydrukować :P

Edytowano przez Jacekxyz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, tylko nie to. Nie mam u siebie stałego Neta, więc jak będzie trzeba zasysać jakieś gigabajty tekstur to ni cholery nie zagram, chyba żebym poszedł z laptopem sępić WiFi w jakiejś kawiarni. Mam nadzieję, że jak już to będzie można zagrać bez tych cholernych tekstur, mnie osobiście wali to czy są rozdzielczości x1024 czy x2048.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...