Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Widzę że nie rozumiesz. Masz sprzęt z najwyższej półki, wiadome jest że odpalisz na nim wszystkie nowe tytuły w najwyższych detalach a ty i tak się pytasz. Dlatego ci odpowiem: TAK, wszystkie nowe gry odpalą ci na ultra, włącznie z Wiedźminem 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Pillars of Eternity, ale muszę być pewny, że będzie działało to płynnie. Moja specyfikacja PC : Radeon 4850 1 GB , AMD Athlon II X3 440 3.0 Ghz, 4 Gb Ram, dysk 500 Gb, ale to mało istotne. Monitor przystosowany do Full HD i w takiej rozdzielczości chce w to grać :) Ma ktoś podobny komputer i kupił tą gre ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja

Widzę że nie rozumiesz. Masz sprzęt z najwyższej półki, wiadome jest że odpalisz na nim wszystkie nowe tytuły w najwyższych detalach a ty i tak się pytasz. Dlatego ci odpowiem: TAK, wszystkie nowe gry odpalą ci na ultra, włącznie z Wiedźminem 3.

Ale ja sie tylko pytam zeby nie wydawac na gry ktore mi nie odapala -zakaz.gif

a tibia przynajmniej odpali tylko na to kupilem ten komp

Edytowano przez PanieAndrzejuToSieWyklepie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Pillars of Eternity, ale muszę być pewny, że będzie działało to płynnie. Moja specyfikacja PC : Radeon 4850 1 GB , AMD Athlon II X3 440 3.0 Ghz, 4 Gb Ram, dysk 500 Gb, ale to mało istotne. Monitor przystosowany do Full HD i w takiej rozdzielczości chce w to grać smile_prosty.gif Ma ktoś podobny komputer i kupił tą gre ?

Da radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przedpremierowo zamówić GTA V. W przypadku pc'ta raczej się nie obawiam czy będzie działać, ale gram praktycznie tylko na laptopie, a wiadomo jak to w ich przypadku bywa

Specyfikacja

i7 4720hq

16 gb

Gtx 970m

Po za gta, interesują mnie jeszcze dwa tytuły. Sleeping Dogs oraz Far cry 4.

Monitor mam podpięty do laptopa, więc gry będą włączane na rozdzielczości 1080p. Generalnie wiem, iż podane tytuły mi "ruszą", ale chciałbym +/- wiedzieć na jakie detale mogę liczyć.

Pytanie o GTA V dotyczy się także laptopa znajomego ( w jego przypadku to rozdzielczość 1366x768)

I5- 3210M

8GB

GTX 660M

Edytowano przez czekostyle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite 3 na poniższej konfiguracji? Dodam, że V2 chodzi płynnie ze wysokimi teksturami, średnią resztą i z wyłączonymi bajerkami (nie wszystkimi, ale większością).

i3-2120 3.3GHz

8GB RAM

GF GTX 750

Winda nr 7 (64 bit)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez FireFly1944
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra: GTA V smile_prosty.gif

AMD Phenom II x4 840 3.2 GHz

MSI Radeon 5770 1GB

4GB Ram

Zależy mi na minimalnych ustawieniach graficznych lecz przy minimum 30fps. Gram w 1080p. Boję się o moją kartę graficzną ponieważ w minimalnych wymaganiach podana jest: Radeon 4870 a z tego czytałem to niektórzy twierdzą, że jest ona minimalnie lepsza od mojej, a inni znów twierdzą, że są one takie same.

edit: dzięki za odpowiedź ;) Pozdrawiam.

Edytowano przez fangtasan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra: GTA V smile_prosty.gif

AMD Phenom II x4 840 3.2 GHz

MSI Radeon 5770 1GB

4GB Ram

Zależy mi na minimalnych ustawieniach graficznych lecz przy minimum 30fps. Gram w 1080p. Boję się o moją kartę graficzną ponieważ w minimalnych wymaganiach podana jest: Radeon 4870 a z tego czytałem to niektórzy twierdzą, że jest ona minimalnie lepsza od mojej, a inni znów twierdzą, że są one takie same.

edit: dzięki za odpowiedź wink_prosty.gif Pozdrawiam.

Wątpię, aby dało radę - na pewno nie będą to przyjemne doznania. R4870 nie jest lepsza od 5770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...