Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Pytanie dla tych, co od dłuższego czasu "grają" na kartach zintegrowanych. Jakie gry bez problemu pójdą? Od niedawna mam problem z kartą graficzną i nie chce każdej gry po kolei instalować, żeby sprawdzić czy chodzi. W grę wchodzą RPG, strategie, strzelanki, nawet przygodówki z dobrą fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karcie graficznej jest napisane : Intel ? HD Graphics Family a pod spodem NVIDIA GeForce GT 555M, proszę o odpowiedź smile_prosty.gif

PS: Mam go aktualizować? Bo tam piszę we właściwościach, że chyba mogę biggrin_prosty.gif A co to mi da? Ten pierwszy i drugi tongue_prosty.gif

PS2: I drugie pytanie czy Far Cry 2 mi wyciągnie? Kiedyś pobierałem od kolegi z płyty ale jak jechał ten samochód na początku to chyba 1 fps maksymalnie, ale nie wiem czy to były ustawienia maksa ;d

Edytowano przez PolskiGimbus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasins Creed Revelations

Procek: AMD Athlon II 4x 2,8ghz

4gb RAM

Karta graf: N220Gt-MDIGD3

Win 7 Ultimate 64bit

@DarthKoza Sorry nie zauważyłem że w poprzednim poście był błąd, faktycznie nie ma takiego czegoś jak gtx220 , [CIACH], bo poprzednio miałem 210 gt i napisałem takie pierdoły krecka_dostal.gif Borderlands 2 śmiga na średnich z 40fps brawa.gif

Na forum nie używamy przekleństw, nawet wykropkowanych - Q

Edytowano przez Quetz
Niewłaściwy język
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthKoza a na jakich ustawieniach mi wyciągnie? Na średnich? A Far Cry 2 mi nie wyciągnął. Może to wina tego, że miałem maksymalne ustawienia a nie patrzałem tam i nic nie zmieniałem? Albo płyta była jakoś zużyta? smile_prosty.gif

Może używał integry zamiast GeForce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthKoza a na jakich ustawieniach mi wyciągnie? Na średnich? A Far Cry 2 mi nie wyciągnął. Może to wina tego, że miałem maksymalne ustawienia a nie patrzałem tam i nic nie zmieniałem? Albo płyta była jakoś zużyta? smile_prosty.gif

Na niskich ponad 60FPSów - i to są jedyne ustawienia na jakich powinno się grać w tego CSa. Wszystko powyżej to rozpraszające bajery, przeszkadzające w rozgrywce. Jak już kupisz, to polecam ten film:

Musisz koniecznie sprawdzić na jakiej karcie graficznej (NV czy Intel) są uruchamiane gry - tak jak iSoyer napisał. Geforce jest znacznie mocniejszy pod tym względem, a jak to zrobić - znajdziesz, np. w Google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...