Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Cóż, kupiłem 630GT po tym jak spalił mi się 9600GT(która jest w minimalnych) myślałem że najgorzej będzie z moim cpu bo to dość stara konstrukcja.

Edit: W sumie troche głupio by wyszło jeśli skyrim i wiedźmin2 chodzą na minimalnych/średnich bez problemu a gra stylizowana graficznie na poczatek XXI w. byłaby zbyt dużym obciążeniem ;(

Edytowano przez Elipse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zamówić preorder GTA V, ale ciągle mam wątpliwości czy na pewno mi pójdzie, głównie chodzi o procesor. Moja konfiguracja to AMD Athlon X4 640 podkręcony na 3.3 Ghz, Gigabyte HD6850 1GB wersja OC, ram 8GB 1600 Mhz DDR3. Jak myślicie, mogę zaryzykować, czy lepiej się wstrzymać i kupić parę dni po premierze jak już będzie wiadomo co i jak z optymalizacją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na najniższych? To procesor mi nie pozwoli osiągnąć nawet tych 50 klatek przy najniższych czy karta? Bo RAMu mam chyba wystarczająco.

PS W wymaganiach na najniższe ustawienia jest podany 8800GT, który jest chyba nieco słabszą kartą od mojej (CHYBA, nie orientuje się za bardzo w kwestii sprzętu ;) ). Chyba, że wymagania te nie są dedykowane na rodziałke 1080p.

Edytowano przez PanJacek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i3 4330 3.5 Ghz, Gigabyte Radeon HD 7790 OC 1 GB, MSI Z87-G43, Kingston 4GB Ram ddr3 800 Mhz, Windows 8.1 x64

(1) Divinity: Grzech Pierworodny, (2) Bioshock: Infinite, (3) Metro 2033 Redux - na jakie ustawienia mogę liczyć w tych grach?

Dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - 3,5 tys. do grania to absurd? To laptop za niecałe 3 tys. do grania nie jest absurdem? Masz zachwiane pojęcie o komputerach najwyraźniej.

No ten jest za 2400, a nie za "niecałe 3 tys", w innym sklepie za to widziałem go za 2300, więc 3,5 tysiąca, a 2,3 tysiąca, to różnica jest, a kupowanie komputera za takie astronomiczne sumy tylko dla grania, to lepiej już kupić PS4. Tak czy inaczej dzięki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na najniższych? To procesor mi nie pozwoli osiągnąć nawet tych 50 klatek przy najniższych czy karta? Bo RAMu mam chyba wystarczająco.

PS W wymaganiach na najniższe ustawienia jest podany 8800GT, który jest chyba nieco słabszą kartą od mojej (CHYBA, nie orientuje się za bardzo w kwestii sprzętu wink_prosty.gif ). Chyba, że wymagania te nie są dedykowane na rodziałke 1080p.

Gdzie Ty chcesz 50FPSów mieć? Żadna współczesna gra nie da rady z takim procesorem. Dwurdzeniowiec to za mało. Jeśli chcesz grać single player - proszę bardzo (da radę w miarę), ale multiplayer będzie miał spadki nawet na niskich, więc odradzam. 8800GT nie jest nieco słabszą. Jest znacznie słabszą kartą - problemem jest procesor.

Intel Core i3 4330 3.5 Ghz, Gigabyte Radeon HD 7790 OC 1 GB, MSI Z87-G43, Kingston 4GB Ram ddr3 800 Mhz, Windows 8.1 x64

(1) Divinity: Grzech Pierworodny, (2) Bioshock: Infinite, (3) Metro 2033 Redux - na jakie ustawienia mogę liczyć w tych grach?

Dzięki !

Od średnich po wysokie (może najwyższe, np. w Divinity lub w Bioshock).

@Kedzioras - spróbuj zagrać w FullHD na Ultra detalach w, np... Crysis 3 lub Battlefield 4. Na komputerze za 3,5 tys. osiągnie się 60FPSów, na Twoim laptopie może być z tym ogromny problem. Konsola również takich doznań nie zapewni. 3,5 tys. zł do gier to i tak nie jest fortuna. A porównywanie laptopa za 2,3 tys. do komputera za 3,5 tys. zł świadczy tylko i wyłącznie o Twojej niewiedzy. Tudzież przekonaniu, że "co moje to lepsze".

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...