Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Nie wiadomo, co z optymalizacją, poza tym - twórcy nie podają wymagań dla kart mobilnych - te oficjalnie nie są wspierane. Może ktoś bardziej zorientowany w laptopach będzie w stanie Ci pomóc. Jeśli twórcy nie spaprają, to wydaje mi się, że pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich którzy to czytają otóż moim problemem jest to że martwie sie tym zę nasz rodzimy wiesiek nie ruszy na moim sprzęcie nie martwie sie o karte graficzną i ramy ale o procesor i mje pytanie brzmi czy wiedźmin 3 ruszy na procesorze intel core i5-4440 CPU 3.10 ghz ? jeśli to też ważne mam 8 gb ram prosze o pomoc i danie mi chociaż takiej minimalnej nadzieji taki maleńki promyczek nadzieji:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ogólnie jakby nie patrzeć to większość gier jest pod 4 rdzenie, więc nie potrafię Ci ze swojej strony określić, czy działałoby. Raczej obstawiamy, iż nie, bo nawet w minimalnych u W3 jest napisane, iż potrzeba 6 GB ramu + procesor 4 rdzenie. ( a co do karty, to może dałaby rade zawojować .. na minimalnych ? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GF 8600GT, Pentium E4400 2,0 Ghz, 4 GB RAM - Jest sens bawić się w Remember Me i w CoJ: Gunslinger? wink_prosty.gif

Raczej nie.

Hej, czy pójdzie mi Cities: Skylines?

OS: Windows 7 64bit

CPU: Intel Core i5, 2,80GHz

Grafika: AMD Radeon 6900 Series

RAM: 4 GB

Procesor: Intel Core i5 CPU; 760 @ 2.80GHz (4 CPUs), ~2.8GHz

Grafika: AMD Radeon HD 6950, 2GB GDDR5

Tak.

@UP - raczej nie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto 5 na minimalnych w FHD wg. wymagań(wiem że mój procek jest minimalnie słabszy od Q6600).

Wątpię w to, aby chodziło dobrze. Karta jest cienka, a sam procesor zwyczajnie za słaby. Poza tym nie wiadomo co z optymalizacją.

Siema,

czy na starym procesorze Core 2 Duo e2160 + 3GB ram + GF 9600GT pójdzie CS:GO? Chciałem kupić bratu lecz stary komputer wywołuje niepewności...

Da radę.

Siema,

czy na starym procesorze Core 2 Duo e2160 + 3GB ram + GF 9600GT pójdzie CS:GO? Chciałem kupić bratu lecz stary komputer wywołuje niepewności...

Da radę.

Laptop sony vaio

Intel core i3-2350m 2,30 GHz

Geforce 410m

4 GB ram

Jest szansa, że pogram w CS:GO w rozdziałce 1280x720? 25 fps mnie zadowoli.

Raczej tak.

@UP - skoro The Crew nie da rady, to Project Cars tym bardziej. W nic sensownego na tym laptopie nie pograsz (z nowszych produkcji).

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych parametrach pójdzie wiedźmin 3 i league of legends ?

Jak pójdą to na jakich parametrach (wiem w wiedźminie jeszcze nie można być pewnym ).

1. specyfikacja

Procesor Amd fx 8350

karta graficzna Gtx 960

8 gb RAM ddr3

2. specyfikacja

procesor i5 4590

karta graficzna radeon r9 280

8 gb Ram ddr3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...