Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Nic się nie zmieniło. Strona CYRI to nie jest strona, którą należy się sugerować - na ten temat można pracę magisterską napisać.

Alan Wake nie da rady. W niskiej rozdzielczości na niskich być może dałoby radę, ale przyjemności z gry to nie byłoby żadnej. Karta jest za słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem, na czym wy się opieracie mówiąc co komu pójdzie a co nie. Kilka dni temu zadałem wam pytanie odnośnie kilku gier. Napisaliście ze na moim pc gry takie jak farcry 4, ac unity czy shadow of mordor będą chodzić na minumim ew. na średnich ustawieniach graficznych. Myślałem że jesteście ekspertami , dlatego nie kwestionowałem waszego zdania, lecz zdawało mi się że to trochę niemożliwe aby na takim sprzęcie te gry ledwo ciągneły. Dziś otrzymałem nową karte graficzną i O DZIWO. Shadow of mordor chodzi wszystkich opcjach graficznych ustawionych na ultra, w full hd przy 100fps. Farcry 4 ultra, full hd 50 fps.

ac unity ultra full hd 40 fps. Może mieliście na myśli gre w 4k? Myślę że ten post da wam troche do myślenia, ewentualnie niektóre osoby zaprzestaną wypowiadać sie na forum.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie wymagań, opinii innych graczy na temat optymalizacji (wiemy że AC:U nie jest zoptymalizowane) i na twoim sprzęcie. A poza tym nikt nie jest nieomylny a należy pamiętać że nawet dwa komputery z takimi samymi podzespołami to dwa różne komputery, jeden może być bardziej zaśmiecony software'm inny mniej. Mieliśmy na forum przypadek Blackberna, któremu na dwóch rdzeniach i takiej sobie karcie graficznej BF3 bardzo dobrze działał na średnich/wysokich w HDR.

Edytowano przez iSoyer
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem, na czym wy się opieracie mówiąc co komu pójdzie a co nie. Kilka dni temu zadałem wam pytanie odnośnie kilku gier. Napisaliście ze na moim pc gry takie jak farcry 4, ac unity czy shadow of mordor będą chodzić na minumim ew. na średnich ustawieniach graficznych. Myślałem że jesteście ekspertami , dlatego nie kwestionowałem waszego zdania, lecz zdawało mi się że to trochę niemożliwe aby na takim sprzęcie te gry ledwo ciągneły. Dziś otrzymałem nową karte graficzną i O DZIWO. Shadow of mordor chodzi wszystkich opcjach graficznych ustawionych na ultra, w full hd przy 100fps. Farcry 4 ultra, full hd 50 fps.

ac unity ultra full hd 40 fps. Może mieliście na myśli gre w 4k? Myślę że ten post da wam troche do myślenia, ewentualnie niektóre osoby zaprzestaną wypowiadać sie na forum.

Jeśli ktoś sądzi, że ludzie odpowiadający to wszechwiedzące maszyny, to się raczej myli. Jeśli ktoś twierdzi, że pójdzie w średnich, a mimo wszystko działa lepiej - to czemu się dziwić? Nikt nigdy nie poda dokładnych ustawień graficznych. Sugerujemy się tylko i wyłącznie - wymaganiami minimalnymi/zalecanymi, optymalizacją danej gry i ew. relacjami innych użytkowników. Jeśli już chcesz wiedzieć - "taki sprzęt" to nie jest aż "taki sprzęt", jak Ci się wydaje. Procesor do potworów nie należy, poza tym to tylko dwa rdzenie - wymagania podają, że minimum to jakiś czterordzeniowiec, więc takie błędy się zdarzają. To nie nasza wina, że twórcy nie są w stanie zdiagnozować dokładnie, czego wymaga ich własna gra.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to raczej na niskich w 1366x768, ale ręki nie dam sobie uciąć, gdyż gra potrafi przyciąć na mocnych komputerach. Już same minimalne są wysokie, a do tego nie wiadomo, co gra "sądzi" o mobilnych kartach.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darczan Na facebookowym profilu Techlandu wypowiadał się posiadacz jednego z topowych laptopów z oferty Asusa, modelu G751JT i pisze, że ostatni patch poprawił ilość klatek na sekundę, ale i tak od czasu do czasu ma spadki FPS, uniemożliwiające swobodną grę, więc gra raczej nie lubi mobilnych rozwiązań.

@dwamonk Jeżeli chodzi o Dying Light to może być ciężko z płynnością. Co do GTA V to jeśli rzeczywiście będzie miała takie wymagania jak te podane ostatnio i dobrze ją zoptymalizują to powinno być nieźle.

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponieważ Skyrim bardzo mi się spodobał ,chciałem spróbować Obliviona . I stąd moje pytanie czy gra uruchomi sie na Windows7 SP1 /64 bit.? Procesor Phenom II X4 970 Black Edition karta GTX 760 , RAM 8 GB. Choć chyba tylko o system chodzić może .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSGO będzie się mocno cięło (procek to najwydajniejszych nie należy a CSGO pracuje głównie na nim), grafika starczy. Co do GTAIV to ze względu na kiepski port z konsoli nie sądzę żeby były jakiekolwiek szanse na płynną grę w low.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...