Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Czy na tym sprzecie jest szansa na komfortowe granie w GTA V?

Windows 7

Intel Core 2 Quad Q6600 2.50GHz

HIS Radeon HD6770 1GB GDDR5

4 GB RAM

Tak.

Czy uruchomie GTA 5 na tym kompie

Inter Core i3 540 3.07GHz

GF Gts 450

8 GB ram ddr3

Nie z takim procesorem, ale pewności nie mam.

Gra: GTA V wink_prosty.gif))))

Procesor: i5-4670k////

Ram: Kingston 4 GBx2 DDR3 1600 Hyper X////

Grafika:NVIDIA Geforce GTX 760 Gigabyte

Jakich efektów mogę się spodziewać wink_prosty.gif

Efektów graficznych (suchooooo...). Głupie pytanie zadajesz - pewnie najwyższe lub wysokie.

czy pójdzie GTA V [PC]

AMD Athlon II x2 250 3.0gHZ 2rdzenie

Nvidia geforce gt240 512mb vramu gddr5

6gb ram ddr3

Interesuje mnie rozdzielczość 1360x768

Nie da rady.

Gta V

Gtx 650

8 GB

Amd FX 6300 3.5 ghz

Na rozdzielczości 1280 x 1024

Wysokie czy średnie ?

Bliżej średnich, ale kto to wie? Nie wiadomo jak z optymalizacją, a gra pójdzie na pewno.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę od razu jaki mam zestaw żeby nie pytać o sam procek. A więc:

Intel Pentium Dual Core G630 (2x 2,7 GHZ)

8 Gb ram ddr3 1333mhz Goodram

Gigabyte Radeon HD 6770 1 GB

Czy odpali i na jakich ewentualnie bo tutaj kolega wyżej @Nightmarus mówi że musiałbym dozbierać do procka, ale interesuje mnie czy odpali i bd działało chociażby na niskich ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nightmarus

Planowana rozdzielczość jest dość niska, 1366xcoś-tam

@Misiek690

Co jest za małe w moim sprzęcie, żeby całość spełniła minimalne? Rozumiem, że mi nie pójdzie na ultra, ale żeby nawet na minimalnych?

Muszę przyznać, że wymagania Wiedźmina są dość spore. Zapewne za sprawą wysokiej grafiki ucierpi fabuła gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę spokojniej to zapytam jeszcze raz. Co musiałbym wymienić, aby GTA V zadziałało na najniższych? Sam procek wystarczy, czy jeszcze kartę?

AMD Athlon II X2 250 3 GHz

Radeon HD 6570

4 GB RAM

Windows 7 SP1

Ten temat nie nadaje się do takich pytań - zapraszam do sprzętu. - dop. podbiel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę od razu jaki mam zestaw żeby nie pytać o sam procek. A więc:

Intel Pentium Dual Core G630 (2x 2,7 GHZ)

8 Gb ram ddr3 1333mhz Goodram

Gigabyte Radeon HD 6770 1 GB

Czy odpali i na jakich ewentualnie bo tutaj kolega wyżej @Nightmarus mówi że musiałbym dozbierać do procka, ale interesuje mnie czy odpali i bd działało chociażby na niskich ?

Minimalne wymagają procesora czterordzeniowego, więc teoretycznie nie spełniasz. Jednakże sam procesor jest dość mocny, więc jest szansa na niskie.

@Nightmarus

Planowana rozdzielczość jest dość niska, 1366xcoś-tam

@Misiek690

Co jest za małe w moim sprzęcie, żeby całość spełniła minimalne? Rozumiem, że mi nie pójdzie na ultra, ale żeby nawet na minimalnych?

Muszę przyznać, że wymagania Wiedźmina są dość spore. Zapewne za sprawą wysokiej grafiki ucierpi fabuła gry tongue_prosty.gif

I jakbyś, ew. chciał wymienić procesor, bądź kartę w laptopie? Cały laptop jest "za mały", więc cały musiałbyś wymienić, aby spełniać minimalne.

@UP - Wszystko - w skrócie. O konkretny sprzęt pytaj w innym dziale.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi BF4 ?

i3-4160

GTX 750

4 GB ramu Good Ram

Zasilacz - Highlander 550W ( ale za niedługo wymienie na jakiegoś Be! Quida )

i system Win8 64 bit .

Nie muszą być to nwm wysokie wymagania tylko niskie,ale by płynnie chodziło .

A i czy GTA 5 uciągną był na niskich ? bo wymagania udostępnione i nie wyglądają na jakieś duże tylko 65 GB do pobierania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza

Czytałem ostatnio o wymianie sprzętu w laptopach, pomyślałem więc, że może coś, gdzieś, kiedyś, jakoś... a nóż się uda.

Skoro 3Wiedźmin nie pójdzie, to podpytam o GTAV - pójdzie? Przypominam swoją konfigurację - Intel? Core? i5-3230M CPU 2,60Gh; 8GB RAM i karta GeForce GT 730M. Windows 8.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza

Czytałem ostatnio o wymianie sprzętu w laptopach, pomyślałem więc, że może coś, gdzieś, kiedyś, jakoś... a nóż się uda.

Skoro 3Wiedźmin nie pójdzie, to podpytam o GTAV - pójdzie? Przypominam swoją konfigurację - Intel? Core? i5-3230M CPU 2,60Gh; 8GB RAM i karta GeForce GT 730M. Windows 8.1

Ciężko stwierdzić zważywszy, że nie wiadomo, co z optymalizacją, a prościej mówiąc - na wydajności laptopów do końca się nie znam. Sądzę jednak, że raczej dasz radę pograć w minimum 30FPS na niskich. O takich wymianach, jeśli już słyszałem - to zazwyczaj koszt wymiany jest tak duży, że jakiekolwiek rozważania na ten temat nie mają sensu.

@UP - jeśli sądzisz, że AC3 na tym sprzęcie chodził dobrze (co raczej nie jest możliwe) - to AC4 nie powinien sprawiać problemów.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio zostały ujawnione nowe wymagania GTA V, czy jest szansa, że uruchomie tą grę na tym komputerze?

Windows Vista 32bit*

Nvidia Geforce GTX 260

Intel Core Quad 2.4GB

4GB RAM

*Słyszałem, że gra nie chodzi na 32 bitach, zatem czy pójdzie mi po kupieniu systemu 64 bit?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak każdy gracz wie, znane są parametry GTA V na PC. W związku z tym mam pytanie czy na moim sprzęcie mam choć troche nadziei, że ta gra będzie działać płynnie. oczy_na.gif

Cpu:

Intel Pentium G3220 3.00 GHz

Gpu:

MSI Radeon HD7770 1GB DDR5

Ram:

Elixir 4GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM

AC:

Corsair VS 450W ATX 120mm

OS:

Windows 7 Professional 64-bit

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...